Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:02 26.05.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Смешното и несмешното в ТАЗИ ситуациянови  
Автор Alabao13 (тиха дипломация)
Публикувано13.02.02 22:53



ами, на 20 г. съм и преди 6 месеца започнах първата си работа. Бачкам си аз съвестно, отначало не ме приемаха, щото съм най-младото "дете" там, ама свикнаха.. работя на място ПЪЛНО с мъже ПОВЕЧЕТО НАД 40... ем дърти, ем мераклии до мозъка на пишките си :)) майтап зверски, изпосъсипваха се да идват в стаята ми да говорим за неща, които всички знаеха, че няма какво да обсъждат с мен - то не беше Ударите над САЩ, кризата на тока, политиката на БСП, на Царя, цветята... :))

това не е проблем, знаят си мястото дедоците, само гледат, пък и аз кротко тихо, с едни дълги поли.. да не правя проблем , да свикнат ,че работя там и т.н. И.. лелите там ме намразиха from the very beginning, мършите с мърши. Що мръсотии ми направиха, само и само да не мога да си върша работата . А това води до критики към мен.. Е, убу де, и те посвиха перките... Върша ли си работата съвестно? Да. Айде, бегом тогава...
Обаче.. дойде ноември и шефа на отдела ми замина на командировка. Останах да замествам.. Разгони ми се фамилията... Бачкане до никое време.. И понеже замествах шефа ми, се налагаше поне 3 пъти на ден да ходя при баш шефааа... А той от години го знаят като мераклия. Пък е противен, да му се невиди.. Отвратителен е... За проклетия същия ден бях с пола, къса... И след като ме извика барем поне 4 пъти при него, с все нови и нови претенции за възложената работа, а на мен ми идеше да го удуша, накрая , при последното отиване - хоп, троп, покани ме на вечеря . Изтъпях. Не очаквах това от него. Абе, патица тъпа, виж го пърч ли е? Пърч е! Що да не си очаквала? Ама както и да е.... Отказах. Такова отвращение рядко се среща.. Държа ме на разговор поне 20 мин., като на финала не пропусна да се опита да ме нацелува едно хубаво, бе какво ти, направо ми налетя. "Ти нежна ли си?" излая ми в ухото, "щото аз съм мнооого нежен" Блъснах го и му казах остро да си стои на мястото. Такива ми ти работи... Изнизах се и после цял месец го отбягвах най-усърдно. Усети ме лисицата му с лисица. И хоп, троп миналата седмица пак ме вика при него.. а не го бе правил от отдавна или поне не да ме вика лично и само мен. Е, отидох, къде ще ходя, но твърдо решена, че ще го смачкам като гнида тоя червей... Като ме видя, пак прегръдки, пак се опитва да ме целува и пуска ръце чичкото...Аа, мразя така. Мазник. Обичам си търпението-железно е, понякога. Е, добре.. покани ме да сме отпразнували миналия ми вече рожден ден само двамата!! ХАХАХА! БЕ , човеко, ти луд ли си, с теб да празнувам? смешееееен! Курвар тъп, че и дърт на всичкото отгоре... амортизиран! :) Отказах ПАК! :)) Ама ми писна вече! Писна ми от тоя навлек,а от него ми зависи работата все пак. Той знае, че съм кадърна, доказала съм го. Но нека просто ме остави на мира... А и аз следвам желязното правило за да не си вади човек ... там, където си вади хляба.... особено с тоя хахаха :))

Просто исам да си махне от мен мазните лазни ръце... :( Аааа, иначе следващия път просто и моето търпение ще му кипнат лайната и ще му кажа (о, остър език, враг мой) две-три думи само, от които ще остане треснат... туй барем го мога :))

Казвайте как да го разкарам БЕЗ да се налага да ме уволняват после за нападение над шефа и средна телесна повреда

Айди,
със здраве,
Алабао :)

Войната е продължение на политиката


Тема Re: Смешното и несмешното в ТАЗИ ситуациянови [re: Alabao13]  
Автор slav___ (arturo)
Публикувано14.02.02 10:32



hvani si nekoi jak pich s bmw(napr.) i neka te privira vsjaka vecher sled rabota, ama da go vidjat huuuubavo vsichki kopelenca tam.
moje i sys shefa da go zapoznaesh, taka s nai-drujeski chuvstva... ;)



Тема Re: Смешното и несмешното в ТАЗИ ситуациянови [re: Alabao13]  
Автор Rossonero (култов)
Публикувано14.02.02 11:06



Кофти ситуация.
Познавам момичета, които като започнаха работа, шефовете им започнаха да ги карат да ходят с къси поли.-)))

Дяволът е отново червено-черен


Тема Re: Смешното и несмешното в ТАЗИ ситуациянови [re: Alabao13]  
Автор Strunz (с усмивка....)
Публикувано14.02.02 11:12



Доооообре бе, мъник:)

Кажи на шефа, че който вади ... на работа, от ... умира:)



Тема prostoнови [re: Alabao13]  
Автор Бибepoнъ (ас съм ве)
Публикувано14.02.02 11:18



ми се ште да присъстФъм на спарингъ

..тя таъ не е кът унаъ....таковъ..


Тема Re: Смешното и несмешното в ТАЗИ ситуациянови [re: Strunz]  
Автор ClD (непознат)
Публикувано14.02.02 11:19



Приятел... Добър приятел, на който имаш доверие. Да го дръпне настрана и да му каже да си прибере ръцете, за да не остане без онази си работа... Да му го каже тихо, насаме, и съвсем сериозно. На онзи да му се дръпне лайното от страх.



Тема Re: Смешното и несмешното в ТАЗИ ситуациянови [re: ClD]  
Автор Alabao13 (тиха дипломация)
Публикувано14.02.02 11:22



забрави, батка...
кретена е 1-важна муцуна и
2- има си охрана...
трябва сама да се оправя със тая ситуация
ако беше лесно, едва ли щях да искам акъл..:)))

аз пробвах тактиката на пълно избягване на всякакви срещи с него, ама това действа до време :))
все пак, мисля, че му е ясно, че каквото и да направи отговорът ще си остане "не". иначе напускам :(((

Войната е продължение на политиката


Тема Re: Смешното и несмешното в ТАЗИ ситуациянови [re: Alabao13]  
Автор ClD (непознат)
Публикувано14.02.02 11:34



Ами в белите държави можеш да го съдиш за сексуален тормоз. В нашата по-реално е да напуснеш. Все пак едно бачкане не е чак толкова ценно. Намира се и друго бачкане без подобни мизерии. Пробвай да говориш с него, кажи му в очите, че няма да му се отвори парашута, и ако продължава, напускай.



Тема за това не си съвсем правнови [re: ClD]  
Автор Alabao13 (тиха дипломация)
Публикувано14.02.02 12:27



за намирането на работа.
моите наблюдения над познати, вкл. и аз самата са, че не е никак лесно вече в тая скапана държава да си намериш бачкане.
още повече, че аз съм студентка, кой взима студенти, при това редовно учещи :(((

ама това е друга тема....
имам 1 познат от месеци се мъчи да се хване на някаква свястна работа, ама нътц...
баси, държавата....

Войната е продължение на политиката


Тема минови [re: Alabao13]  
Автор фифи-пepoтo (мутра:))
Публикувано14.02.02 12:34



не знам, ама единственото нещо, което ми идва е да се представиш за лесбийка и да кажеш, че не понасяш мъжете!!! Ма то пак могат да те изфичкат, за сбъркана сексуалност....
Еба ли му мамата....тъпа ситуация.....ма мноу...
Дано се справиш.....

Само ЦСКА



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.