Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:55 28.09.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: Жена с история - Таралеж в гащите?нови [re: Chaos Fire]  
Автор Изпpocтял И БE3 вac (многознайко)
Публикувано26.07.01 16:50



Е, ако условието да НЕ бъда "тесногръд" е да си развявам оная работа, когато и където мога, значи цял живот ще си остана такъв, макар че не съм "отегчена домакиня".
Аз лично мога да ти кажа откъде идва моята, собствена, нетърпимост "към хората, които са по-различни". Нетърпимостта ми идва от поведението на самите тях - различните. Защо си мислите, че като се облечете или се държите малко по-нетрадиционно и вече сте върхът на върховете? А, не стига това ами всички останали ставаме някакви си там задръстени, тесногръди и т.н. селяни (или "otegcheni domakini") и трябва да ни гледате отвисоко. Как пък такива хора умрат да пародират, колкото може повече с тяхната т.нар. "нестандартност"? Това малко ми прилича на психично заболяване - нещо като ексхибиционизъм (за правописа не нося отговорност ). Или, може би е вид мазохизъм, защото знаете, че повечето от останалите ще се възмутим? Макар че к'во ли питам, тя Madonna супер-звезда стана с такова "разкрепостено" държане...
И последно: Какво сте се разревали като "ощипани девственици"? За какво трябва да съм съпричастен с вас? Нали си живеете живота на 100%, т.е. лягате и ставате с всеки (страшна ценностна система!!!!)? Искате, хем да сте различни, хем да не ви закачаме....

Тя, тая работа не е като оная!!!!


Тема Re: Жена с история - Таралеж в гащите?нови [re: Изпpocтял И БE3 вac]  
Автор Chaos Fire (deadly)
Публикувано26.07.01 18:53



I kvo predlagash?
Da hvanem giostericite i da se iztrepeme samo zashtoto ti ne mozhesh da zhiveesh s misylta che ima i razlichni hora ot tebe?!?
S kakvo ti prechi povedenieto na tezi razlichni hora? Da ne bi vyprosnata Chudenka da te e nasilila da ti pravi svirki ili da ti e izvadila oko?!
Mene mi e iasno kakvo te glozhdi. Syshtoto, koeto glozhdi mnogo hora ot provinciata, koito nenavizhdat sofianci, zashtoto "paradirali s tova che sa ot Sofia", "dyrzhat se ekstravagantno", "misliat se za poveche otkolkoto sa" etc..
Niama da prodylzhavam, zashtoto tova sa prikazki, koito vseki e chuval.
Ako tvoiata "cennostna systema" se vyrti samo okolo ebaneto to togava niama kakvo da obsyzhdame. I ne sym zabeliazal niakoi da ia kritikuva! I na men ne mi haresva da "eba na chastno" i da pravia vsichko "kakto e prieto" ama ne sym ti kazal da se promenish nito pyk sym te psuval i sydil!
Zhivej i ostavi i drugite da zhiveiat (na 100% kakto sam kaza)

Burn baby!


Тема Re: Мъж с историянови [re: Hecpaмeжливka]  
Автор AD (cosmopolitan)
Публикувано26.07.01 22:52



И изневярата ли е била чрез IRC?



Тема Ти пък сега...нови [re: AD]  
Автор Hecpaмeжливka (Оптимистка)
Публикувано26.07.01 23:20



Не съм и допускала, че някой ще го приеме така... Онова си беше лично за Сей...

Всичко, което е по-нагоре е мое мнение, което няма нищо общо с него!

А дали е било по ирц - питай него, не знам!

Откажеш ли се от мечтите си - умираш!


Тема Re: Жена с история - Таралеж в гащите?нови [re: Изпpocтял И БE3 вac]  
Автор kифличka (нежна)
Публикувано27.07.01 01:16



