Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:36 10.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема защонови  
Автор въpkoлak ( tank)
Публикувано07.06.02 12:13



защо когато видя жена която съм харесал в чата ,като я видя вече не е същото ((((
защо всички умни жени не са красиви ))))
защооооооооооо беееееее хахахааааааааааааааааааааа ))))
и си оставаме само приятели )))


for you


Тема Защото.............нови [re: въpkoлak]  
Автор Vinnie Jones ($#@)
Публикувано07.06.02 12:37



...готините путки са по бароВете и мнението им за чата е какВо е тоВа,а като им обясниш те гледат учудено и та питат ти да не си луднал да седя и да си търся партньор чрез интернет...та ти за какВа ме вземаш
...Разбира се,че грозилищата са в чата и ICQ......тоВа им е за тях шанса да си скрият външността и да разчитат на баламурници ценящи вътрешността.....

П.П. Е не се треВожи толкоВа поне имаш вече много приятелки

¤ ¤ ¤ ¤ ¤ ¤ ¤ ¤ ¤ ¤ ¤ ¤ ¤


Тема Re: Защото.............нови [re: Vinnie Jones]  
Автор въpkoлak ( tank)
Публикувано07.06.02 14:17



аз искам и тяхното мнение , ама си прав де . хахаха
то не е лесно и да си готин и интелигентен като нас хехехе

for you


Тема Re: Защото.............нови [re: въpkoлak]  
Автор sdfs ()
Публикувано07.06.02 14:30



Dobre de i kum dvama vi sega.I az sum gotin i jenite mi vikat che sum strahoten,mechta i t.n. ama ne sum se vuzgordjal kat vas chak.Pljus tova ne e vjarno che v neta sichkite do edna sa grozni shtoto az si pisha s edna rusenka shtoto e mnogo pechena i e mnogo krasiva.Taka che spoko-verno che dosega kato sa mi prashtali snimki se ne sa mi po vkusa ama karai,zashto tolkova ostro gi kritikuvate,i te sa hora,ta nima njama i takiva muje.Ta az naskoro izljazah s edin ot edin drug forum i mu objasnih na momcheto najkoi raboti shtoto beshe mnogo otchajan i sega e po-dobre.To v neta verno che nikoga ne izlizam s momicheta ottam ama puk to koito nemoje da si nameri v relnija jivot vliza tuka i vse pak zashto se podigravate??????Mnogo ste studeni,ne se prismivaite na horata koito ne sa kato nas!!!!!

Jivotut e film-budi glavnijat aktjor


Тема a защо..нови [re: въpkoлak]  
Автор a.r.i.a.d.n.a (find me)
Публикувано07.06.02 15:05



.. si mislish, 4e i na genite ne im se slu4valo
grozni bili ?!
az ne mislq, 4e sym 4ak tolkova grozna.. ne sym Angelina Jolie, no ne e i nugno
...kolkoto pyti da vidq snumka na nqkoj myg ot 4ata i tolkova pyti si povtarqm, 4e 4ata ne e za taq rabota...
nqmam pravo da gi nari4am grozni
prosto ne sa moj tip..
i mnogo se symnqvam 4e i vie ste golemi hubavci
ma ne mi dreme
nali nqma da spq s vas :P

ajde sys zdrave

follow _the_ fibre _ __ __ _


Тема Абе амуджинови [re: sdfs]  
Автор Aнreл ()
Публикувано07.06.02 15:41



вий ли сте най-готините мъже? Хайде като сте толкоз готини покажете се, пуснете една снимка! Аз не съм готин! Не съм красив, но не се притеснявам да си публикувам снимка, ето:



А момичетата навсякъде са едни и същи. Има и хубави и грозни, както и момчета. Така че по-спокойно!

За всяка радост плащам с много болка

Тема Re: Абе амуджинови [re: Aнreл]  
Автор sdfs ()
Публикувано07.06.02 15:38



mi neznam kak samo mi kaji i vednaga.chakam...

Jivotut e film-budi glavnijat aktjor


Тема Re: a защо..нови [re: a.r.i.a.d.n.a]  
Автор sdfs ()
Публикувано07.06.02 15:43



vij sega rojbe ne se vprjagai ostavi gi da si govorjat te neka ko sa naistina gotini da si slojat snimka.Moje da sa kompleksari da ti kaja i zatui tui da govorjat ne gi znam.Men sichki jeni mi kazvat che sum sladur t.e. no comment.Ama ne sum nadut kato tjah.samo mi kajete kak da si sloja snimkata.I oshte neshto vseki si ima vkus i zatva edni haresvat edni drugi drugi ma hubavata dreha kloshari ja priznavat

Jivotut e film-budi glavnijat aktjor


Тема Re: a защо..нови [re: sdfs]  
Автор a.r.i.a.d.n.a (find me)
Публикувано07.06.02 16:36



За да участвате в клуба попълнете следващата форма. HTML е забранен. Можете да използвате МЕТА ЕЗИК. Кликнете Т У К. , за да разберете подробно как.

klikni na TUK
[image] linka na snimkata ti [/image]

follow _the_ fibre _ __ __ _


Тема Re: a защо..нови [re: a.r.i.a.d.n.a]  
Автор sdfs ()
Публикувано07.06.02 16:38



mersi mnogo rojbe

Jivotut e film-budi glavnijat aktjor[image][/image]

Редактирано от sdfs на 07.06.02 16:50.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.