Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:38 28.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Тема Когато станеш женанови  
Автор Cмeя ли дa kaжa (Огнеопасна!)
Публикувано13.08.01 15:51



Колко време е нормално да продължи кървенето? А и в момента нямаше кръв, само болка, кървенето започна няколко часа след това и продължава втори ден, а определено не съм в цикъл. Нормално ли е това? Или поне кажете как беше при вас?



Тема Re: Когато станеш жена [re: Cмeя ли дa kaжa]  
Автор [desi] (усмихната)
Публикувано13.08.01 15:57



незнам... посъветвай се с гинеколог най-добре.

мисля че количеството кръв е нормално да е няколко капки само а за болката ..ми какво да се прави - жени сме - боли.Ще боли и следващите няколко пъти и най-добре изчакай да ти мине хубаво- поне седмица преди да опиташ отново и ако пак боли много да сте внимателни и да изчакаш още малко пак...
За кървенето може да е обилно ако химена е бил по плътен но чак толкова... незнам. Притеснявам се да нямаш някакво разкъсване - пиши в медицинска най-добре обаче иди на лекар!



Тема Re: Когато станеш женанови [re: Cмeя ли дa kaжa]  
Автор Lorra (разпознат)
Публикувано13.08.01 16:06



Mislia, che e napalno normalno.(imah priatelka, na koiato i beshe prodaljilo 3-4 dena, bez da ima niakakvi uslojneniia)
Vse pak mnogo li e silno kurveneto?

ne e lesno da si tikva...


Тема Всъщностнови [re: [desi]]  
Автор Cмeя ли дa kaжa (Огнеопасна!)
Публикувано13.08.01 17:30



какво разкъсване може да има???



Тема Въздъхнах с облекчение!нови [re: Lorra]  
Автор Cмeя ли дa kaжa (Огнеопасна!)
Публикувано13.08.01 17:33



Наистина се притесних доста... Не е много, по-малко, от колкото в цикъл, но достатъчно, за да се стресна.



Тема Re: Въздъхнах с облекчение!нови [re: Cмeя ли дa kaжa]  
Автор Mamasita (хм?!?)
Публикувано13.08.01 17:40



i vse pak, moje bi trjabva da otidesh na lekar. ne znam kak e pri drugite, no pone pri mene kurveneto beshe samo v nachaloto, natatuk imashe samo bolka .. izvestno vreme i posle ... ste vidish



Тема За после...нови [re: Mamasita]  
Автор Cмeя ли дa kaжa (Огнеопасна!)
Публикувано13.08.01 17:52



ще видим




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.