Досега прочетох доста мнения относно държанието на това момиче "чуденка". Едни са "за" други са " против", е, нали всеки има право на мнение.
Най-накрая реших и аз да напиша нещо по въпроса. Съгласна съм, че всеки има право да прави каквото си иска, да спи с когото си иска и , разбира се, да се "целува" с всички ,с които му харесва. Но не можеш да съдиш хората, които държат на чувствата, на партньора,на взаимното разбирателство, любовта и т.н. все неща, които въпросната чуденка едва ли е преживяла с така наречените и " приятели". Не можеш да наричаш хората " тесногръди" и " двулични" само за това, че не спят с всеки срещнат. който им е симпатичен. Тези хора не можели да живеят " пълноценно" така да се каже не можели" да се радват на живота", ами си оставали "задръстени" цял живот с един партньор. Такива хора направо сме за съжаление от въпросните "купонджии" и "взимащи всичко от живота с две ръце". Да, но за жалост хора като вас, в крайна сметка, остават разочаровани( като Чуденка, чийто приятел, когото тя много харесвала, я зарязал...а сигурно няма да бъде и последния, който ще направи това, защото не може да ме убедите, че Чуденка можела да бъде сериозна, че не поглеждала друг мъж, когато била с гадже и т.н- ще цитирам само една поговорка, която е много вярна:" Вълкът козината си мени, но нрава си не")... Не мога да проумея как може хора, които спят с всеки срещнат и смятат, че това е върха, изобщо говорят за сериозни връзки...сериозна връзка ли е това и двамата да си изневеряват безразборно? Или не, забравих, това вече няма да е изневяра, ами нещо съвсем обикновено и нормално, защото изневяра означава да предадеш този, който те обича, а в случая партньора нямал никакво основание да се чувства предаден, ами трябва можеби да се чувства щастлив, че неговата половинка не е от "тесногръдите"???
Чуденка няма да се промени, познавам този тип хора ( не пиша само за жените, а и за мъжете). За тях това е начин на живот. Точно заради това я е зарязал нейният приятел, защото не можеш да очакваш, от човек, който зад гърба си има сериозна "бройка" нещо сериозно. ПОДЧЕРТАВАМ- това го казвам от моя гледна точка, а всеки да живее както си иска- събирайте се и си правете оргии, но не казвайте, че тези, които не го правят не са нормални.
Искам да добавя, че имам сериозна връзка от 5 години и досега не съм изневерявала. Възможности не са ми липсвали, както предполагам и на всеки от вас. И искам да подчертая, че не съм го правила не заради НЕГО, а заради МЕН, защото аз не съм искала и не съм имала нужда от това( и изобщо не съм грозна, както според Рамон, всички жени които не са от "разкрепостените" са грозни) Казвам това за изневерите, защото в темата се преплетоха и други теми. Но мисля, че това стои в основата на всичко. Когато разбереш, че партньорът ти е имал много " бройки", всеки един подсъзнателно си казва" Добре, ама каква е гаранцията, че това няма да продължи?" Това се отнася както за жените, така и за мъжете.
И ако ми кажете, че ви е приятно половинката ви да е преспала с всичките ви приятели, и евентуално да продължава да го прави( което е доста вероятно), значи вие сте хора без ценности, принципно объркани, а и едва ли държите особено на въпросната половинка...



P.S. Относно животните, при които мъжкарят не биел женската, която "попадала под нежните ласки" на друг мъжкар... Рамон, какво искаш да ни кажеш с това??? Взимайте пример от животните!!!! Те знаят как да живеят!!!
Да, ама има и полигамни животни, и все си мислех, че човекът е едно от тях...
Вие представяте ли си майка с дете, която всяка седмица сменя партньорите си? И това дете има 100 или 200 бащи??? Е, тези които не си го представят са с остарели разбирания. Да, но обществото се крепи на тези разбирания и сигурно това не е случайно. Хора като вас не могат да имат нормални семейства( ако искате ми се обиждайте, но е така)... имам една такава приятелка... Живейте както ви харесва, но не съдете хората които живеят по нормалните принципи. Всеки е щастлив по своему



Тема Рамон ти благодари, Кифличке!нови [re: kифличka]  
Автор Ramon (приказвист)
Публикувано27.07.01 09:45



... и се отнася с уважение към теб и това което си написала.
Благодаря ти за умерения тон, за толерантността и търпимостта , която проявяваш към инакомислещите и действащи хора.

Разбирасе би могла да ме цитираш и по-точно, без да изваждаш или преиначаваш думите ми, и да ми приписваш твърдения, които не мога да си помисля, със моя деформиран разсъдък.

