Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:12 28.09.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Аз и компромисите в сексанови  
Автор Strunz (с усмивка....)
Публикувано03.01.02 13:13



Не искам да се хваля, но много държа на секс. Дори като слушах на времето една песен "Notorious" си мислех, че за моята ерекция е писана. Има едно хубаво определение "даяни на секс". Ходи ми.
Но скоро открих, че не е толкова непоклатимо всичко това. Бях се уплашил за себе си, но после разбрах, че за всичко са виновни компромисите.
Случката е следната.
Моя позната от гимназията, беше красиво момиче тогава, а сега беше повехнала и лъхаше на ацетон преди да запали цигара и всеки път когато я палеше, инстинктивно човек иска да изпълни командата "Атом отпред!". Мъжете разбират защо. Компромис №1 - лош дъх.
Пихме кафе, казахме си колко се радваме, че се виждаме. После пихме и по едно голямо, че беше студено. Няколко пъти. Компромис №2 - жена, която пие като мъж. Поговорихме си за свалки с други, за секс, за това как сме се сваляли и ние. Дали се харесваме още? Да, а ти? И аз! И сега? Ами какво? Всеки по пътя си? Да не бързаш? Хич. И аз. Нека си допием. Допиваме си, естествено поръчваме и още и на толкова градуси темата за аналния секс идва като черешка на тортата. Тя го правела. Я да видим? Ти какво, не вярваш ли? Не бе, вярвам, но не ме топли. Ще те стопли! "Ела изгрей" ли? И на т'слата! Ти си пич! И ти!
Поведе ме към някаква къща. Насред центъра. Квартира било. Скърцащи стъпала. Тя върви напред, след нея ерекцията ми, а аз едвам ги догонвам двете. Голям студ е и вътре. Не се ли отоплявате тук? Ти пък, то топла вода няма...Компромис №3 - подценяваш информацията.."няма топла вода" какво говори това?
Естествено ме карат да се събуя. Компромис №4 - този тип делиорманска гостоприемност също не бива да се подценява ако все още възлагаш на хубав секс. Краката ми лепнат по пода. Не е от мен. Днес съм се къпал, има няма 3 часа и чорапите са ми нови. Етикетът "Фазан"-Русе дефилира през мислите ми. Килимът е събрал нещо и се е натъпкал до гуша и не ще повече. Сега е почнал да връща студената мръсотия по гостоприемните чорапи на гостите.
Затваря вратата и единственото, което приличаше на нещо ново беше някаква нова печка тип "духалка" дето за 5 минути стопля поне въздуха и покрива латекса по стените с потта на присъстващите. Поне сто човека й били казали, че леглото й скърца. Майтапела се. Компромис №5 и 6 - компромисът с обстановката - една жена, която си подържа по този начин леговището как ли си подържа влагалището? И честите смени на партньорите не говори ли за тяхното ниско качество и съответно занижени критерии към нея?
Съблече се. Бели бикини, черен сутиен. Любимият й бил! Не го сваляла. Виж бикините си сменяла за по-хигиенично. Хубаво тяло има. Неподържано, но хубаво. Щедър ген. Но не и да я миришеш...Един до друг сме. Банелите на сутиена миришат. Онзи който си е помислил "на пот" е познал. Аз тогава си мислех, че е на пържено защото някакъв телесен спрей се е опитвал да камуфлажира неуспешно. Майната му, нали съм възбуден. Целува ме. Опитвам се да отвърна и успявам докато не се опита тя да задълбочи. По езикът й има повече никотин и катран отколкото е изписан на един пакет синьо Виктори.
Ако преди между краката приличах на Биг Бен, сега вече с мъка имитирах носа на Пинокио, но с разликата, че колкото повече лъжа, че ми е хубаво толкова по се смаляваше.Компромис № 7 - почнеш ли себе си да лъжеш - ходи си. Тя ме погали и през погледа ми мина олющения маникюр, преди ми се струваше едва ли не секси. Легна по гръб. И се разкрачи. Не смеех да погледна надолу, но бях убеден, че ако имаше пощальон и ми носеше известие от преизподнята то чантата му би миришела по този начин. Не беше човешко. Помня, че съм дишал с пълни гърди в тоалетна, а това тук чакаше и интимност.
Загубих ерекция. Някъде на стълбището май. Компромис №8 - тръгни си! Предложи ми да я намери с уста. Намери я за миг, просто много бързо си визуализирах в главата члена ми покрит с никотинова слюнка и съпроводен с тези кански звуци на магаре да лочи вода от кофа или свиня майка да яде диня в копанка. Компромис №9 - тръгни си!
Отказахме се. Тя запали цигара. Аз се оправдах с нападението над WTC, с теменужките на Костов, с часовниковата кула от времето на Паисий във Враца и т.н. Компромис №10 - не се оправдавай! тръгни си!
...
Всичко това би ме съсипало ако след това нямах страхотен секс в нормална обстановка със страхотна жена, страхотен мирис....Ах, каква музика е за мъжките уши след 4-ия час да чуят "О, скъпи, не мога повече...нямам сили вече..." :)

Така че, не на компромисите в секса ! Веднъж се живее! Това да не ви е генерална репетиция за истинския живот?

Само с качествени хора! Само качествен секс!



Тема Re: Аз и компромисите в сексанови [re: Strunz]  
Автор Red Devil (Irish)
Публикувано03.01.02 13:39



Ne si e struvalo.Kompromisi na takiva jeni NE!

