Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:55 30.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Тема Към мъжетенови  
Автор marchioness (-)
Публикувано23.05.01 17:36



Какво харесва един мъж у една жена? Може ли една жена да задържи един мъж със секс? По-важна ли е работата на мъжа от секса и връзката изобщо?



Тема Re: Към мъжетенови [re: marchioness]  
Автор Alen (Огнен)
Публикувано23.05.01 17:54



Ами какво да ти кажа... Само със секс не... т.е. може за известно време, но това не е решение на проблема. Само ще се чувстваш иэполэвана след като те зареже. А мъжете, е повечето де гонят бройката така че... ако не те обича сексът ще го държи докато на хризонта не се появи нащо ново и интересно...

Прави каквото трябва, да става каквото ще...


Тема Re: Към мъжетенови [re: marchioness]  
Автор marchioness (-)
Публикувано23.05.01 18:35



До тук много добре!!! Merci beaucoup
Работата е в това, че с моя партньор отдавна не сме имали секс. Той ми казва, че сега има проблем в работата и не му е до секс. Честно чудя се, дали това може да е причината...??? Понякога ми е просто трудно да го разбирам, може би защото разликата ни е 11 години, и аз започвам да си мисля какво ли не и да правя какви ли не глупости.
ами това е всъщност....за сега



Тема Re: Към мъжетенови [re: venko]  
Автор WebMister (virtual)
Публикувано23.05.01 20:52



Не е така, адски много зависи от работата - има работа и работа и проблеми и проблеми...
Едно е да пренасяш чували на гара Пионер, друго е да вземаш важни и отговорни решения, и да си интелектуално и (до някаква степен разбира се) дори емоционално обвързан.... Лично на мен ми се е случвало да не ми се прави секс доста време поради подобни причини и знам какво е...

Естествено, не познавам конкретния човек така че не мога да кажа лъже или не - казвам само - възможно е...

Поздрави и пожелавам успех с проблема...

Life is what you made it - come on and take it


Тема Re: Към мъжетенови [re: marchioness]  
Автор no1 (непознатчо)
Публикувано24.05.01 00:52



Razbira se pri vseki e individualno.... no az vinagi imam napregnat den, hilqdi nepriqtnosti, ponqkoga rabotq i po 12 - 15 chasa i vinagi imam jelanie za seks Jena mi sashto ima dosta napregnata rabota, no tq se opravdava s tova i ......... v kraina smetka nishto ne se poluchava. Kak da ne izneverqva chovek posle



Тема Re: Към мъжете [re: marchioness]  
Автор Beeblebrox (непознат )
Публикувано24.05.01 02:07



Противно на повечето от изказаните дотук мнения, аз мисля, че сексът има изключително голямо значение за повечето мъже. Той е в състояние да поддържа завинаги една на пръв поглед безнадеждна връзка, както и да разруши и най-щастливото на пръв поглед семейство. Освен ако и на двамата партньори много не им се ще секс, разбира се , в такъв случай едва ли ще има проблеми. Но ако единият е недоволен, връзката е обречена, рано или късно. Колкото по-късно, толкова по-мръсно .
Не мога да разбера как работа/кариера могат да се смесват със секса и да се сочат едва ли не като алтернатива. Това, според мен, е абсурд.
Аз бих те посъветвал много сериозно да се замислиш, защо мъжът ти говори така. Положението ти не ми изглежда никак розово.
Може и да се лъжа, разбира се , дано да не съм прав.



Тема ...нови [re: marchioness]  
Автор SEAL (снайперист)
Публикувано24.05.01 12:17



Da ne se lujem-Kato q vidi za pruv put-tqloto
A kak da go zadurji-ako nqkoi moje da otgovori na tozi vupros shte vzeme nobelova nagarada za postijeniq v oblastta na ukrepvane na vruzkite:-)



Тема Като жена съм чувала от мъжетенови [re: marchioness]  
Автор shockwave (дама)
Публикувано24.05.01 13:39



един стар, циничен /извинявам се/ лаф: " Уморен кур чука, кахърен - не!"
Когато мъжа има сериозни проблеми, много пъти не му е до секс. Но това е за
малко, докато отзвучат проблемите. После се появява не само биологическата потребност от секса, но и чисто емоционалната - желанието да се почувстваш обичан.
Ти не ни даваш повече инфо освен това, че е 11 години по-голям. При такава разлика би трябвало да ти се радва, защото си свежарче за него.
Живееш ли с него? Приятел ли ти е? Женен е и това е сексуална връзка за него?!? Ако желаеш да споделиш нещо повече и аз бих могла да кажа нещо повече. Но определено смятам, че
САМО СЕКСА НЕ Е В СЪСТОЯНИЕ ДА ЗАДЪРЖИ ЕДИН НЕОБВЪРЗАН МЪЖ!


@=>=>=


Тема Re: Към мъжетенови [re: marchioness]  
Автор ГPAФИHЯTA (зрителка)
Публикувано24.05.01 19:25



Една от илюзиите на жените е, че могат да задържат мъжа с перфектен секс.
А когато работата стане по-важна от връзката и от самия секс, това звучи по-скоро като оправдание, отколкото като истина. Всички знаем, че когато един човек иска нещо, той ще го направи независимо колко е зает, колко е велик и колко от грижите на света тегнат на плещите му.

Който говори каквото си иска, ще слуша каквото не иска



*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.