Ти си Кифличка - малка пухкава и прекрасна, топличка... ухаеща на хубаво... Кифличка от която се вдига пара, и която като че ли крещи - "Опитай ме!"... Зная, че ти се иска да бъдеш започната и довършена от една и съща прекрасна уста... но не всички кифлички имат това щастие. Защото има злояди деца, които не си изяждат кифличките докрай ... а само ги започват и накапват. Други кифлички пък биват зарязвани по средата, заради някаква си поничка със вкусен жълтеникяв крем... И то още преди да се е показал мармалада, който толкова обичам да излижа... Да не говорим че има кифлички, които са купени и употребени от разни старчоци, които освен , да ги отворят и да ги излижат, друго не правят... пък и не могат... Или пък ги надробяват наситно във кофичката си с кисело мляко, докато се получи някаква каша - почти еднородна, хомогенна консистенция, в коато Кифличката вече се губи като личност, като индивидуалност... като едно неповторимост - знаем , че колкото и да ни изглеждат еднакви и колкото майките ни да си казват "Всички кифлички са еднакви!" , те не са . Те са неповторими, те са прекрасни и своеобразни, винаги различни и привлекателни.... Дори когато поизгубят форма, от дългото стоене на витрината... Дори когато са обвити в лъскава непрозрачна обвивка и се предлагат под гръмкото наименование "Кроасан!" - дори тогава те пак са различни и неповторими - Нищо че не са по БДС , а по някакъв си Фрински стандарт... нищо че малмалада е заменен със шоколад или с разни френски идиотщини...
Не ме разбирай погрешно - нямам нищо против Франция... Но като се замисля, май единственото френско нещо което ми доставя удоволствие е френската любов... Не не е... и Луи Дьо Финес... и Едит Пиаф - е не за това че е била жена с история, кой го интересува това , като пее божествено....

Сигурно си мислиш , че се ебавам с теб. Не. Не те иронизирам. Наистина се отнасям с уважение към , теб, както към всяко мнение по ПЪРВАТА ТЕМА, която поставям в клуб. Не мога да толерирам хора които отиват твърде далеч, като Chaos Fire, който некоректно се нахвърля с обиди, към събеседника. От друга страна, наистина както казва Несрамежлива, Жената с история, не е еднозначно нещо... Бих могъл да дефинирам понятието още в началото - но едва ли щеше да се получи, такава дискусия...

Наистина не се ебавам се теб прекрасна кифличке, просто изпитвам болка. Болка от това, че ти от пет години си със твоя любим, а за мен няма никакъв шанс, на само да си гризна от теб, но дори да тегля един език на прекрасния мармалад, който така съблазнително се показал... дори бих казал малко неприлично, ако погледна с очите на обикновения, редови пуритан... Не бих искал да казвам, какво би казал разкрепостения - пък и може би никога не бих посмял да се нарека разкрепостен... Защото за мен разкрепостеността не е безразборния секс или свирки - тя е нещо духовно. Умението да дадеш свобода и доверие на тази която обичаш, без да будуваш цели нощи при мисълта , че тя може да кръшне... сякаш си и дал кой знае какво... И не всяка може да осъзнае , какво е получила, като са и дали такава свобода... Но мисля че всяка жена може да го почувства.
Искамисе да помечтая, какво ли би се случило между нас, мила Кифличке, ако ти беше свободна Кифличка, а аз държах в устата си всичките 32 на брой зъби, цели целинички, без кариеси и коронки, без мостове и металокерамика.
Исками се да си представя, как ще те взема в ръце, как ще усетя топлината ти... твоята горещина, от огъня който те е изваял и който те е накарал, да бухнеш и да почервенееш.
Да усетя горещото ти тяло и гладката ти кожа с пръсти, и да те поднеса към носа си за да усетя уханието ти - Ухание на Кифличка или Ухание на Жена... колко кросиво и възбуждащо... и за теб, която ще тръпнеш в очакване, да бъде осмислен целия ти живот, това за което си създадена... Но не просто да бъдеш изядена - а да бъдеш изядена с любов, с нежност и настървение... А горещият мармалад излизан...
Но не - не си мисли че ще те изям просто за да утоля глада си - не ... Не и преди да ти кажа, колко много те обичам и желая ... Не и преди да съм те държал дълго в ръцете си , докато твоята топлина се плъзне по цялото ми тяло... не и преди да ми омръзнеш да те гледам и да ти казвам "Колко си хубава" ... не и преди да съм свикнал с горещината ти и да престана да се страхувам от нея...

Мила Кифличке - ти знаеш , че си хубава, едва ли аз трябва да ти го повтарям, но имам нужда да го направя, за да не се чувствам толкова напрегнат... Особено когато те гледам в ръцете на друг, който може би те кефи... Но чудя се защо трябва да чакам да ти омръзне или да ти се насити...





Бъди щастлива, с този с когоно си! Нека и той да е щастлив!!!
Рамон

Рамон ти пожелава хубави случки!


