Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:59 02.07.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Re: И този клуб ли ще спамваш с признанието си,нови [re: EOA]  
Автор jamie (подминаващ)
Публикувано04.09.01 19:40



Българин ?
А, да бе - оня мазохист дето въпреки че постоянно го ограбват - той все си е доволен и си трае .... Ето това не понасям и у себе си ! Само това - но от него идва всичко :-((

don't waste my time - waste yours !


Тема Re: Последен постингнови [re: AD]  
Автор jamie (подминаващ)
Публикувано04.09.01 19:45



Виждал съм немкините как работят. Мен ме слагат в кюпа направо :-)))
Само че моето възпитание гласи че мъжа трябва да осигури материално семейството си и да се отнася добре с жена си и децата. Така че бих предпочел жена ми да нямаше нужда да работи ... Само че и тя иска, а и парите не достигат. Моите представи са - жената да работи на половин ден и да възпитава децата, а мъжът да блъска за дохода на домакинството и да си обича и уважава семейството.
Може да са стари, може да са грешни, но на мен това ми е било възпитанието !

don't waste my time - waste yours !


Тема Re: И този клуб ли ще спамваш с признанието си,нови [re: jamie]  
Автор EOA (космополит)
Публикувано04.09.01 19:50



Като не го понасяш, що не вземеш да си плюеш на ръцете и да го промениш!

Хайде ,сега ми донеси от 10 кладенеца вода, за да ми се оправдаеш как не може нищо да стане в тази скапана държава!

Ако и ти имаш нужда от ....терапия, кажи си направо да те мятам!





Тема Неее,нови [re: EOA]  
Автор jamie (подминаващ)
Публикувано04.09.01 20:00



Опитвал съм и не съжалявам ! Може и тука !
Кофтито е в орташката работа - нямам сили сам да си направя частния бизнес :-(
Но не ми е приятно да ме ебават шефовете например щото в България видиш ли заплатите били ниски и те затова не ебават ни командировачни да плащат, ни извънредни...... За премии не говоря изобщо :-)))
Така че с две думи - има от какво да се оплача, мисля че навън също ще се бачка яко, но разликата е че там има защо да се трепеш ! Тука няма :-(
И нямам нужда от терапия. А от свястна работа.....

don't waste my time - waste yours !


Тема Re: Неее,нови [re: jamie]  
Автор EOA (космополит)
Публикувано04.09.01 20:45



Напротив, свястната работа се намирва, като си оправиш настроението, вярвай ми! Не мога да се оттърва от работ-и, шансове и други хубави неща!

Ама с туй скапано настроение, няма да стане!

Спомни си за нещо хубаво, което си постигнал, някакъв страхотен успех. Мисли го, виж го визуално, чуй звуците, сетивно почувствай това, което си преживявалтогава! Повтори го 5-6 пъти! Е, как е!

Разкажи като си готов. Ако си го направил както трябва, поне ще си в друго състояние на духа, в което ще ти дойдат нови идеи, нов хъс за действие и за...любов!





Тема Re: СЕКСУАЛНОСТТА НА БЪЛГАРКАТА!нови [re: EOA]  
Автор Дъpвo (predator)
Публикувано04.09.01 21:20



Ти си тази дето обичаше всички ,нали?Е още ли ме обичаш?

Детството е единствения рай ,от който не могат да ни изгонят...


Тема Привет!нови [re: jamie]  
Автор AD (cosmopolitan)
Публикувано04.09.01 21:47



Колега, смяташ ли че минавам границата между философския спор и личните нападки?



Тема Благодарско!нови [re: EOA]  
Автор Ladybug (ту lady, ту bug)
Публикувано05.09.01 10:48



Запазвам си правото да си търся загубения усет. Междувременно се потапям отново в "художественото произведение, написано с магическо слово, една неземна магическа субстанция, божествена потенция..."

Мне. Много ми била явно удебелена буболечешката обвивка - хич не мога се разтърся. Патриотично, да

Слънце, не заемай, моля, отбранителна позиция - нищо лично, само мисълчица: когато искаш да направиш някого съпричастен, не му пишеш за възвишеността на собственото си слово и светоусещане, а опитваш - ако това наистина е важно за теб, да разбереш гледните точки, да предадеш твоето 'съобщение' по друг начин. Иначе рискуваш да не намериш копчето за 'активиране' на пресъхналите ни, цинични и загрубели души. Или да демагогстваш как искаш да споделяш, налагайки. Вярвай, не 'дразни' е думата. Омръзва



Тема Re: Лошо, сестро, лошо -нови [re: dePhil]  
Автор odd_human ("одобрен")
Публикувано05.09.01 10:55



то лошо, брато, вече почти няма, ама....

ти не мисли за другите жени...
ти твоята намерил ли си я?!?


...Странното и необикновеното може да направи живота ВИ необичаен


Тема Радвам се, че моето добруване толкова те вълнуванови [re: odd_human]  
Автор dePhil (--=<@>=--)
Публикувано05.09.01 11:06



Да ти дам ли адреса на фен-клуба си за повече инфо?


~*~

_______




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.