Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:55 01.07.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема СЕКСУАЛНОСТТА НА БЪЛГАРКАТА!нови  
Автор EOA (космополит)
Публикувано01.09.01 00:09



Българката е магическо същество!

Магията й, обаче, е тънка и неуловима, действа така дискретно и деликатно, че в повечето случаи остава неразкрита, неоценена, неосъществена докрай.

Тя се изразява в непрекъснатата готовност на тялото, ума, чувствата и емоциите да търсят и да откликнат по невъобразим начин на всеки адекватен, на тяхното светоусещане елемент, от заобикалящата я реалност и иреалност.

Българката има сетива за всичко. Тя чувства, долавя, възприема и най-малкия полъх отвън и винаги нещо в нея дълбоко реагира.

Чувала съм да сравняват българката с другите жени по света. Каквито и да са те , се усеща едно затаено страхопочитание към нея.За жени от различни нации се сипят суперлативи - рускини, полякини, азиатки, испанки...Но когато стане въпрос за българката, каквото и да се каже, винаги остава едно недоизказано, недоосъзнато, недоусетено преклонение към нея.

Преклонение пред невероятната сила на духа й, пред стаената й сексуалност, която колкото и да да се изяви, остава не докрай разкрита.

Това е така, защото тя търси оня образ, който ще я провокира да разскрие до- край тайната си магия, която надминава реалните физически, сетивни, дори духовни усещания.Нейната сексуална сила е трансцедентална, божествена...

Мъжете неосъзнато долавят това, но не са готови да понесат невероятния полет на тялото, чувствата, усущанията, на духа, който тя им предлага.

Но тя е винаги в своята трепетна духовност и чака. Чака търпеливо, достойно, тръпнещо и деликатно узряването и израстването на мъжа, който заслужава да получи тоталния, без остатък, на всички нива оргазъм, от който да произлезе...

Познайте какво...



Тема Re: СЕКСУАЛНОСТТА НА БЪЛГАРКАТА!нови [re: EOA]  
Автор Katia22 (istinska zena)
Публикувано01.09.01 03:41



dobre si go kazala, prosto niamam kakvo da dobavia
KaTiA

jivei za udovolstvieto... zashtoto si suzdaden ot udovolstvie


Тема Re: СЕКСУАЛНОСТТА НА БЪЛГАРКАТА!нови [re: EOA]  
Автор Pyиз (член)
Публикувано01.09.01 10:27



Българката е най-красивата жена в света. Като вървиш из улиците в България процентът на хубавите жени и момичета е много висок. В някои страни срещаш една-две на сто някое по-хубаво момиче или жена.



Тема Re: СЕКСУАЛНОСТТА НА БЪЛГАРКАТА!нови [re: Pyиз]  
Автор (тук-там)
Публикувано01.09.01 11:00



божичко каква заблуда ще ви се нали - винаги да сте първи
да ама не
така излиза, защото в другите страни ценят красивите жени - вземат ги богати мъже, уважават ги, домакинствам вместо тях, глезят ги, на почит са - и не ходят пеша по улиците
красивите жени в другите страни се возят в скъпи коли, занимават се със себе си и доставят удоволствие на партньорите си - когато влезеш в театър, опера, отидеш на парти, в бар, в елитна дискотека виждаш много повече красиви, спокойни, уравновесени жени - защото мъжете се грижат за тях

§§


Тема Неправ(а)! И го знаеш.нови [re: EOA]  
Автор Ladybug (ту lady, ту bug)
Публикувано01.09.01 11:07



Жената - да. Но българската жена - или поне много голяма, неприятно за признаване голяма част от българските жени - ВЪОБЩЕ не са наясно със собствената си сексуалност. Независимо от това дали е красива, интересна, чаровна, привлекателна, сексапилна, духовита, свястна, грозновата, недотам привлекателна, с тотално отсъствие на сексапил, .... (допълни си списъка по желание), шансовете са много сериозни тя да е абсолютно ненаясно със себе си.

Иначе - ако ще е жената-относно, а не българската такава - хубаво звучи. Остава и да го довършиш



Тема :-)))))))))))нови [re: Xм]  
Автор jamie (подминаващ)
Публикувано01.09.01 11:42



Хехехе !
Какво и се приискало :-))))
Цял живот по гръб, а ? Знам само един подобен случай и жената се пука от скука ! В Германия ....

Не вярвай на това дето го гледаш по филмите :-))) Най-често не е истина....

don't waste my time - waste yours !


Тема Re: :-)))))))))))нови [re: jamie]  
Автор 2O1 (?)
Публикувано01.09.01 13:56



Vqprosa ne e samo do skukata, a i do otnoshenieto kqm jivota Stoto ne znam dali ti se e sluchvalo naskoro da si s nekoia ot po-malkite devoiki, obvivkata syper otvqtre nishto



Тема Re: :-)))))))))))нови [re: jamie]  
Автор (тук-там)
Публикувано01.09.01 14:28



това няма нищо общо с `цял живот по гръб` така ли наричаш ти уважението на мъжът към жената ?????????
ако ми се беше приискало досега 20тина пъти съм имала възможност, а и когато не говоря от личен опит казвам - четох, чух, гледах
а и знам тооолкова много случаи и с българки вкл в германия, но си зависи много и от възпитанието на жената - тази твойта ако е свикнала да я товарят като магаре и сега нищо чудно да й е скучно - в германия има куп интересни неща да се вършат, а наистина много - сигурно поне може да започне с научаването на немски

§§


Тема Може и да не го знае ;)нови [re: Ladybug]  
Автор dePhil (--=<@>=--)
Публикувано01.09.01 14:37



Гат' нищо може да е от "ненаясния" контингент ;)

Прочее, коя е най-голямата неяснота в българката по отношение на собствената й сексуалност?

P.S. Всеки отговор центриран върху "това е строго индивидуално" се приема за недобър.

~*~

_______



Тема Не мисля, че така трябва.......нови [re: Xм]  
Автор Vse_eDno_1™ (ЕгОиСт™©)
Публикувано01.09.01 14:55



Всяка жена би искала това..............Но ето, аз на мой ред искам да ме хване някоя богата, супер красива жена, която по цял ден да ме глези да ме кара да се чувствам на 7 -то небе, а аз да се оплаквам и де се превивам на хълбок............... и до каде ще стигна.............не дай боже да се скараме.........какво ще правя ............The End............филма от начало...........обяче малко орязан



Vse_eDno_1™ Внимавай какво си пожелаваш да не вземе да се сбъдне

ЕГОИСТ™ Понякога живота е почти идеален.........



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.