Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:18 30.05.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: А аз искам да питам друго.нови [re: Дзвepa]  
Автор SEXX (hidden)
Публикувано14.06.02 19:18



Е досега не бях чувала за жена-гей.

I don't wanna hold your hand, I wanna grab your throat.


Тема Re: А аз искам да питам друго.нови [re: SEXX]  
Автор Дзвepa (месар)
Публикувано15.06.02 00:11



A бе незнам, ама те и гейовете всички до един твърдят че са момичета или жени, така че знае ли човек.
Не съм те виждал, така че аз да питам за всеки случай.

Устата на Дзвера се запушва
или с голяма тояга или с голям кокал.


Тема Re: Сине синенови [re: Aнreл]  
Автор Meme lndiankata (treva zelena)
Публикувано15.06.02 04:20



a pa i babeto mnogo e vijdalo slon



Тема Re: А аз искам да питам друго.нови [re: Дзвepa]  
Автор SEXX (hidden)
Публикувано15.06.02 10:37



А не, аз не съм гей.. и мъж не съм... нито пък травестит.. или бисексуален.. изобщо от женски пол съм

I don't wanna hold your hand, I wanna grab your throat.


Тема Re: А аз искам да питам друго.нови [re: SEXX]  
Автор Дзвepa (месар)
Публикувано17.06.02 12:31



А лесбийка ?....

Устата на Дзвера се запушва
или с голяма тояга или с голям кокал.


Тема Re: Като влезе половинката....нови [re: Дзвepa]  
Автор E Kak Taka! (мх?)
Публикувано17.06.02 12:42



Абе те жените са мазохиски, ве! Дори се опасявам, че би им харесало всичко това. Даже си представям следната сцена:
Маса баластра хвърлям докато й крещя в лицето, оригните вече наподобяват ария изпълняване на Миланската скала, и после оня кучка, дето ми е олизала кура след като съм и се изпразнил върху лицето, тича да разкзва на приятелките си какъв мъж съм и колко много я обичам.
Аз лично не съм имал подобн опит, обаче ми звучи правдоподобно :))))



Тема Re: Хахахахахахахахахахнови [re: Aнreл]  
Автор E Kak Taka! (мх?)
Публикувано17.06.02 12:44



само внимавай с боба - трябва да е мексикански гарниран с оная пикня "Корола биир", затапена с резен лимон, дето се слагал да не падат мухите вътре. Наздраве! :))))



Тема Re: А аз искам да питам друго.нови [re: Дзвepa]  
Автор SEXX (hidden)
Публикувано17.06.02 18:07



Защо реши, че съм с разбъркана сексуална ориентация:-З
Съвсем нормална съм, бе.....

I don't wanna hold your hand, I wanna grab your throat.


Тема Защото така ми харесва ...нови [re: SEXX]  
Автор Дзвepa (месар)
Публикувано17.06.02 19:41



Абе незнам защо така съм си втълпил. Явно нещо съм сбъркал.

Но я ми кажи ти, на мен, аз тогава, като харесвам жените, и обичам да правя всички онези работи с тях, аз лесбиец ли съм ?

Та си говорехме за пози. И аз , като много други обичам да експериментирам. Стига да попадна на подходящ обект, който има същото желание. И аз обичам жената да е отгоре. Ако е по-лекичка и гъвкавичка е добре, а а ко е и със стегната фигурка е супер.
Имам една такава приятелка, която само това я интересува, да седне отгоре ми и да ме изчука тя. После става, пали си цигарката ( аз не пуша ), изчаква ме благосклонно няколко минутки и ако още не съм готов ме подгрява с уста и повтаря същото. Това и е дажбата, А аз гледам колкото се може повече да се държа неготов за втория път.. Та понеже тя не признава нищо друго ( недай си боже да е отдолу ) последните няколко пъти я карам да прави същото но с гръб към мен. Та ди кажа, получава се супер, но губя контак с очите и. А на нея това явно и харесва, защото става още по-дива. Не знам да не вземе да оска да практикуваме само тази поза, че тогава ще я окъсаме

Устата на Дзвера се запушва
или с голяма тояга или с голям кокал.


Тема Имам чувството, че пиеската стана в черни краски..нови [re: E Kak Taka!]  
Автор Дзвepa (месар)
Публикувано17.06.02 19:54



Дай да вкараме малко свежест.

Хаваите, или по-добре Куба. Палми на плажа, шезлонги, коктейл ( за текила с кола), кристална океанска вода, слънцето тръгва да си отива ( иначе е ебахти жегата - ще ти заври мозъка). Седиш си ти с текезесарски тен ( изгорял на потник) с тъмни очила ала Ал Капоне, а половинката, по трикини ( шапка очила о джапанки), опънала чинно бели и дебели кълки до теб, маа с палмови листа и ти пази мухите... и т.н. А ти от време на време се провикваш - по живо ма , алигатрор с алигатора, не видиш ли мухите ми изпиха вискито ма. Аз к'во ша пиа после ма, крокодил безподобен и се наслаждаваш на кръшните тела на негърките, и вечната самба на плажа ... и т.н.

Стига с тоя боб с чесън, културни хора сме.... и т.н. и т.н

Устата на Дзвера се запушва
или с голяма тояга или с голям кокал.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.