Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:34 20.09.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Тема Писна минови  
Автор Xapви ()
Публикувано09.09.01 00:08



от късащи се презервативи. Започвам да си мисля, че абсолютно всички се късат. А пък по едно време рекламираха презервативите като най-сигурното средство против някои болести и други усложнения. Отначало имах подозрения, но вече съм сигурен, че това е само реклама. Гадна работа.

"Ето - покой, дайте покой на отрудения, и ето - успокоение." Но те не искаха да слушат. Исая 28:12


Тема И как да не ти писне...нови [re: Xapви]  
Автор Бaбa Bиxpoнpaв (МагЕсница)
Публикувано09.09.01 00:23



Имам постоянен партньор, и не ни е традиция да ползваме презервативи.
Налага се от време навреме. Та така наскоро останахме (не)приятно изненадани от това, че презерватива се е скъсал...
А уж марки, тва онова - вятър работа. Със или без, май гаранция няма... Не че в случая има кофти последици, ама ако действително заради един скъсан презерватив ти отиде живота по дяволите....
Не им вярвам...не само че са гадост, ама си са живо за парлама...еле пък рекламите....тествани в лабораторни условия ... глупости на търкалета..

-
Обещавам ти дълъг живот. Най-малкото по-дълъг, отколкото ако продължаваш да се мотаеш наоколо.


Тема Re: И как да не ти писне...нови [re: Бaбa Bиxpoнpaв]  
Автор Maniac ()
Публикувано09.09.01 06:16



az taka si pisha;)

When everything seems Lost, when all you can Feel is Pain,you can Withdraw or Fight
I choose fight


Тема Re: Писна ми [re: Xapви]  
Автор kanila (дух)
Публикувано09.09.01 10:05



Абе приятелю, ти чукаш май много на сухо, защото аз само един път съм късал, и то заради сухото чукане..

Lo there do I see the line of my people, back to the beginning.


Тема Re: Писна минови [re: kanila]  
Автор Бaбa Bиxpoнpaв (МагЕсница)
Публикувано09.09.01 20:10



При тебе може да е И от сухото чукане...ама никъде не пише
" Не гарантираме здравината на презервативите, ако дамата Ви не е достатъчно овлажнена"
Нали?!
Да не говорим, че точно презерватив с лубрикант даде фира в моя случай...

-
Обещавам ти дълъг живот. Най-малкото по-дълъг, отколкото ако продължаваш да се мотаеш наоколо.


Тема Re: Писна минови [re: kanila]  
Автор Xapви ()
Публикувано09.09.01 23:43



Не знам за сухо, не съм опитвал. Е, досега съм скъсал само към 5-7 (по груби сметки), ама не съм виновен. Те сами... Да ти вадя ли статистика? (не за друго, да знаеш кои да избягваш.)

"Ето - покой, дайте покой на отрудения, и ето - успокоение." Но те не искаха да слушат. Исая 28:12


Тема Re: Писна минови [re: Xapви]  
Автор (тук-там)
Публикувано10.09.01 13:50



уффффф
вярно
само реклама е
единствената полова болест от която предпазваха доскоро беше спина (всички други се били предавали и по въздушно-капков път) но учените открили, че порите на латекса са по-големи от вирусчето
извод: никога не бъди с жена/респ. мъж от която не си съгласен да имаш деца

§§


Тема Re: Писна минови [re: Xм]  
Автор Xapви ()
Публикувано11.09.01 19:33



извод: никога не бъди с жена/респ. мъж от която не си съгласен да имаш деца
Тя малко е в америка - и какво - да спирам секса ли...

"Ето - покой, дайте покой на отрудения, и ето - успокоение." Но те не искаха да слушат. Исая 28:12



*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.