Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:53 22.09.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема За едно (не)успешно есенови  
Автор Alabao13 (тиха дипломация)
Публикувано27.04.02 01:05



Въх. Опитвам се начи да пиша есе.. на тематика каква е връзката между насилието над жени и (не се смей, ей!) еманципацията на жените....

И настана една мъка.. пиша, трия, пиша, трия, пиша, трия, опс!, псувам, пиша, трия (и пия) и така взе, че ми писва и се размислих.....

Как, аджеба, да докажеш на учажаемия (бе я майната му!) читател, че понеже мъжете били се били депресирали от еманципацията на жените и затова в пристъпи на желание да си върнат загубената сила над тях, влиянието, авторитета, и бла бла бла (в беге вариант - дрън-дрън-дрън!), та тогава прилагали насилие над жените, особено сексуално такова. Бе с две думи изнасилвали ги де. Бе не излиза нещо... Мисля, аз малко съм така учила история тук-там, само ХХХХ изпита имам по тематика история на... кво ли не, ама жените са ги изнасилвали и когато не са имали кьораво право, па камо ли граждански права, права на човека и т.н. Не се връзва. Какво общо има проклетата еманципация с това? То верно, че тя и еманципацията не е много полезна, щото жената се научи да казва "не", ама.... все пак. И е вярно, че днешния мъж глобално "духа супата", вместо нещо да му духа на него, щото жената стана "човек". Ама... това какво общо има с изнасилванията?! Еми.. или не го виждам или го нема.
Да му се невиди и есето. Откъде да знам какво си мисли 1 мъж, като изнасилва жена?? Аз се разминах 1 път с подобно "изживяване" на косъм и знам какво си мислеше онзи... Но то определено не беше, че съм еманципирана и това го депресира, стресира, невротизира и т.н. Хм... Тежък размисъл.
Бе, може и да е вярно.. .щом и жени взеха да изнасилват мъже.... как да не се изнервиш, а? :(
Не ги разбирам тия работи, щото не съм мъж сигурно. Ама като попитам некой познат и ме гледа като влака от 6 без десет както го гледа баба ми.... :))
Край. Отказвам се. Друга тема за есето ще взема... Я депресирани кучета, я малтретирани съседи.... Лека нощ.

За който не е разбрал, този постинг е само една шега... черен хумор демек. :))))))))

И само да искам, ти роб ще ми бъдеш...


Тема Re:нови [re: Alabao13]  
Автор KlD (Лапетия)
Публикувано27.04.02 09:46



А ти не се ебавай, ако знаеш само какво ми беше...

"Нищо не променя тъй детето, както космосът и пубертетът."
"На всяка звезда, живот има." - Гьоте


Тема Re: За едно (не)успешно есенови [re: Alabao13]  
Автор DakotaМодератор (отверт)
Публикувано29.04.02 09:37



Връзка между насилието над жените и еманципацията има, защото това са две страни на едно и също нещо. Еманципацията също е вид насилие. Насилие над мъжкото его и самолюбие. И той отвръща на насилието с насилие.

Жени, които умеят да казват не и най-вече да го показват с очите и поведението си, рядко стават жертва на изнасилване. По-скоро, заради тях си го отнасят съвсем невинни трети лица, които най-често не знаят, че не се казва не само с думи...Далеч не искам да изкарам жената виновна за това, че са я изнасилили, но истината е някъде там.

"Животът е това, което се случва с нас, докато правителството си прави реформата."


Тема Май да...нови [re: Alabao13]  
Автор MA3HbO (юнак чутовен)
Публикувано29.04.02 12:23



Ми не разбрах какво искаш да кажеш.... т.е. връзката между еманципираната жена и изнасилването. И изобщо какво е изнасилването? Широко понятие не мислиш ли?

МИРНО! Мазньо приема строя.

Тема Е, не си съвсем правнови [re: Dakota]  
Автор Gollum (Ам-гъл)
Публикувано29.04.02 13:22



доста често си го отнасят прекалено уверени в себе си жени, попаднали на неподходящото място. Друг е въпроса, че някои дами наистина си го търсят, макар че не си го признават и пред себе си.



Тема Дефиниция?нови [re: Gollum]  
Автор Alabao13 (тиха дипломация)
Публикувано29.04.02 22:42



Бихте ли ми обяснили какво се има предвид под "търси си го"? Винаги ме е интригувало какво влагат хората в това понятие...... Особено като се отнася до изнасилване.

И само да искам, ти роб ще ми бъдеш...


Тема Re: Дефиниция?нови [re: Alabao13]  
Автор DakotaМодератор (отверт)
Публикувано30.04.02 12:46



Ами, да си плуваш из карибския басейн, да изливаш след себе си кръвни банки и да се чудиш защо си имаш приятна компания от акули.

Ей това е да си го търси.

"Животът е това, което се случва с нас, докато правителството си прави реформата."

Редактирано от Dakota на 30.04.02 12:49.



Тема Re: Дефиниция? [re: Dakota]  
Автор Alabao13 (тиха дипломация)
Публикувано01.05.02 13:39



Това, което си написал е голяма глупост....

И само да искам, ти роб ще ми бъдеш...


Тема Re: За едно успешно есенови [re: Alabao13]  
Автор Джeйн (редник)
Публикувано04.05.02 07:29



що, бре? много хубаво есе си спретнала: че няма никаква връзка между двете. и емоционално при това, с раздвижен език :)

IMAGINE...

Редактирано от Джeйн на 04.05.02 07:37.



Тема Re: Дефиниция?нови [re: Alabao13]  
Автор Джeйн (редник)
Публикувано04.05.02 07:34



дрън-дрън! няма такова нещо! жената е напълно равноправна с мъжа и сама трябва да определя докъде да стигне във флирта или любовната игра - без това да значи, че си "го търси"

я си спомнете как в УСА осъдиха Майк Тайсън за изнасилване - въпреки че дамата беше флиртувала цяла вечер с него, после се беше качила в хотелската му стая и там се бяха натискали. обаче за съдията беше важно, че в един момент тя е казала "стоп! дотук!" - а онова животно не се беше съобразило с това. и никакви адвокатски "търсела си го е" не сработиха - отнесе си 6-те години като поп.

IMAGINE...



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.