Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:13 27.09.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Къде сте правили секс?нови  
Автор Haтaшa (начинаеща)
Публикувано14.10.01 18:41



Я споделете - на какви места сте правили секс и как беше? На плажа? В кола? На обществени места? Къде??! На мен например много ми хареса веднъж в една гора...много приказно беше. Аа, сещам се и за едно много яко заливче, макар че не си падам по пясъка.
А вие?



Тема Re: Къде сте правили секс?нови [re: Haтaшa]  
Автор пoтpeбитeл (мутант)
Публикувано14.10.01 19:05



Да ти кажа в градинката на НДК е супер,нощем само кучетата гледат,за борисовата градина нямам думи,най-готиния оргазъм ми е там



Тема y GROBISHTATAнови [re: Haтaшa]  
Автор Evil Brother (BAD*AZZ)
Публикувано14.10.01 19:36







Тема на едни катерушкинови [re: Haтaшa]  
Автор Eзpa Иrнимбpитoв (квапаетаятитла!)
Публикувано14.10.01 19:42



докато се катериш е супер
а после отидохме на пързалката и така спускайки се, пльок в пясъчника - хващам я на ръце, качваме се и пак - това на слончето в борисовата става
а после на блъскащите се колички - аз застанал на колене, така че достойнството ми да... как да кажа - да сочи право напред, управлявам нмпс-то си, а тя е седнала на ръба и с крака напред и кога успеем да се засилим един срещу друг и да се уцелим - полов контакт.
добре че нямаше гондола

Всички хладни цици
лапат наркотици

Редактирано от Eзpa Иrнимбpитoв на 14.10.01 19:47.



Тема Re: на едни катерушкинови [re: Eзpa Иrнимбpитoв]  
Автор пoтpeбитeл (мутант)
Публикувано14.10.01 20:25



Ама тя да не е от рускиа итбор по художествена гимнастика



Тема Re:В САМОЛЕТнови [re: Haтaшa]  
Автор пътyвaм в caмoлeт (пътник)
Публикувано14.10.01 20:52



знаеш ли колко е гот?Особенно ,когато вземат да съобщават да затегнем коланите и се започне с т.нар. приземяване-удоволствието е страхотно ,опитайте.
п.п. Мислех си че на виенско колело е същото-опитах,не е точно така,самолета си е самолет/само внимавайте и се оглеждайте за Осама Бен Ладен-че става хептен гот/!!!



Тема kak da ti kaja...нови [re: Haтaшa]  
Автор пcиxapka_K (vse mi edno)
Публикувано14.10.01 22:07



to che si e nai udobno na legloto ama:))))))
na porkiva na bloka dokato valikaot ne mojesh nameri drugo mesto
ili vuv zapadniq park

Stearing Into The Dead!


Тема Re: Къде сте правили секс?нови [re: Haтaшa]  
Автор one.two.three_kid (чистоплътен)
Публикувано14.10.01 22:28



Най редовно чукам в колата си,даже съм и потамнил задното и страничните стъкла точно за тази цел.
Често избирам колата си за секс пред алтернативата да се разделя с поредната сума от 30-десет лева за хотел.
Така по този начин по груби сметки съм спестил около 1000 лева до сега.
Даже много често едно гадже ми правеше свирки докато карам по магистралата и в същото време пък аз и разтривам катеричата.
Ама най си е гот в нас на мойта спалня да се мине през всички процедури!!!

всички права запазени



Тема Re: Къде сте правили секс?нови [re: Haтaшa]  
Автор aлokин (непознат)
Публикувано14.10.01 22:48



Хмммммммм......
как не се сетих да го задам тоя въпрос по-рано.......
.....за първи път го направих когато бях на 17 ...на Равда...........късно вечерта на плажа, но на пясъка не беше много приятно (жулеше коленете ми като шкурка) и продължихме в една беседка...
....правил съм го в малка кола..... и в голяма /по удобно е в голяма :-)/, в малката също беше приятно, но изгубихме време докато намерим удобна поза....
...на холната масичка е също гот, но ви препоръчвам да и постелите на дамата нещо - все пак мекотата е за предпочитане пред голата лакирана плоскост
.....под душа също , на гореща вода адски ни изкефи, но втори път така и не успяхме да постигнем същия резултат.....
....на един "гладиатор" в една бистришка вила.....номера е да налучкаш позата - също е гот ....
.....на една въжена люлка спусната от клон / ама преди това си нагласих височината/ ...
.....е разбира се и в легло съм го правил :-)))))))))
Честно казано, стигнах до извода че за да е по-често приятно, трябва да се разнообразява мястото където се прави ЛЮБОВ /подчертавам ЛЮБОВ, а не секс/.

....



Тема Re: Къде сте правили секс?нови [re: Haтaшa]  
Автор Mama Netty (блондинка)
Публикувано14.10.01 22:57



На дърво. Голям орех.

Qui scribit, bis legit.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.