Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:09 30.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема секс и лъжинови  
Автор Shantal ()
Публикувано17.10.01 18:01



Здравейте :)
Понеже ви открих наскоро да започна с комплимент! Вашата свежест, остроумност, сериозност, несериозност, циничност, романтичност, интелигентност и простоийките ви ме забавляват и натъжават (понякога).
Факт е, че вашите постинги ме провокираха и аз да се запиша...

А сега по темата
Оправдано ли е да лъжем партньорите си за предпочитанията си в леглото?! За да не става рутинен сексът е свързан с експерименти - това е неизбежно и е за предпочитане ;) Партньорът ми в продължение на месеци задоволяваше желанието ми за анален секс (прекалено на моменти), като оставяше у мен впечалението , че това му доставя огромно удоволствие и дори го предпочита. Бях изумена и огорчена когато разбрах , че в началото го е правил само за да експериментира , а по-късно само защото на мен ми е харесвало. Споделил е не с мен , а пред приятели , че е мразил това което прави , а удоволствието му е било повече перверзно и грубо отколкото от самия акт. Не мога да приема такова отношение. Вече няма нито повод, нито смисъл да го коментирам с него. Но ми е обидно. Много. И имах нужда да го кажа.

Nothing's real ...


Тема Re: секс и лъжи [re: Shantal]  
Автор jamie (влюбен)
Публикувано17.10.01 18:03



Кофти случка ! Изясни му че целта е и на двамата да ви харесва, а не на всяка цена да го прави !

На самотен остров
ще те намеря...


Тема Re: секс и лъжинови [re: jamie]  
Автор Shantal ()
Публикувано17.10.01 18:07



Няма смисъл
Големите момчета често правят и големи глупости
А една от най-големите глупости е да лъжеш и да го правиш толкова убедително, че сам да си вярваш

Nothing's real ...


Тема Re: секс и лъжинови [re: Shantal]  
Автор jamie (влюбен)
Публикувано17.10.01 18:14



Такъв ти бил късмета .....

На самотен остров
ще те намеря...


Тема Re: секс и лъжинови [re: jamie]  
Автор Shantal ()
Публикувано17.10.01 18:18



В случая, да :(
Но иначе съм си късметлийче

Nothing's real ...


Тема Re: секс и лъжинови [re: Shantal]  
Автор (тук-там)
Публикувано17.10.01 18:21



хм, хм, хм
темата наистина е сериозна
ама представи си ако пък още от самото начало си казвате абсолютно всичко - нали тука ореваха клуба как ако някоя мацка каже хайде още или ииии ама понапъни се малко щото аз точно сега съм се настроила и ако не ме задоволиш ще ми е кофти и гаранция че няма да стане
а пък почне ли се с лъжи вероятността да си кажете истината на по-късен етап без болка е почти нулева
та може би изхода е да да се лъже много умерено и еднакво от двамата
а да ти е хрумвало да се гордееш, че той прави такива нещо за тебе - щото повечето мъже са адски доволни независимо дали на приятелката им й харесва френската или не и съм чувала хвалби - ааа ма къв съм мъж и как я карам да ми д....

§§


Тема Re: секс и лъжинови [re: Xм]  
Автор jamie (влюбен)
Публикувано17.10.01 18:56



Да, ама има и друго - днес това не ме влече, но утре ? ;-)

На самотен остров
ще те намеря...


Тема Re: секс и лъжинови [re: Shantal]  
Автор SEABOY (точен)
Публикувано17.10.01 21:26



Spored men tainata na razbiratelstvoto e vyv vzaimnite otstypki. Tove, 4e e gotov da napravi ne6ta, koito sa nepriqtni za nego za da ti dostavi udovolstvie, govori mnogo za negovite 4ustva kym teb. Prosto se revan6irai i nqma da ispitva6 ugrizeniq
No se zamisli. Vse pak tezi ne6ta sa li4ni, i spodelqneto im e neumestno. I tuk se polu4ava protivore4ie Ako obi4a6 edin 4ovek bi trqbvalo i da go uvajava6. Za syjalenie mislq, 4e ne e taka. No za tova preceni sama.
Jelaq ti kysmet

Във всяко правило си има изключение!


Тема Re: секс и лъжинови [re: Shantal]  
Автор one.two.three_kid (чистоплътен)
Публикувано18.10.01 00:48



Интересен случай имаш?!
За одбелязване е че нещата с други двойки стоят точно обратното(мъжа иска да чука в аноса а жената не и се ще)
За това че, той иска да ти достави удоволствие и въпреки нежеланието си го прави мисля че трябва да получи поздравления!!
Че те лъже че му е гот,това си влиза в играта.
Няма защо да недоволстваш от това че те лъже,той лъже в твое име!!!
Че е споделил с приятели също не е нещо лошо!
Аз като си мисля ,той вероятно и няма да иска и да те лиже!!!
Той лиже ли те??

всички права запазени


Тема е те това е !нови [re: Xм]  
Автор Shantal ()
Публикувано18.10.01 11:51



Хм: “а пък почне ли се с лъжи вероятността да си кажете истината на по-късен етап без болка е почти нулева”

По-лесно и директно се казват и показват желанията свързани със секса. Комплицирано е когато се говори за чувства, но това вече минава към тема “любов”, а в подобна “глупост” не всеки има дързостта да се самообвини... да не му падне рейтинга ;)

‘Хм’чо ;) Голям си веселяк! Как ти дойде наум това за гордеенето!?
Напомняш ми на шефа на енергетиката когато отговорно обясни на българския платец, че трябва да се чувства много горд ! от вдигането цените на светлото ...
Но ти не говореше сериозно, нали !? ;)

Nothing's real ...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.