Sleep my friend and you ll see that dream is my reality.


Тема Re: Аз и компромисите в сексанови [re: Strunz]  
Автор oxxx бoли (търся лек)
Публикувано03.01.02 13:57



mnogo hubavo opisano
i pouchitelno...i za dvata pola


спомнете си с радост за някого
променил ви от плач във усмихнати


Тема Re: Аз и компромисите в сексанови [re: Strunz]  
Автор TEDDA (femalka)
Публикувано03.01.02 13:59



Не предупреди за 5-та сестра



Obi4ah te, obi4am te i pak shte te obi4am.......


Тема Re: Аз и компромисите в секса- уплаши ме!нови [re: Strunz]  
Автор sunrise (старо куче)
Публикувано03.01.02 14:00



В началото си помислих.... че наистина сте го направили! :(
Мисля, че при всичкото добро намерение, не бива да се правят компромиси, каквито и да са те, определено имаш право с изводите които си написал накрая. Не ми се е случвало нещо точно такова, но подобно. Пича (ако мога така да го нарека) беше абсолютно неподходящ за мен, доста бързо избягах, но приятелката ми беше на мнение, че съм мнителна и прекалено безкомпромисна..... НО какво да правиш с хора, за които знаеш, че не са за теб? Имам изисквания, ако не съвпадат с човека, правя много малко компромиси, защото ги усещам като "гнили компромиси" със себе си, а с тях не мога да бъда доволна и бягам.

:) от мен

carpe diem... noctumque


Тема Щронц- Щронцов:)))нови [re: Strunz]  
Автор LaughМодератор (тцупличка хех:))
Публикувано03.01.02 14:16



всичко е прекрасно- животът е прекрасен-
даже-

в момента в главата ми се мъдри един въпрос- защо въобще си тръгнал след полепващата никотинова слюнка- ерекцията явно те е водила- но как може един мъж да получи ерекция когато вижда само такова чудовище което ти си описал на среща си- направо ме втресе-

но ето ти Щронц едно описание на нещо друго:))))

това е една твоя стара приятелка от миналата година;))

Такаааа-
от нея лъхаше на току що окосена трева- от свежеста Щронц почувства как всяка вена - всяка мъничка клетка и фибричка на мощния му пенис се изпълва с желание и копнеж- един единствен копнеж- да проникнеееееееее:)))
Тя беше с една нежна бяла блуза- памук-ликра- приятно полепнала по добре оформените й гърди и настръхналите от студ зърна- които палаво показваха къде е центъра на гърдите й:))
цялото и лице беше заобиколено от пухкава - блесдяща и палаво стърчаща коса - от която ухаеше на топлина и любов-

устата й - много мека от консумацията на мед - зъбите и блестящи от Аквафреш- тройна защита - всякаш му казваха- постави своята вибрация тук:)))
черният чарлстонов панталон - Дика стил беше прилепнал по добре оформените бедра и още по стегнатото дупе- за което Щронц ще се държи малко по късно в един по следващ етап:)))


Щронц Щронцов- не издържа- почувства как ципа му се къса със страшен пукот и как хвърчат конци от боксерките му- о Боже- неговият огромен huge пенис влезе в долината на сластта и Щронц загуби памет- умопомрачи се-

а пък Тя неговата приятелка от 2001 година даже и след 6-я час - му шептеше в ухото- не спирай- скъпи-
но Щронц изнемощял промълви- WOW моята огромна мъжественост- май се поизмори:))))))



следват коктейли от мартини и портокалов сок- за освежаване

КУКУРЯК Зеленият цвят успокоява още по-зелените ми очи:))


Тема Re: Аз и компромисите в сексанови [re: TEDDA]  
Автор Strunz (с усмивка....)
Публикувано03.01.02 14:32



Всички сестри бяха за разни филии в секса - зоо-, геронто-, некро- и т.н.
Тук няма филия...

За много години, Тедке!
Радвам се и за кирилицата ти:)



Тема Re: Аз и компромисите в секса- уплаши ме!нови [re: sunrise]  
Автор Strunz (с усмивка....)
Публикувано03.01.02 14:35



И правилно си постъпила. Точно от компромисите се навъжда онова презрение към живота след време и онзи поглед "всичко знам"...абе....сигурно ме разбра...
Спорила ли си сутрин с алкохолик? Абе нещо подобно е...Лятото пред "Кристал"...на пейка..



Тема Re: Аз и компромисите в секса- уплаши ме!нови [re: Strunz]  
Автор sunrise (старо куче)
Публикувано03.01.02 14:45



Разбрах те.

:) от мен

carpe diem... noctumque


Тема Re: Аз и компромисите в сексанови [re: Strunz]  
Автор Люлин 5 (Ж.К.)
Публикувано03.01.02 15:01



Мамка му, Strunz, освен че си ми градски (ебати тъпата дума) за миг те почувтсвах като брат по съдба! Не че имаме нещо общо, обаче точно в същата ситуацийка бях изпаднал преди няколко месеца. Ми сега какво да кажа - историята се повтаря или нещо такова, което звучи точно като историята, маса гнусно! Но си мисля, че си късметлия - не си усетил наслагванията на Roll-on върху тялото и с език, и онази миризма....

Хайде със здраве! И никакви компромиси с ерекцията




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.