Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:12 08.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Секс с ....нови  
Автор sunrise (старо куче)
Публикувано01.01.02 05:40



приятел? Какво ще кажете за това? Просто с някой, с когото се разбирате добре, без влюбване или нещо подобно, само така, защото го усещате близък. Възможно ли е? Или все пак има някакво друго, извън приятелско, влечение, което придърпва приятели един към друг? (говоря за приятели от различни полове) И секса пагубен ли е за приятелството, как би могло да се предотврати подобно разпадане на приятелството след това?

от мен

carpe diem... noctumque


Тема Re: Секс с ....нови [re: sunrise]  
Автор penda (новак)
Публикувано01.01.02 06:04



кво разпадане, ма, я ни виж с Пижо



Тема Re: Секс с ....нови [re: penda]  
Автор sunrise (старо куче)
Публикувано01.01.02 06:21



Оф ми Пижо е твой! Аз говорих за други приятели скъпа.

:) от мен

carpe diem... noctumque


Тема Re: Секс с ....нови [re: sunrise]  
Автор penda (новак)
Публикувано01.01.02 06:36



ами че за кво са ми други ма, ами че Пижо го бива, ма мила



Тема Re: Секс с ....нови [re: sunrise]  
Автор Dakota (отверт)
Публикувано01.01.02 16:13



Трудно, но се получава понякога, въпреки т.нар.

.

Никоя армия не може да победи идея, чието време е дошло.

Тема Re: Секс с ....нови [re: Dakota]  
Автор sunrise (старо куче)
Публикувано01.01.02 22:43



Благодаря ти, твоите постинги са винаги интересни и поучителни, но в този случай май и ти нямаш точно мнение. Или съм те разбрала погрешно и мнението ти е, че между приятели не може да има сексуални влечения?
До сега не ми се е случвало да имам някакви сексуални желания спрямо приятел.

от мен

carpe diem... noctumque


Тема Re: Секс с ....нови [re: sunrise]  
Автор TheSaint (advanced user)
Публикувано01.01.02 23:01



Уф, обширна тема е туй. Какво мога да ви кажа от личен опит. Много се влюбих в едно момиче (то и тя ме харесвала) . Единствения начин да бъда около нея беше да й стана приятел. Станахме много близки. Едва след 4 години спахме за 1-ви път. Изкарахме около 4 месеца като гаджета. Сега пак сме приятели. Все още има някаква тръпка, но вече не е същото...

Join the freeride everybody!


Тема Re: Секс с ....нови [re: TheSaint]  
Автор sunrise (старо куче)
Публикувано02.01.02 00:41



кое не е същото, приятелството ви или тръпката?

carpe diem... noctumque


Тема Re: Секс с ....нови [re: sunrise]  
Автор tottenham (Hotspur)
Публикувано02.01.02 02:17



Ако ще бъде застрашено приятелството заради секса по-добре въобще да не се стига до него.
Не си струва да изгубиш приятел заради някакъв си секс.

Прави каквото трябва пък да става каквото ще


Тема Re: Секс с ....нови [re: sunrise]  
Автор TheSaint (advanced user)
Публикувано02.01.02 05:25



Ами, до преди да спим никога съм я възприемал като приятел, мисля, че и тя също (имало е сцени на ревност и от нейна страна). След като станахме интимни се оказа, че секса не е най-силната страна в взаимоотношенята ни, което до голяма степен скапа връзката (интимната). След като си поговорихме стигнахме до извода, че явно сме пропуснали "момента". След всички тези години неусетно и за мен самия, бях започнал да я възприемам по-скоро като приятел. А може би просто не си паснахме в леглото. Незнам истината е там някаде...
Тръпката не е същата.

Сега я ревнувам малко (може би по навик ), но взаимоотношенята ни са по-близки до приятелските откогато и да било преди.

Join the freeride everybody!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.