Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:31 29.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема ReadMe-то на клубанови  
Автор Глaвeн peдakтopМодератор (...)
Публикувано06.06.01 13:22



Нека думичката "секс" в името на клуба не ви подвежда - в този клуб предимно обсъждаме секса, обменяме мнения, опит и гледни точки, споделяме си. Накратко - говорим си за секс.

Клубът е свободен форум за дискусии - в смисъл, че всеки е свободен да влезе в клуба, да си потърси теми, които го интересува, да си даде мнението по дадена тема и ако клуба не му допада - да си излезе. Ако имате някакъв коментар за клуба - поместете го в ТАЗИ ТЕМА.

Клубът НЕ Е свободен форум за дискусии - в смисъл, че не е желателно да започвате нови теми, които не са подходящи за този клуб.

Какво имам предвид:

Ако ви се прави секс, ако търсите секс партньор, ако търсите жената/мъжа на живота си - попаднали сте в неподходящ клуб, клубовете за

са две преки по-надолу. Да, да - на следващия ъгъл вдясно и там ще ги видите.

Ако се чудите какво да правите, скучаете, търсите си някакво занимание да убиете малко време, прави ви се някоя простотия или пък толкова ви е самотно, че няма с кого дори да се заядете - вие също сте объркали клуба. Влезте в и пробвайте пак с някой друг клуб.

Ако имате проблем свързан със секса, ако досега не сте правили секс, ако имате интимен въпрос от лично естество, но не знаете към кого да се обърнете, не знаете какво да направите, дори не знаете какъв е проблема - препоръчваме ви да проверите в или клуб или клубовете по .

(има разлика между "Имам проблем, не ми се прави секс с мъжа ми, заглеждам се по съседа - кажете ми какво да правя, плииииийс" и "Какво мислите за секса по навик, дали след 10 години брак секса вече не е това което е бил в началото" Първото е проблем и мисля, че много по-добър отговор можете да се намерите в посочените клубове, а второто - тема за разговор за нашия клуб)

Теми, които спадат към горе-изброените категории... най-вероятно ще бъдат изтривани.

Казваме ДОБРЕ ДОШЛИ на мислещите и чувстващи хора. На хората с чувство за хумор. На хората с опит. На хората с интересни гледни точки. Смятаме, че тези хора не се нуждаят от напътствия как и за какво да пишат. Определено.

Искаме да се чувствате сред приятели

Гл.редактор на клуб 'Говорим си за секс"

Редактирано от Глaвeн peдakтop на 08.06.01 16:32.



Тема Редакторе , [re: Глaвeн peдakтop]  
Автор DlD ()
Публикувано06.06.01 13:35



Аз имам питане...интимните въпроси свързани със секса ,къде да се пишат ...щото от гореизброеното май смисъла от този клуб е някъде по преките...или идеята е да си разказваме вицове за секса. Така попадаме едновременно в категориите " На хората с чувство за хумор " и на тези с опит , защото знаем кое точно е смешното...
За обявите съм съгласна , не им е мястото туk



Тема Re: ReadMe-то на клубанови [re: Глaвeн peдakтop]  
Автор Бeзcъннa (студена)
Публикувано06.06.01 13:45



Беше изчерпателно и категорично, без да е обидно. Само за едно съм се зачудила сега - "Ако имате проблем свързан със секса, ако досега не сте правили секс.......(тъй, тъй, тъй...), препоръчваме ви да проверите в Мъжкия или Женския клуб или клубовете по Поколения." Такива въпроси ще се трият, така ли?...



Тема Re: ReadMe-то на клубанови [re: Бeзcъннa]  
Автор Лyничka (неземна)
Публикувано06.06.01 14:15



И аз съм малко несъгласна с цитирания пасаж. Аз пък съм останала с впечатлението, че точно тук мога да получа добър съвет от хора с опит по проблем свързан със секса... но може и да съм в грешка...



Тема Re: ReadMe-то на клубанови [re: Глaвeн peдakтop]  
Автор Mишa (голямо дете)
Публикувано06.06.01 14:22



"Ако имате проблем свързан със секса, ако досега не сте правили секс, ако имате интимен въпрос от лично естество, но не знаете към кого да се обърнете, не знаете какво да направите, дори не знаете какъв е проблема - препоръчваме ви да проверите в Мъжкия или Женския клуб или клубовете по Поколения. "

Е пък май тук се попрестара с рестрикциите....
Има ли нужда да се аргументирам?



Тема Луничке ,нови [re: Лyничka]  
Автор DlD ()
Публикувано06.06.01 14:23



Май времето на съветите посвърши...поне аз READ ME- то така разбрах...хубаво би било да бъркам



Тема г-н Главен редактор,нови [re: Глaвeн peдakтop]  
Автор Fen (е голям!)
Публикувано06.06.01 14:28



женското присъствие в клуба си умира да дава наставления на сега прохождащите в секса. Явно не знаят към какво да насочат майчиния си инстинкт

Дали да не направил алтернативен клуб:
Жени дават съвети за секса



Тема Re: Луничке ,нови [re: DlD]  
Автор Лyничka (неземна)
Публикувано06.06.01 14:35



Ех, ако е така... ще търся други начини... сега пък няма да дойде края на света... щом такива са правилата. Аз винаги спазвам правилата...



Тема Опаааанови [re: Глaвeн peдakтop]  
Автор mistress ()
Публикувано06.06.01 14:37



Какво става, РЕДАКТОРЕ? Няма и един час от публикуването на ТВОИТЕ правила и половината жени от клуба ти се опънаха. Едва ли искаш да ни изгониш, така че коригирай ги



Тема Re: Men me kefiнови [re: mistress]  
Автор 2O1 (?)
Публикувано06.06.01 14:46



Tamqn ti lqsna beloto dupe na svetlo stoto ako ti beh otgovoril na prostotiata pqrvi, steshe da kajesh che pak imam samo az neshto protiv MODERATORSKITE ti tqpotii




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.