Тема Re: Ти пък сега...нови [re: Hecpaмeжливka]  
Автор seymour_sz (az)
Публикувано27.07.01 11:00



Е добре де, вероятно си разочарована, ако съдя по нацупената физиономийка в предният ти отговор:-)
Но все пак, искам да знам - можеш ли да ми посочиш трима души, които за десетгодишен брак не са изневерили на половинките си?
Аз го направих веднъж - да, поне си го признавам. Дали съжалявам за това или не, е отделен въпрос. Факт е обаче,че и аз, и половинката ми сме го правили. Нищо човешко не ни е чуждо, все пак. Не укорявам нито нея, нито себе си. Укорявам обаче тези, които като чуят за нечия изневяра, почват да пухтят укорително и да отвръщат с презрение погледа си, и на следващия ден изпиват с очи някой (някоя), с когото биха искали, ама мноооого биха искали да си легнат, само дето не могат... по различни причини. Още повече, не са малко и тези, които биха изневерили на всяка цена, при всяко едно положение, когато имат такава възможност, но не са го правили само защото тази възможност не е била пред тях. И ето такива хора да съдят другите, че са изневерявали - това не го приемам. Нека който е безгрешен, пръв да хвърли камък върху тия, които са кръшнали малко встрани. И да се хванем ли на бас, че ако всеки честно си признае "прегрешенията", няма да има човек, който да осъди изневерите? Или този човек, който би ги осъдил, ще си е направо жив за оплакване?
Та... така...
Няма нищо страшно и подсъдно в една изневяра. Както и няма изневяра, която да прилича на друга изневяра. Всяка една от тях си е сама по себе си, и зависима от обстоятелствата. Човек е различен във всеки един миг от своето съществуване... Ако аз днес не бих изневерил на жена си по никакъв начин, то утре би могло да ми дойде като идея, а след седмица, в определен миг, бих могъл да го направя. За да ти обясня по-точно, трябва да ти разкажа моята история с изневярата, за да разбереш, че всички ние сме подвластни на обстоятелствата и на чувствата си в определен момент, а не живеем праволинейно.
Да не говорим, че изневерите в брака нямат нищо общо с любовта и уважението на партньорите един към друг. Може да не ти се вярва, но дори когато изневерявах на жена си, аз я обичах. Обичам я и сега. Дори и когато тя ми изневери, аз пак я обичах, и не ми е минавало дори през ум да се развеждаме за такова нещо. Когато изневярата се състои само в секс, поне за мен, това не е изневяра. Не зная дали ти си омъжена, но кажи ми честно - кое би те заболяло повече - съпругът или приятелят ти да си легне с някоя девойка ей така, за една нощ, или дори за две, да речем, или това да мисли постоянно за някоя друга, дори и да не е спал с нея? Е, кое от двете е изневяра, и кое боли повече?



Тема Re: Рамон ти благодари, Кифличке!нови [re: Ramon]  
Автор Chaos Fire (deadly)
Публикувано27.07.01 11:58



Strashno dobro!
Ne moga da pisha tolkova dobre i si prav che stigam tvyrde dalech i se palia i zatova i shte spra da post-vam poveche

Uspeh!

Burn baby!


Тема Сей!нови [re: seymour_sz]  
Автор Hecpaмeжливka (Оптимистка)
Публикувано27.07.01 12:06



Погрешно си ме разбрал!!! Не те съдя! Не мисля, че човек има право да съди друг. Иначе да, разочарована съм! След малко ще ти обясня защо.

А коя съм... разрови си архивите на ICQ-то от миналата година и ще ме намериш. Аз си загубих цялото инфо от тогава... Трябваше да се видим на Панаира в Пловдив, ти трбяваше да си с жена ти, доколкото помня, но се разминахме.

Конкретно на въпроса ти - ще ме боли и в двата случая. Може да ти звучи много странно, но когато става въпрос за отношенията ми с хората съм много крайна - или вярвам на някого, или не. Има и междинно състопяние - там са тези, които са ми безразлични. Вече съм минала през това да вярвам на някого, който ме лъже. Не, мерси! За нищо на света няма да допусна да се повтори! Или всичко, или нищо! Достатъчно силна съм, за да се справям и сама с живота си!

Така че за мен изневярата (независимо дали е физическа или емоционална) е неприемлива, предпочитам да се разделим. Когато се отдавам на някого или нещо то е изцяло, докрай! И очаквам същото!

Всичко добро ти желая, Сей!

Откажеш ли се от мечтите си - умираш!


Тема Поставяш хубави въпроси...нови [re: seymour_sz]  
Автор Ramon (приказвист)
Публикувано27.07.01 12:22



Бъди щастлив!

Рамон ти пожелава хубави случки!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.