Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:14 19.05.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Stoika ili zadnikнови  
Автор Narzis (lentiai)
Публикувано08.06.01 14:04



Ami da v momenta sporim po tozi vupros s edni moi priateli. KOE GLEDAT NAI NAPRED ZENITE V MUZETE - STOIKATA IM ILI ZADNIKA?

Ako ne mozesh da si dva metra muskuli
zashto puk da ne budesh 2 metra mozuk!


Тема Re: Stoika ili zadnikнови [re: Narzis]  
Автор Бeзcъннa (студена)
Публикувано08.06.01 15:49



Аз дали съм извънземна???
Гледам усмивката му, очите и ръцете...

Естествено ако си влачи краката и се мотае като ходи или ако се перчи излишно, няма да го погледна, но стойката не ми е чак толкова важна.




Тема A ne sum suglasen!нови [re: Бeзcъннa]  
Автор Narzis (lentiai)
Публикувано08.06.01 17:07



Absoliutno ne sum suglasen. "Гледам усмивката му, очите и ръцете..." Taka si go napisala vse edno e ot niakoi roman na "Arlekin". To po prinzip i az taka obicham da razpraviam naliavo nadiasno.
NO VINAGI IMA EDNO NESHTO KOETO NAI- NAPRED TI PRAVI VPECHATLENIE
koe e to?(napravo prozvucha kato gatanka




lichno na mene vinagi u zenite vpechatlenie sa mi pravili dve neshta:
1. Krakata kato se zagledam ot daleche
2. Ochite kato gi pogledna ot blizo


PS: ne che drugite neshta ne gi zabeliazvam no obiknovenno kato gi vidia veche sa minali okolo 15min

Ako ne mozesh da si dva metra muskuli
zashto puk da ne budesh 2 metra mozuk!


Тема Re: A ne sum suglasen!нови [re: Narzis]  
Автор marchioness (-)
Публикувано08.06.01 17:27



Споко Narzis, чуй сега (чети т.е.),
вие мъжете десетки пъти повече от жените държите на външния вид и затова въпросът ти е някакъв такъв недоизкосурен. При мене поне първото, което забелязвам у един мъж, е излъчването му, т.е. поведението му и ...как да се изразя....това, което излъчва той с маниерите си. И пак на първо място - лицето му - не дали е красавец, а сладък, то пак е въпрос на излъчване. И пак на първо място, начинът по който говори.
После се заглеждам в задника му, защото вече ми харесва



Тема Re: A ne sum suglasen!нови [re: marchioness]  
Автор Lorra (познат)
Публикувано08.06.01 17:33



Ot prav pogled ne mojesh da razberesh kak se izraziava.

ne e lesno da si tikva...


Тема DA!!! DA!! ABSOLITNOнови [re: Lorra]  
Автор Narzis (lentiai)
Публикувано08.06.01 17:40



Mi che taka si e tia lora si go kaza HA HA

DOBRE DE STE POSTAVIA VUPROSA TAKA

VIZDASH NA ULIZATA MOMCHE. NE SI SI PRIKAZVALA S NEGO PREDI TOVA.
NO NESHTO TE KARA DA SE OBURNESH SLED NEGO I DA POGLEDNESH.

gatanka: koe e tva neshto
a i kude tochno te kara tva neshto da poglednesh

HA HA [image][/image][image][/image]

Ako ne mozesh da si dva metra muskuli
zashto puk da ne budesh 2 metra mozuk!


Тема Re: A ne sum suglasen!нови [re: Narzis]  
Автор Бeзcъннa (студена)
Публикувано08.06.01 17:46



Не ме разсмивай с тия арлекинки! Аз на въпроса ти отговорих абсолютно точно и реално това гледам. Ако целта е да разбереш кое у мъжете предиквиква сексуални желания у нас жените, да беше подхванал така темата. Ще ти отговоря също - не задника, а ръцете! Могат да галят, да прегръщат, да притискат, да носят...

За да погледна изобщо към някой, е достатъчно да минава наблизо, но дали ще ми задържи погледа, зависи от много неща и за всеки господин може да е различно това, което ще харесам. Естествено ще ми направи впечатление един стегнат задник, но най-много да го изкоментирам, ако съм с приятелка - няма да заточа лиги нататък. Според теб ще излъжа, ако кажа, че се загледах наскоро в един мъж, който е нисък, с брада и мустаци, неатлетичен и с присвити рамене? Той просто ме погледна и очите му се смееха - ей само за това нещичко ми стана симпатичен.

Аз изказвам ЛИЧНОТО СИ МНЕНИЕ и не претендирам, че е еднакво за всички жени. Не разбирам защо се опитваш да спориш. Задаваш въпрос - аз отговорих. Изчакай някой, който да мисли точно като теб, та дано ви потръгне приказката.




Тема Re: DA!!! DA!! ABSOLITNOнови [re: Narzis]  
Автор Бeзcъннa (студена)
Публикувано08.06.01 17:59



А-ха! След уточнението мога само да добавя, че аз не въртя очи наляво и надясно по улиците и не се обръщам след непознати.


- - - -
Да споделя изключения, в които се обръщам:
- ако мъжът ми скъса нервите с гадни спирачки в опасна близост до мене, но тогава вниманието, с което ще го засипя, няма да му хареса.
- ако мъжът вика на висок глас името ми (често това е съвпадение и продължавам да си вървя по пътя)
- ако е облечен с хубави дрехи, но е изкалян или раздърпан - ще се зачудя дали не му се е случило нещастие.
- ако тича по улицата с щастливо лице и е понесъл страхотен букет цветя - завиждам благородно на жената, на която ги носи.

Но ти не питаш за такова заглеждане, нали? За мъжете да загледате жена значи да поискате да я имате.








Тема NAMALI OBOROTITE!!!!!!!!!!нови [re: Бeзcъннa]  
Автор Narzis (lentiai)
Публикувано08.06.01 18:10



Hei sladurano dokato chetiah poslednoto napravo se zalepih za stola. Niakaksi se pochuvstvah vse edno toku shto sum te ograbil ili ogranichil svobodata ti.
Dobre suglasih se moze i VUPROSUT MI DA NE E BIL TOCHNO POSTAVEN obache pomisli. TI napravi komentar POVECHE OT PULEN za koeto sum ti mnogo blagodaren
E VSE PAK ne sum te ograbil a? Hodi pospi malko.

PS: viarno e che vsichko zavisi ot sluchaia, no ne mi se viarva da niamash predpochitania. Dosega ne sum vizdal chovek bez takiva

PPSS: radvam se sushto taka che proiaviavash zelanie da mi otgovariash dori za neshta za koito ne sum te pital[image][/image]

Ako ne mozesh da si dva metra muskuli
zashto puk da ne budesh 2 metra mozuk!


Тема Re: A ne sum suglasen!нови [re: Бeзcъннa]  
Автор Evil Brother (Bad ASS)
Публикувано08.06.01 18:13



Da Bezsunnata doniakude e prava.....kogato se razhojdam iz ulicite i pogledna kum niakoe momiche s usmivka i tia mi otvrushta sus sushtoto...e ne vsiakoga ama v povecheto sluchai....a za dali gledat figurata na muja si ia gledat....ama ne kakto nie gledame figurata na jenite.....

Bulgarian Bad ASS



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.