Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:10 12.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Секс на публични места - конкурснови  
Автор DakotaМодератор (отверт)
Публикувано07.03.02 15:03



Спомням си преди време имаше едно предаване "В името на рекордите", нещо като рубриката "Най-най-най" на "Добро Утро" или кратките откъсчета от книгата "Гинес" (да не се бърка с едноименната бира). Та в това предаване ставаше дума за рекордите и за това, че те се правят именно, в името на рекорда.

И така, от какво се получава това странно удоволствие, да правиш секс в асансьора, на стълбището, под моста на НДК или в избата на бара между бъчви отлежало вино. Само заради идеята ли го правим или тръпката е толкова силна, че води до нови хоризонти във физическите удоволствия.

Както и да е, по каквато и причина да го правите, разкажете своята история тук. Наградата за победителя в конкурса, е изненада (спокойно не е свързано с банани).

Според една древна поговорка, най-трудното състезание е това, със самия теб, летвата се вдига постоянно, но къде е вашият връх и доколко относително е това?...А някой пробвал ли е върху самия мост на НДК, неслучайно наричан - моста на влюбените?

"Никоя армия не може да спре идея, чието време е дошло." - Виктор Юго


Тема Аз искам да знамнови [re: Dakota]  
Автор Aнreл ()
Публикувано07.03.02 16:00



каква е наградата!






Тема Симеоновския лифт ..нови [re: Dakota]  
Автор dePhil (-=<@>=-)
Публикувано07.03.02 16:15



Малко трябваше да се внимава с клатенето на кабинката,
имаше какво да се желае и по отношение на удобство & пространство, но иначе - супер!

Да не говорим за очите-палачинки на пътуващите надолу :)))

~*~


Тема Достойна награда ще бъде-нови [re: Aнreл]  
Автор Laugh®Модератор (тцупличка хех:))
Публикувано07.03.02 16:27



с елементи на изнененада:))))))

КУКУРЯК Зеленият цвят успокоява още по-зелените ми очи:))


Тема Фил, къде си тръгнал с тоя лифт?нови [re: dePhil]  
Автор DakotaМодератор (отверт)
Публикувано07.03.02 16:32



Ама защо в посока нагоре, толкова ли нямахте търпение да стигнете до някоя горичка?

Всеки знае, че в лифт сексът се прави в посока надолу...ех и ти......изключение разбира се правят седалковите лифтове, както пее и поетът: лифтът е седалков.

"Никоя армия не може да спре идея, чието време е дошло." - Виктор Юго


Тема имашнови [re: ty^iga]  
Автор Aнreл ()
Публикувано07.03.02 17:50



страхотни очи!






Тема ти събудинови [re: propeller]  
Автор Aнreл ()
Публикувано08.03.02 10:12



дивото във мен! Много ми хареса и докато четях направо се задъхах!

Тренирал съм алпинизъм и знам каква е тръпката и без да правиш секс..но това наистина явно е било невероятно!


Ще пробвам!


Скъпи клубари и клубарки аз се запътвам към клуб Алпинизъм да си търся партньорка! Казвам ви чао и не ме чакайте близките два три месеца! Пък и вече се стопли и скалите са умерено хладни!





Тема Re:нови [re: Aнreл]  
Автор mell (отнесена)
Публикувано08.03.02 12:35



hym, az toku shto poluchih razreshenie ot myva si za podobni zabaleniq (ne snego) ....



Тема Re: имашнови [re: Aнreл]  
Автор ty^iga (Just a demon...)
Публикувано08.03.02 18:23



drugiq chift sa po-hubawi



Тема Re:нови [re: mell]  
Автор mistermeth (LUD SAM!)
Публикувано08.03.02 20:33



moite pozdravleniq
zna4i toj si e nameril s kogo da se zabavalqwa we4e

Posetete http://mistermeth.hit.bg - ringtones za vodeshtite marki telefoni !



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.