Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:23 28.09.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Вашият пръв път?!?!?!нови  
Автор Maniac ()
Публикувано27.12.01 09:41



ХА нещо подобна тема не съм виждал а ми се стори интересно я кажете вашия пръв път моя пръв път много лошо но с нищо по специално беше с една какичка не с приятелката ми с какичката бяхме приятелки тя леко подпийна стана и весело бяхме на един купон затворихме се в една стая и аз много смутен объркан и незнаещ какво да правя питах малко глупави въпроси каката бе тренирана вече;) и горе долу го изкарах ех това беше преди цели 5месеца ех спомени спомени ;))) От тогава не че имам голям опит но не знам що всички тинейджърки са навити много яко да прават свирки ама да се ебат малко се навиват: )

VIJ GO

Тема Re: Вашият пръв път?!?!?!нови [re: Maniac]  
Автор Maniac ()
Публикувано28.12.01 10:11



аз така най нахално да избутам темата на горе няма ли да пишете нещо?

VIJ GO

Тема Re: Вашият пръв път?!?!?!нови [re: Maniac]  
Автор Spidercho (Audi Entusiast)
Публикувано28.12.01 12:47



Аз за бъдещето не мога да пиша



Тема Re: Вашият пръв път?!?!?!нови [re: Maniac]  
Автор (амиии)
Публикувано28.12.01 16:31



ми хубаво беше и последният път също а и предпоследният и като се замисля и втория, а за тия помежду първия и последния да споменавам ли?


може би


Тема аз помня последниянови [re: Maniac]  
Автор дядo_Koлeдa (forever young)
Публикувано28.12.01 21:07



определено ми разкара спомените за всички преди това .. надявам се да не го помня дълго а да имам още по хубав спомен от следващия последен



Тема Re: аз помня последния [re: дядo_Koлeдa]  
Автор Maniac ()
Публикувано29.12.01 20:10



аре разкажете де :) ))кво пазите всичко за себе си ; ))

VIJ GO

Тема Re: Вашият пръв път?!?!?!нови [re: Maniac]  
Автор Brass (Band-it)
Публикувано29.12.01 22:17



O parvia pat pri men produlji cial mesec napravo. Shtoto i dvamata savsem prilejno biahme chuli i cheli ama ei na. Savsem inak e na jave.



Тема Re: Вашият пръв път?!?!?!нови [re: Brass]  
Автор JoRo_ (запразнил)
Публикувано30.12.01 03:27



Абе то първият път е провал на почти всички. Значи първия път беше в нас. Бях казал на едно момиче от моя клас да мине през нас да пием кафе преди училище. В един момент започнахме да се целуваме натискаме и т.н. и така доставреме. После тя се се дърпаше много, но беше много срамежлива и искаше да го направим в банята на тъмно. Аз естествено вече бях възбуден и още след около минута-две от началото на действието бях готов . После исках пак, но вече закъснявахме за даскало, а както споменах тя беше малко срамежлива и доста се коркаше да закъснява и такива. Ама беше яка пичка!
Лошото беше, че и втория път беше првал. Значи отваме в кварталната дискотека миналата есен. Аз взимам, че се напивам и естествено почвам да налитам на една моя позната. Тя също беше леко пиинала и след края на дискотеката решаваме да прескочим до децката граина наблизо. отиваме и тя ляга на една пейка. аз едвам се държа на краката, но се опитвам да свърша работата. Незнам колко време мина в опити да свърша но алкохола съвсем ми бе отнел чувстителността Но въпреки че не свърших ми беше много готино.
Добре, че оттам нататък почнах се справям добре



Тема Re: аз помня последниянови [re: дядo_Koлeдa]  
Автор oxxx бoли (търся лек)
Публикувано02.01.02 02:14



maleee dqdoooooooo........kakva pamet
s mila usmivkaaaaaaaaaaa


спомнете си с радост за някого
променил ви от плач във усмихнати


Тема Re: Вашият пръв път?!?!?!нови [re: JoRo_]  
Автор Maniac ()
Публикувано02.01.02 03:05



хехех жорка ти добре си се справил;))Е първия път е трябвало на малки почивки да го правиш :)Но се едно ти кво си мислиш аз първия път бях много уплашен и объркан абе общо взето въпркеи че бях подпийнал знаех къде съм много добре кво ли не бях чел и се готвил но накрая повече езика свърши работа :)Но поне момичето ми помагаше да не се проваля тотално и го карахме по бавно и ми даваше уроци и не бе толко зле на малки почивки през който боравех умело с Езика;) Е то от много натискане почваш чудеса да правиш с него.Свърших неква работа абе беше ми супер готино ;) въпреки че се държах дървено отначало е да де през 80 процента от времето се държах дървено

VIJ GO


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.