Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:34 20.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Ерекция на неподходящи местанови  
Автор LuboPenev (Deadly)
Публикувано30.11.01 09:50



Много често ми се втвърдява членът, предполагам,че имам и други колеги в тези клубове:)) Знаете как е - спокойна сутрин, карате си колата за работа и изведнъж ви хваща светофар. Като по филмите покрай вас минава напращяла студентка, чийто вид издава хеви креватни сцени. Или пък като включите касетката с гола на Стоичков срещу Мексико..опа, пак се отклонявам нещо. Та получавате ерекция, това исках да кажа.

Горният параграф показа две напълно нормални ситуации, а замисляли ли сте се за ненормалните и неудобни моменти на хард дик? Толкова хард дик, че сте готови да експлорнете не само уан хот ваджайна, ами и мени бикини хард лайнерки. Какво се случва когато ви става в магазин лятото, а вие сте по къси панталонки и ВСИЧКО СТАВА ЯСНО и на една ръка разстояние? Не ви ли е неудобно, как замазвате ситуацията??

Аз например, не мога да я замажа. Просто излизам изчервен от магазина. Признавам,че рядко нося бельо защото така се чувствам по-добре и като дойдат онези топли и червени моменти съм по-ясен от засадата на повторението в шоуто на Сашо Диков. И не е ли супер нечестно жените да могат да ни спипат и да се присмиват, а ние да нямаме никакви индикации за тяхното състояние на възбуда? Примерно да започват да се потят зад ушите когато са подмокрени или нещо подобно.... Не е честен този живот! Не е честен..

Аз съм болен човек - тресе ме гъзарията

Редактирано от LuboPenev на 30.11.01 09:52.



Тема Re: Ерекция на неподходящи местанови [re: LuboPenev]  
Автор Pyиз (ентусиаст)
Публикувано30.11.01 10:10



Такива неща се случват. Нечестно, че ние, мъжете сме уязвими, смущаваме се, а жените ни се присмиват и нямат ярки признаци за възбуда/ е може някой път да ги издаде неадекватно поведение/
Аз потдискам възбудата и като почвам да умтножавам всичко по две например 1+ 1 = 2, 2+2 = 4, 4+ 4 = 8, 8+8 = 16, 16+16 = 32, 32+ 32 = 64, 64+64 = 128, 128 +128 = 256, 256 + 256 = 1112= 1112 + 1112 = 2224, 2224 + 2224 = 4448 и т.н Умът ти се заангажирва, особено с по-големите числа, а напоследък и почвам и по обратния ред да деля на две и подтискаш природата.



Тема Re: Ерекция на неподходящи местанови [re: LuboPenev]  
Автор 2O1 (?)
Публикувано30.11.01 10:26



zashto be i na jenite im lichi iako, daje poveche:)))) Stavat nekontroliryemi

Do you, don't you want me to love you
I'm coming down fast, I'm right here above you


Тема Re: Ерекция на неподходящи местанови [re: Pyиз]  
Автор LuboPenev (Deadly)
Публикувано30.11.01 10:25



Да де, ама е трудно да започна да умножавам в магазин докато млада девойка шушука и ме сочи на нейна колежка:))) Нещо тогава не ми е до математика:) Иначе току-що пробвах, ама се сетих,че всъщност нямах ерекция и пробата беше безрезултатна:)))

Аз съм болен човек - тресе ме гъзарията


Тема Явно на...нови [re: Pyиз]  
Автор abettor (усмихващ се)
Публикувано30.11.01 10:28



...256+256 пак си се възбудил....и разсеял....




Нощта е за размисъл!


Тема Не е така бе Любак:)))нови [re: LuboPenev]  
Автор Laugh (тцупличка хех:))
Публикувано30.11.01 12:02



аз например ходя без сутиен-
и зърната на гърдите ми настръхват-
съвсем видимо и ясно е - даже и под пуловер когато ми се случва- за лятото да не говорим:)))))))))))

Кукуряк


Тема Историйканови [re: LuboPenev]  
Автор Heperиcтpиpaн (Нерегистриран)
Публикувано30.11.01 12:16



Като ти четох темата се сетих една историйка с един приятел.

Беше си купил някакъв нов летен панталон, който беше от лека материя но му бяха сложили някакъв цип от много твърда материя и ципа си седеше в собствена форма.

Отиваме с него в един офис, той сяда на един стол и по едно време и двамата забелязваме, че всички девойки които минават вторачват очи некъде в чатала му. Погледнах и аз. Тъпия цип се беше извил и придаваше една много секси издута форма на панталона му отпред все едно че нещо огромно около 30 см яко е щръкнало.

Игасии купона...умрехме от смях...а ония стана и не смееше да седне никъде този ден...изяждаха го с поглед.



Тема Re: Не е така бе Любак:)))нови [re: Laugh]  
Автор LuboPenev (Deadly)
Публикувано30.11.01 12:47



да де, ама те настръхват и заради температура и тнт...не е само заради сеха:)))

Аз съм болен човек - тресе ме гъзарията


Тема Re: Ерекция на неподходящи местанови [re: LuboPenev]  
Автор Biscuit (the precise one)
Публикувано30.11.01 12:48



И аз получавам ерекция. И на мен ми се втърдява членът. Но не на неподходящи места, щото той си е на мястото моя. Ама в неподходящо време - виж, случва се. Докато гледам "Луз Мария", например - хората реват, аз еректирам. Еректирам и когато си почеша псориазиса. Също и когато слушам прогнозата за времето и данните за равнището на река Дунав в сантиметри. Тогава именно винаги си го меря и аз. Ама не и когато равнището на реката се е занижило, щото и на мене ми пада тогава....
Та напълно те разбирам, Пенев! И по ерекция те трепем:))

Либуфта му й майката...


Тема Re: Историйканови [re: Heperиcтpиpaн]  
Автор LuboPenev (Deadly)
Публикувано30.11.01 12:54



Я кажи къде е този панталон да мина да го пробвам:)))))

Аз съм болен човек - тресе ме гъзарията



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.