Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:27 22.05.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Лафи...нови  
Автор Cherchez la Femme (тук и сега)
Публикувано07.02.02 02:23



Според мен трябва да се разкарат темите на:

1. hero -



2. Bobby -

3. pla_y_men -


Ако някой има някакви претенции за модерирането, личните бележки не са забранени. Готова съм да проведа съкратен курс "Що е това лична бележка и как се изпраща" само, за да не гледам повече как мачовците, или каквито и да са там, си изливат напращелия тестостеронов бяс тук в някаква крайно мизерна форма..

Сега очаквам засегнатите да ме напсуват. Ще им отива.


P.S. Темата на LuboPenev - според мен също няма място тук.

___________
My way or the highway?


Тема Графи-скъпа радвам се да те видянови [re: Cherchez la Femme]  
Автор Laugh®Модератор (тцупличка хех:))
Публикувано07.02.02 08:49



май ти домъчня за модераторството- ти остави Любов на Коприна и Хлороформ и дойде тук да ми помогнеш ида ми дадеш напътствие кое да трия и кое не- колко мило:))))

благодаря за загрижеността- оценявам го-
но аз в последното време имам малко по друга визия за клуба-
и тя е че след като някой е агресивен и е в състояние да напише подобни неща- това означава че този човек е дълбоко депресиран- неуспял или най- малкото леко полудяващ-
ето защо взех решение- да не трия такива теми и постинги- тези хора явно имат нужда от някакъв вид помощ- все още нямам идея каква и как-

е разбира се- крайностите за съжаление ги трия или ги слагам в Hidden но да ти призная не го правя заради това че там са написали някоя и друга цинична думичка за мене- а просто защото знам че на другите клубари не им е приятно да четат подобна плява-

цунки от мен и умната-

P.S
Мила не знам дали си спомняш и ти- ама май наистина имаше бележки- както и клуб Администрация - където се обсъждаха подобни мнения между модератори-
не ти ли се струва- така леко- нямаш ли някакво гъделичкащо усещане в момента че наливаш малко масълце в огъня- така си питам само лежерно:))))))))))))

КУКУРЯК Зеленият цвят успокоява още по-зелените ми очи:))

Редактирано от Laugh® на 07.02.02 08:58.



Тема Re: Графи-скъпа радвам се да те видянови [re: Laugh®]  
Автор SOULFLY (enemy unknown)
Публикувано07.02.02 13:02



hheeheeeeeeeeeeeeee
towa mi hareswa
zenski liubezen ragowor sus zachatuci na zloba i prehwuchashti iskri
uhhhh
e towa e
samo zeni mogat da razgowaqt taka
hareswa mi, podulzawaite w sustiq duh

let my soul fly free


Тема задраскай ме,нови [re: Laugh®]  
Автор pla_y_men (lumpen)
Публикувано07.02.02 13:04



няма грижа-Финландията те чака
ако те влече готин лаф-моабет знаеш къде да ме намериш-ще се радвам
явно съм доста гаден пестицид/инсектицид за местната флора и фауна...затова изчезвам

po-o-o-o-o-zdrav ot men!


Тема Re: Графи-скъпа радвам се да те видянови [re: Laugh®]  
Автор Cherchez la Femme (тук и сега)
Публикувано07.02.02 13:23



След като прочетох поредния онанистки напън се подразних достатъчно.. Носталгията по минали времена, когато клубът беше едно от най-интересните места в дира, съчетан със среднощното ми раздразнение, ражда ей такива теми. Наистина се чудех къде да напиша това - реших тук, защото касае четири теми и изобщо засяга въпроса за простотията обсебила клуба, а не мен персонално. Мен ме касае единствено косвено - като читател в този клуб. Но не се съобразявай с мене, след като имаш друг поглед върху нещата..

Трий я тази тема, Лафи.

P.S. Местя епицентъра на бурята... ама зарежи... трий.

