Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:37 02.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема G-точката!нови  
Автор Xyлиraнka (интересна)
Публикувано07.06.01 20:20



Къде се намира прословутата G-точка?
И защо се нарича "G"? Дали G-то идва от думата "goal", което значи "цел"?

Едната теза е, че се намира на върха на шийката на матката, като при допира й с пениса, жената изживява вагинален оргазъм.
Другата теза е, че се намира между входа на влагалището и ануса.
А третата теза е, че се намира в началото на влагалището, където всъщност точката е продължение на клитора. Може да се напипа, когато мъжът си вкара пръста, като дланта му е нагоре и го свие сякаш казва "Ела!"

Коя е истината?

________________________
Дайте ми на мене яхта пълна с пороци!!!


Тема G-точкатанови [re: Xyлиraнka]  
Автор DlD ()
Публикувано07.06.01 20:36



при мен изглежда е като плаващото ребро - никога не е на мястото на което е била последният път.
Сериозно казано , наистина не знам дали изобщо имам такова чудо . Случвало ми се е да свършвам само докато усетя пръст в себе си , а понякога и час стимулация не ми помага.



Тема Re: G-точкатанови [re: DlD]  
Автор TEDDA (femalka)
Публикувано07.06.01 21:10



Трябва да си призная,че това е едно от малкото неща които наистина незнам със сигурност какво и къде

Бреййй,много некомпетентни жени бе.Срам ме хвана чак


TEDDA


Тема Време енови [re: TEDDA]  
Автор DlD ()
Публикувано07.06.01 21:43



май да дойдат мъжете да помагат
Че ни хванаха незнаещи...тц,тц,тц..трябва повече старание да вложа в обучение по темата



Тема Re: Време енови [re: DlD]  
Автор KЛEOП@TPA (нежна...)
Публикувано07.06.01 23:22



иииии тука толкова много се изписа за тая прословута точкаааааааа...и все пак още не сме разбрали каде е...има ли някой който наистина да може да отговори на този въпрос въобще>>>>???

Trust nobody, but me!!!


Тема Re: G-точката!нови [re: Xyлиraнka]  
Автор Mиpkaтa (Усмивка)
Публикувано08.06.01 00:11



Най-близко е теза номер 3, ама виж дали е продължение на клитора незнам... по принцип при всяка жена е разположена различно (в някакви малки граници) , обикновенно е в началото влагалището от горната му страна, за да говорим в мерки..аз не съм с много дълги пръсти ама като си свия пръста в предната част (при нокъта) е достатъно растояние за намирането и .
Имаше някаква подобна тема по въпроса в един от клубовете ама в кой ? и там .. доста обстойно се разгледа въпроса .. дори някакъв сайт бяха публикували по въпроса.

Светът е оцелял, защото се е смял !
Мишко П.

Редактирано от Mиpkaтa на 08.06.01 00:15.



Тема Re: G-точката!нови [re: Xyлиraнka]  
Автор Бeзcъннa (студена)
Публикувано08.06.01 00:22



Според мен първото и последното предположение се припокриват. За пръста с "ела, ела" е вярно, обаче не бих казала, че мястото е толкова близо в началото на влагалището, за да се нарече "продължение на клитора", малко по-навътре е. Ако е това място, за което си мисля, при мен със сигурност е някъде навътре, макар да не знам къде е тоя "връх на шийката на матката" - още повече, че съм с "обърната" такава, та може за другите жени изобщо да не е там. Усещам я най-вече когато по време на секс притисна силно с пръсти долната част на корема си - тогава нервните импулси от едновременния натиск отвътре и отвън са направо нетърпими! :-)))



Тема Re: G-точката!нови [re: Xyлиraнka]  
Автор vse_edno_1 (ЕгОИсТ)
Публикувано08.06.01 08:42



Абе де да знам!!!(тая точка ми е любима)
Знам само че се намира на около 4 сантиметра от коремната част и успее ли човек да я стимулира .............Стават красотички!!!!
Пръсчето си е номер едно в тази ситуация!!!
А да ви кажа още нещо което нА МЕН ми се е случвало при една любовна игричка (ако мога да се така изразя) докарах с пръст момичето до супер разтърсващ оргазъм благодарение на точката "Г". А тогава дори и секс не можахме да направим!!!!!

That's The Way
Не е готино да си важен, важното е да си готин

Редактирано от vse_edno_1 на 08.06.01 09:18.



Тема Re: G-точката!нови [re: Бeзcъннa]  
Автор TEDDA (femalka)
Публикувано08.06.01 10:02



Е как да не знаеш къде е върха на шиййкаат на матката.Шииката ,която се показва във влааглището,няма нищо общо със самата матка(дали е обърната)тъй като самата матка си е нагоре.Та с прости думи като клекнеш(за да я достигнеш по-лесно)и брукнеш с пръст нали напипваш едно нещо стърчащо вътре което е по форма и големина на по-малък пръст.Еми това е шииката.Върха и е това което първо напипваш от нея.Та иам нещо и с тоя прословут връх
Установила съм,че когато вече много съм възбудена и фрикциите са много силни и бурзи,това което усещам идва точно от удара на пениса с върха на матката.Едно ужасно хубаво чувство ,чак ми се е искало да ме оплодят:)))))))))
Но това място с ръка не може да се стимулира както трябва ,също и с малък пенис.Така,че смятам,че наистина това не е Г -точката.Но пак е друга подобна точка явно тъй като не съм само аз дето съм установила,че я има:)))))))


TEDDA


Тема Намира се...нови [re: Xyлиraнka]  
Автор ironside ()
Публикувано08.06.01 10:20



Точката G се намира на предната стена на влагалището, на около 5-6 сантиметра навътре, точно под тазовата кост. На пипане също се различава от останалите тъкани вътре - мястото около нея е твърдо и грапаво, силно набраздено.

P.S. Пенисът я стимулира много добре при задна прашка. Затова и тя е любима на доста жени :-) Друга възможна поза е когато жената е отгоре с лице към партньора, да се наклони силно назад, така че пенисът да натиска предната стена.

Редактирано от ironside на 08.06.01 10:21.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.