Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:34 02.07.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: секс и лъжинови [re: jamie]  
Автор (тук-там)
Публикувано18.10.01 11:53



анджък де
ама и обратното се среща често - днес ме влече утре ме влачи другиден хич

§§


Тема Re: е те това е !нови [re: Shantal]  
Автор (тук-там)
Публикувано18.10.01 12:03



ша ида да си пришия един х... - батамата толкова ли съм мъжествена бря
аз се сещам и за един дето обясни на софианци че не трябвало да се притесняват от наличието на метали във водата щото такива се предписвали за анемия и гаранция че се полезни
не беее - съвсем сериозно говоря - ский в другите теми - мило и драго дават, за да накарат партньора си да свърши нещо дето не ще - и го зорят и съвет искат как да го прекарат и т.н. - абсолюютно трябва да се гордееш може и пари да изкараш от даване на съвети
и никак не е лесно и директно да се кажат желанията свързани със секса - дори и по-елементарните такива - дори само от заявяване на такива желания може да му `падне рейтинга`
ха сега погледни искрено ти колко пъти си го излъгала а - не, не ми казвай просто бъди искрена със себе си
така
а сега втори въпрос - него защо го е било страх да ти го каже - комплекси, желание да ти угоди, страх че ако той не ти го дава ще го потърсиш другаде
а после наточи секирата и почвай да ми обясняваш че не съм права

§§


Тема Напълно съгласна!!!нови [re: Xм]  
Автор Hopeless* ()
Публикувано18.10.01 12:31



Мисля, че жените лъжат в секса мноооого по-често от мъжете, за да ги карат да се чувстват добре. Много сме добри в симулирането на оргазъм. Въпросът не е толкова в лъжата,защото на всички се случва, а в това, че като решиш да си казваш какво ти, по-добре го кажи на точния човек, а не на приятелите си.



Тема Re: Напълно съгласна!!!нови [re: Hopeless*]  
Автор (тук-там)
Публикувано18.10.01 13:31



бъзаш начи нали сега тепърва изясняваме от какво точно се е обидила - а ти веднага й го каза
както и да е - пича е споделил с приятелите си, а тя с целия дир - дано той не влиза тука де - та те са съвсем един за друг бе

§§


Тема Re: секс и лъжи...и видеонови [re: Shantal]  
Автор Strunz (с усмивка....)
Публикувано18.10.01 13:57



Много ми е интересно защо реши да се запишеш със задника напред?
Не знаеш ли за първото впечатление?
Тук всички сме толкова извратени, че от тук нататък ника Shantal ще ни звучи само като anal...
Трябваше по-нежно да влезеш..Да подхванеш темата за пеперудките, пчелите..
Напр. "Една пеперудка чукала друга в дупето, по желание на първата, а втората се оплакала в гората, че първата искала само това от нея, а първата си мислела, че втората пък се нааква от кеф като чука там и т.н. и т.н."

Само аз ли мисля за нежната психика на подрастващите?:))



Тема Re: секс и лъжи...и видеонови [re: Strunz]  
Автор Shantal ()
Публикувано18.10.01 14:05



:)))
Нали вече си казах защо, Strunzi :) Още на представянто. Виж как съм си го написала : "провокирахте ме" .
Най-горната тема беше anal сеx. Получиха се асоциации.
Замислих се и за общото негативно отношение на господата (и пичовете) от форума и защо не видях реплика от (ма)дами...

Nothing's real ...


Тема P.S. секс и лъжи...и видеонови [re: Strunz]  
Автор Shantal ()
Публикувано18.10.01 14:13



Ако трябваше да си говоря с пеперудките и пчелите , тия чисти природни създания , нямаше да звуча по този начин , но с вас ... абе ти сам си каза ;)

Nothing's real ...


Тема Re: секс и лъжи...и видеонови [re: Strunz]  
Автор sadness (inc.)
Публикувано18.10.01 14:16



Много си прав Strunz, аз директно останах с впечатлението за невероятно "осветен" и силно употребен "anal" ...

ама к`во да съ пра`и?

... аз кат ка`ам да са мисли преди да са пра`и нещо, кой да ме слуша?






SAD BUT TRUE!


Тема Странно...нови [re: Shantal]  
Автор Hopeless* ()
Публикувано18.10.01 14:18



Странно е наистина, аз винаги съм смятала, че мъжете като цяло, им се ще повече анално отколкото на жените, а май съм сбъркала. Дори като пуснах тая тема преди седмица не получих по-различно впечатление.



Тема Re: секс и лъжи...и видеонови [re: Strunz]  
Автор freestyler (tempter)
Публикувано18.10.01 14:20



аз не съм извратен!!!
на мен ми прозвуча като парфюм - примерно "Шанел", "Сантал" ....нештакова




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.