___________
My way or the highway?


Тема Re: Графи-скъпанови [re: Cherchez la Femme]  
Автор Laugh®Модератор (тцупличка хех:))
Публикувано07.02.02 13:45



благодаря че посред нощ си мислила за този клуб и за това какъв той е бил или какъв би могъл да бъде-или какъв ще бъде:)))))))))или какъв е
оценката която си написала ме навежда на следните мисли:
1. Решила си да ми покажеш деликатно и тактично някои детайли и да ми припомниш точно сега случая в който взех без да искам участие в спора ви с Любо Пенев- също колега модератор-
2. Забавляваш се по свой начин
3. Решила си да обединиш клубове Говорим си за секс и Любов
4. Имаш някаква породила се тъга към модериране
и т.н и т.н........

Мила- сама мога да предценявам кое да трия и кое не- не се тревожи и не се нерви за тези неща
Спокич

КУКУРЯК Зеленият цвят успокоява още по-зелените ми очи:))


Тема Лафи!нови [re: Laugh®]  
Автор Cherchez la Femme (тук и сега)
Публикувано07.02.02 14:36



Дали забелязваш, че тая тема не е насочена към теб??
Дали забелязваш, че скочих срещу са простотиите на някои, решили да си избиват комплексите, или каквото там имат, върху модераторката?
Дали забелязваш, че оня случай с LuboPenev е в далечното минало и няма нищо общо с желанието ми да изрещя на някои хора колко са дребни и жалки?
Дали забелязваш, че никой от известно време насам не е пуснал една свестна тема? А питаш ли се защо?
Дали забелязваш, че предишния ми постинг беше съвсем добронамерен и ти казах, че спокойно можеш да триеш темата, след като имаш други виждания за клуба? Тогава защо ти сама разгаряш конфликта?

Последното нещо, което искам е да изпадна в конфликт с теб.
Много жалко, че тълкуваш нещата по начин, коренно различен от замисъла ми...

P.S. Спокойно можеш да триеш тази тема. Няма да пусна друга от типа "Модухаторке, защо ме цензурираш?"

___________
My way or the highway?


Тема Ah kak mi smurdi na......нови [re: Cherchez la Femme]  
Автор Evil Brother (BAD*AZZ)
Публикувано07.02.02 14:54



...grypovi izpulnenia.....................

party Up 2002


Тема Re: Ah kak mi smurdi na......нови [re: Evil Brother]  
Автор AGENTE (Нерегистриран)
Публикувано07.02.02 14:58



сеирджия си ти!:))))))))))



Тема Re: Графи-нови [re: Cherchez la Femme]  
Автор Laugh®Модератор (тцупличка хех:))
Публикувано07.02.02 14:59



едно от нещата които никак не обичам е някой да ми казва какво и кога трябва да правя-
извини ме но ме настъпи по малкото пръстче на левия крак както се казва- и ето пак казваш - трии-:))))) ами не искам да трия- :))))))))))))

чакай спокич- ти казах-
чудесно те разбирам и не разгарям конфликт- иди в Администрация там ще си продължиме разговора-

нека клуба си се развива-
ти какво ти стана- я иди в Любов най- накрая и виж колко от там написаните теми имат нещо общо с любовта например - според мен там има теми доста сериозни достойни за клуб Философия например или нов Клуб наречен Мъжки и Женски правила-
:)))))))))))
хайде- дай го лежерно




и не се коси за това -дали ще трия и кое ще трия-

всъщност това че са те впечатлили някой тъпизми тук- го разбирам- но не разбирам от позицията на каква даваш оценка на целия клуб- на пишещите тук и т.н

това e като да се изрепча в Любов и да кажа че ти Cherchez - трябва да изтриеш- това- трябва да преместиш онова- че този бил прост онзи умен- хайде pls
take care


КУКУРЯК Зеленият цвят успокоява още по-зелените ми очи:))

Редактирано от Laugh® на 07.02.02 15:38.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.