Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:07 05.10.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема за мъжете и сексанови  
Автор Лилия (непознат )
Публикувано10.07.01 14:05



Здравейте,
Искате ли да поговорим за това доколко мъжете са наясно с желанията на партньорките си, дали въобще се интересуват истински от това? Дали да си добър в леглото означава да можеш да свършваш n-пъти на вечер или да познаваш сексуалните желания на жената и да се съобразяваш с тях?
Имам впечатление, че мъжете смятат, че са наясно със секса по рождение и едва ли не е срамно да потърсат съвет по този въпрос. Опасяват се, че ако попитат друг как да доставят удоволствие на жената при орален секс например, това щи подрони мъжкия им авторитет и ще станат обект на присмех и одумки.

Правя уговорката, че не съм имала много партньори и впечатленията ми не са меродавни.

Последни въпроси:

Мъже, знаете ли /най-елементарното/ къде се намира клитора и какво да правите с него?

Дами, доволни ли сте от начина по който мъжете Ви любят?



Тема Искаменови [re: Лилия]  
Автор Cиaтъл (събеседник)
Публикувано10.07.01 14:11



но с уговорката, че същото важи и за жените. Т.е. - много от тях не умеят, не знаят или не искат да си кажат какво точно искат в леглото. Как го искат. И т.н.

Апропо - нали за това е този клуб - да говорим за секса. Добре дошла

---
какво му трябва на човек - един подходящ събеседник


Тема Re: за мъжете и сексанови [re: Лилия]  
Автор Vse_eDno_1 (ЕгОИсT)
Публикувано10.07.01 14:12



Хехех !!!
Клитора се намира на тялото на жената!!!!
А добрите в леглото се наричат МОЖАЧИ
А не е нужно да свърши n-пъти!!!
Важното е партньорката да свърши толкова!!!

Всички болести идват от ядове. Всички ядове идват от ГАДОВЕ!!!


Тема Re: за мъжете и сексанови [re: Лилия]  
Автор Gamster (Лудо момче)
Публикувано10.07.01 14:15



Po princip znam.
Bi li mi kazala?
Znam li , pri teb moje da e na drugo mqsto?
Sheguvam se :>

Танцът е вертикален израз на хоризонталното желание..


Тема Re: за мъжете и сексанови [re: Лилия]  
Автор profy_bg (непознат )
Публикувано10.07.01 15:10



Devojko mari hubava .. pokaji ni ti .... koi ot tezi ACSII symbols e klitora i zakakvo sluji
__
/ \
|/o\\
||П||
||U||
\\_//

P.S. Estetite da ne se sardiat ... ama trudno se risuva v ASCII



Тема леленови [re: profy_bg]  
Автор Vse_eDno_1 (ЕгОИсT)
Публикувано10.07.01 15:30





Който хлопа да не хлопа!Нямаме час по тъпанарство!


Тема Re: за мъжете и сексанови [re: profy_bg]  
Автор TEDDA (femalka)
Публикувано10.07.01 15:37



да ,ясно е ,че за да зададе СТРАННИЯ въпрос "мъже ,знаете ли къде и за какво' става въпрос за не повече от 15-17 годишпно момиче ,което общува с толкова големи момчета .

МИЛо момиче , всеки зрял мъж с нормален полов живот знае какво е клитор, къде се намира и за какво служи . Въпроса ти е излишен .Всичко е въпрос на възраст !


TEDDA


Тема Re: за мъжете и сексанови [re: Лилия]  
Автор Pantarey ()
Публикувано10.07.01 15:45



Аз като стар езичник-клиторианец, със сигурност знам къде се намира и как се обгрижва, проблема е някой път и в партньорката. Така, че на когото каквото се падне....



Тема Re: за мъжете и сексанови [re: Лилия]  
Автор Laugh (тцупличка хех:))
Публикувано10.07.01 16:11



имаше един готин пич в моя секс лайф който беше с невероятно въобръжение- просто беше върха

например веднъж правихме секс пушейки една дебела истинска пура и той ме галеше с нея с пурата по Нея-
да не говориме че веднъж го направихме в кухнята на един стол на закуска беше - адски силна тръпка -
аз съм доволна от секс лайфа си- на всичкото отгоре това не е въпрос който може да се зададе на толкова много хора

това са твърде индивидуални неща твърде лични като преживяване- и в това се състои близостта между мъжа и жената

в интерес на истината ако твоя приятел или любовник не знае къде ти е клитора или ако той е твърде малък- ами научи го къде е покажи му какво да прави и ако и на него му е приятно все пак и можеш да го възбуждаш всичко ще е ОК



Тема Поздравления,нови [re: profy_bg]  
Автор Лилия (непознат )
Публикувано10.07.01 16:34



Уважавам мъжете, които имат толкова точна представа за анатомията на жената. Знам, че на теб е излишно да обяснявам, че клиторът е онова нежно "о" в горния край на чертежа. Не мога да не се поддам на изкушението да добавя няколко думи за отношението към него: Към него трябва да бъдем твърде нежни и търпеливи. Да не го притискаме твърде силно, да не го хапем, мачкаме, дърпаме и т.н., което може да предизвика по-скоро болка, отколкото удоволствие. Той трябва да се потърква нежно, може с кръгообразни движения, като езикът или пръстът не се отделят от него. За да е по-пълно удоволствието от време на време се обхождат и съседните нему места /малки срамни устни, влагалище - при влагалището може и по грубичко/.

Може би обясненията ми са досадни за повечето от вас, но от собствен опит зная, че не са напълно излишни.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.