Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:43 28.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Секс след дълга паузанови  
Автор [desi] (умислена)
Публикувано08.08.01 13:20



Искате ли да поговорим за това ?:)

Когато го правим след много време ... разделени по една или друга причина, копнели сте за партньора си дълго време, фантазиите са ви спохождали нищем и сте желали само него /нея...
И ето мигът когато вече ще сте заедно настъпи. Минали са много месеци /а може и година две/. Плаши ли ви това?
И има ли нещо по различно в секса? какви са отраженията при жените мъжете.. ? Какво усещате? Като за 1ви път ли ви е ? А нима може да е като за първи път след като познавате всяко местенце от партньора?

Хайде, слушам ви
Интересно ми е какво мислите



Тема Re: Секс след дълга паузанови [re: [desi]]  
Автор Ивo (Ценител)
Публикувано08.08.01 14:41



Ами за жените не знам точно. При мъжете са правени изследвания, които показват, че дългото въздържание води до една вялост, спадане на либидото и изобщо половата мощ като цяло, което се нарича "синдром на загуба на тренинг". Някога през 19-ти век са смятали, че един мъж има отредени определен брой изпразвания за своя живот, и трябва да се пести и да не се изхабява. Напротив, съвременната наука е доказала, че редовното правене на секс поддържа половите органи на мъжа в оптимално функционално състояние. Освен това има и един друг любопитен феномен - при дълго въздържане се наблюдава известно прибиране на половия член в тялото, което води до неговото скъсяване.
Но няма страшно, нещата след като се влезе отново в нормален ритъм, се оптимизират пак постепенно. Просто след дълго въздържане е голяма вероятността за известна неудача, но това не трябва да е повод за паника.

Напитка и хубава жена не се оставят за утре. Тодор Живков


Тема Re: Секс след дълга паузанови [re: Ивo]  
Автор [desi] (умислена)
Публикувано08.08.01 14:46



А емоционално как би се почувствал един мъж или една жена ?:)



Тема Re: Секс след дълга паузанови [re: [desi]]  
Автор Ивo (Ценител)
Публикувано08.08.01 14:49



Е, емоционално как ще бъде си зависи от конкретните хора, тук е трудно да се правят обобщения. Но понеже разбирам накъде биеш, ще ти кажа, че според мене няма да е като първия път, не може...

Напитка и хубава жена не се оставят за утре. Тодор Живков


Тема Re: Секс след дълга паузанови [re: Ивo]  
Автор [desi] (умислена)
Публикувано08.08.01 15:07



Е, чак натам не бия :)) 1вия път си е нещо което няма как да се повтори.За него си има място в душата на всеки. Както и за 1вото раждане и т.н..

А по отношение на връзката с първия път това което ми е интересно да знам дали има болка или не :)


Всъщност то и да има надали ще я усети някой :)))
Но страстта си е много по-голяма нали?



Тема Re: Секс след дълга паузанови [re: [desi]]  
Автор TEDDA (femalka)
Публикувано08.08.01 15:30



desi, Desi....... mnogo si wlubena ,Desi !


Za da si myj ne e dostatychno da pikaesh prav !
TEDDA


Тема Re: Секс след дълга паузанови [re: TEDDA]  
Автор [desi] (умислена)
Публикувано08.08.01 15:40



Ами.. Влюбена съм :-)
И горко му на мъжа ми като се върне :))))



Тема Kak vliae pauzata vurhu jelanieto:))нови [re: ivann]  
Автор LuboPenev (Fuck off!)
Публикувано08.08.01 16:53



Mdaa, setih se za ne6to, koeto me interesuva. Kogato edna jena ne go pravi 1 mesec kak se chustva, kak se chustva sled 6 meseca zastoi i kak se chustva ako ot 2 godini ne go e pravila? Naistina mi e mnogo liubopitno.. Sushtestvuva li period na "mnogo mi se ....bih go napravila s pochti vseki" kakto pri mujete??? Az posledno ne go biah pravil 3 meseca (bez osnovatelna prichina) i chustvoto beshe....abe kato iznasilvach se chustvah:))

1+1=2 ama 10 000 000 + 176 000 000 = pokushenie.


Тема TOPKATA.........нови [re: LuboPenev]  
Автор ivann (непознат )
Публикувано08.08.01 17:02



E PAK VAV JENITE CHAKAME MNENIE I KOMENTARI



Тема Re: Секс след дълга паузанови [re: ivann]  
Автор [desi] (умислена)
Публикувано09.08.01 07:21



А кой период е дълъг че да му кажа да си идва да не изпусна срока :)))




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.