Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:23 27.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Kakvo shte napraviteнови  
Автор kontesa (непознат)
Публикувано17.05.01 03:39



ako iskate da izneverite na jena si ?
To e iasno che shtom ste go reshili shte go napravite...- vaprosa mi obache e kak shte go napravite taka che tia da ne razbere?
I kak se chuvstvate ?



Тема Re: Kakvo shte napraviteнови [re: kontesa]  
Автор Бeзcъннa (лунна пътека)
Публикувано17.05.01 04:22



Да им уточниш докато си тука за каква изневяра питаш. За едно кръшване или за по-дълга връзка?
Щото еднократна забежка не можеш я усети - ама изобщо! Ако ще и в твойта къща да е било. А ако човекът си има постоянна "втора", няма начин да не се усетиш (или поне ще се съмняваш, де, ама няма да смееш да си кажеш, щото той току ти се направи на невинен...и ще ти рече, че само тебе си обича!) КАК? - ами ти как би го направила? - казваш, че имаш проблем в работата, пък с колегата/ката искате да го обсъдите извън офиса - и те ти ги 2-3 часа свобода, да не говорим за в случай, че си в движение и не киснеш в офис. Та много е лесно, мисля аз...
И какво ли чувстват ПОСЛЕ? Ми... ако не са го почувствали ПРЕДИ, не вярвам да се разчувстват после. Най-много да си кажат, че е можело и без това, ама е било вълнуващо, пък и ти нали няма да разбереш? В пристъп на любов към жената (приятелката) може и да си кажат, че няма да се повтори... ама не се знае колко ще е вълнуваща следващата... Та така...

Айде, и аз чакам да разбера как се чувстват мъжете!




Тема Re: bezsunnaнови [re: Бeзcъннa]  
Авторkontesa (Нерегистриран)
Публикувано17.05.01 04:55



I az taka si mislia,no iskam da chuia te kakvo shte kajat - nali ne sum v kojata im ,a se opitvam da gi razbera...



Тема Re: bezsunnaнови [re: kontesa]  
Автор kontesa (непознат)
Публикувано17.05.01 05:00



Ti mi se struva che ako ne si noshtna smiana ,si niakad v moite shirini...Vse se zasichame tuk po edno i sashto vreme...



Тема Re: bezsunnaнови [re: kontesa]  
Автор Бeзcъннa (лунна пътека)
Публикувано17.05.01 05:49



Приятно ми е!:-)) В къщи съм и тук си е 5:45...
Крайно време да полегна!




Тема Re: Kakvo shte napraviteнови [re: kontesa]  
Автор TЪPTEЙ (ЖЕНКАР)
Публикувано17.05.01 08:06



Вече 12 г. съм верен на госпожата. И не мисля да го правя.

Пич, но от кофтите!


Тема Re: Kakvo shte napraviteнови [re: kontesa]  
Автор simply_man (обикновен мъж)
Публикувано17.05.01 08:54



Аз лично не съм си мислил за изневяра вече 7 г. от както съм женен. Не знам защо е така, като се има в предвид, че преди това никога не съм имал дълготрайна връзка.
Не знам как се чувстват мъжете след изневяра, но имам ноблюдения, че тези които кръшкат редовно, са много по-внимателни и мили към съпругите си когато са заедно на публични места. Не знам това дали е в следствие на угризенията които чувстват или просто е опит, семейният скандал да не става публично достояние. Като ги гледам, се чувствам много по-свободен като верен на жена си, отколкото ако поддържам извънбрачни връзки.

поздрави


Тема Re: Kakvo shte napraviteнови [re: kontesa]  
Автор vse_edno_1 (непознат )
Публикувано17.05.01 09:32



Много зависи от ситуацията!!!
И най вече какво желание имаш!!!
А за самото изневеряване има толкова начини че не ми ги побира главата
А пък ако си решила да му изневериш просто го направи но все пак преди да го направиш!!! ПОМИСЛИ !!!
Може и да не е виновен
но разбира се ако другия подтиква желанието ти вече си е друг въпрос!!!

Абе кв'о да кажа ДЕРЗАЙ ама все пак ти повтарям УМНАТА



Тема Re: по твоя въпрос!! (-_-)нови [re: kontesa]  
Автор vse_edno_1 (непознат )
Публикувано17.05.01 09:42



Много е лесно да се навиеш да изневериш но има едно нещо наречено "съвест" и тя малко или много прецаква (ако мога така да се изразя)желанието !!!
Но най-лесния начин си остава !!!Когато я няма!!!
А твоя въпрос не знам на каде бие ама ми се струва че искаш да хванеш човека "Х" в изневяра а?
И да знаеш поне няколко варианта!!! Или с други думи да си подготвена
Може и да не е така но тогава за какво задаваш въпроса???





Тема Re: bezsunnaнови [re: kontesa]  
Авторdelon (Нерегистриран)
Публикувано17.05.01 10:30



chuvstvoto e neverojtno,osobeno kogato popadnesh na strastna dama, kojto te privlicha .




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.