Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:55 23.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема samozadovoliavaneto pri jeniteнови  
Автор alpachinno (непознат )
Публикувано01.06.01 20:05



Niama ni6to po krasivo ot tova da gleda6 jena kak se samozadovoliava.Predimno se obra6tam kam jenite. Dami, interesno mi e da nau4a pove4ko za jenskoto use6tane dokato si igraete sami sas sebe si, znam 4e go pravite makar i taini4ko poniakoga, poniakoga dori vi e hubavo da vi nabliudavat dokato se zabavliavate sami. Dali izpolzvate razni ne6ta, predmeti za da uveli4ite udovolstvieto ili predpo4itate da si igraete s prasti. Kade po to4no e miastoto koeto nai vi haresva da se draznite za uveli4avane na udovolsvieto. Na koe miasto vi se e slu4valo da go pravite ili kade (kato mestonahojdenie) vi se e iskalo da go napravite. Iskalo li vi se e kogato mastrobirate v to4en moment do vas da e maj ili moje bi jena.

Vse pak sme hora i triabva da sme iskreni i otkrovenni, vseki go pravi, vajnoto e da si priznavame bez da se pritesniavame v tova, za6toto v kraina smetka tova e edin idealen na4in da se opoznaem sami sebe si-nali taka.......

Редактирано от alpachinno на 01.06.01 20:09.



Тема Re: samozadovoliavaneto pri jeniteнови [re: alpachinno]  
Автор alpachinno (непознат )
Публикувано04.06.01 17:35



mai, mai niama mnogo otkrovenni jeni vsred pose6tava6tite tuk, kakvo tolkova li4no se iska ot vas....no niama zna4enie 6te se radvam da polu4a nikoe li4no mnenie vse pak....



Тема Те ти го!нови [re: alpachinno]  
Автор Fen (е голям!)
Публикувано04.06.01 17:39



Мъж съм и също харесвам да гледам красиви жени...
Но не си прав с абсолютизацията!

Много по-красиво е да гледаш жената под/пред теб докато ти я докарваш до оргазъм!



Тема Re: samozadovoliavaneto pri jeniteнови [re: alpachinno]  
Автор Lorra (познат)
Публикувано05.06.01 12:12



Mislia, che povecheto jeni trudno govoriat na tazi tema.

ne e lesno da si tikva...


Тема Re: samozadovoliavaneto pri jeniteнови [re: alpachinno]  
Автор vse_edno_1 (|He3aKoHeH|)
Публикувано05.06.01 13:32



Sorry че ти се мешам в темата за жените!!!
Братле нямам нищо против теб но си мисля че като си легнеш с някоя жена не си уверен в себе си и затова питаш!!!
Дано да греша но нещата ми бият на там!!!
1. има местенце казват му точка "Г" -върши работа да ти кажа намира се от към коремната страна ама няма да ти кажа на колко сантиметра навътре!!!
Няма да ти кажа поради простата причина че знам че изненадите са готино нещо!!!!!
Отпий от удоволствието - Изненадай себе си!!!!
2. ......................................
3. ......................................
2 и 3 да ги допълни някой друг !!!!!!!!!!!

Който се смее последен, най-бавно загрява!!!


Тема Re: samozadovoliavaneto pri jeniteнови [re: alpachinno]  
Автор DlD ()
Публикувано05.06.01 13:36



Не случайно се казва САМО-задоволяване



Тема Re: samozadovoliavaneto pri jeniteнови [re: alpachinno]  
Автор TEDDA (femalka)
Публикувано05.06.01 15:05



Ако щете се смейте,обаче на мен тая работа ми звъчи тъпо.Незнам защо това един мъж да се самозадоволява ми изглежда най-нормалното нещо,но при жените........говоря за себе си де.Не съм го правила и няма и такива намерения.Може би всичко е психика.Незнам,но аз не мога да усетя абсолютно нищо .Ако съм с партньор нещаат обаче коренно се променят,но това вече не е самозадоволяване,макар че става въпрос за едно и също нещо.И мисля,че по принцип поне половината от жените не се самозадоволяват ,докато при мъжете може би няма и един който да не го прави.


TEDDA


Тема Re: samozadovoliavaneto pri jeniteнови [re: alpachinno]  
Автор Гpaxчe (вариво)
Публикувано05.06.01 15:54



като се замислих по въпроса установих, че никога не го правя сама и не изпитвам нужда от това. мъжът ми страшно го харесва обаче, а и на мен тогава ми харесва именно защото на него му харесва ... еййй,получи се змия захапала опашката си ...
може би номерът е именно в това, че сякаш го прави той а не аз... мисля, че и той това си мисли в такъв момент.
цялата процедура всъщност май дества отлично на мозъчните клетки и служи за една чудесна прелюдия към истинския секс.
нещо като да си топнеш крачето в морето преди да се бухнеш целия.

само супа с мръвка


Тема Re: Грахченови [re: Гpaxчe]  
Автор vse_edno_1 (ЕГОИСТ)
Публикувано05.06.01 16:00



Е ти направо ми действащ успокояващо!!!!
Тва човек да ти чете коментарите е направо удоволствие!!!
Само така ЕВАЛА!!!!
Има мислъл в теб!!!

Не е готино да си важен, важното е да си готин


Тема Re: samozadovoliavaneto pri jeniteнови [re: Sref]  
Автор TEDDA (femalka)
Публикувано05.06.01 16:07



Не искам ад те обидя обаче си тъп!Защо трябва да лъжа?Да не съм на разпит?Никой не ме пита за да се чудя какво да излъжа ,защото ме е срам от истината.Ако не беше така и ме беше срам да си призная,че го правя просто нямаше да говоря.Както правя по доста теми-просто иам неща които не споделям,това не значи ,че ще почна да лъжа че НЕ ги правя!!!!!!!!!!!A това закоето ти споменаваш във връзка с обогатяването на секса няма нищо общо със самозадоволяване.За мен самозадоволяване значи да си без партньор в момента на действието и то да е заместител на обикновенния секс.




TEDDA

Редактирано от TEDDA на 05.06.01 16:26.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.