Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:46 29.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: :-))нови [re: jamie]  
Автор kontesa (непознат)
Публикувано17.05.01 16:49



Jamie ia si kaji situaciite????



Тема 10xнови [re: jamie]  
Автор Vasilen (некъв)
Публикувано17.05.01 16:50



Mda, kato chovek ima mnogo rabota trjabva za sujalenie da izbere rabota ili klubove, toi Siatul znae
I vse pak e hubavo che njakoi pomni mojata nezapomnjashta se osoba



Тема Re: :-))нови [re: kontesa]  
Автор jamie (подминаващ)
Публикувано17.05.01 17:45



Кога и къде ? ;-)

"Лягай по гръб само , за да погледаш звездите."

don't waste my time - waste yours !


Тема Re: какво като разберенови [re: kontesa]  
Авторизпpocтял c вac (Нерегистриран)
Публикувано17.05.01 20:25



по думите на жена ми ще и е неприятно затова че аз съм изневерил а не тя.......
и какво толкова е станало........много важно че съм го топнал някъде при това
с презерватив ........ останалото като същност на деянието е равносилно на
приятна вечеря с ......жена



Тема Re: :-))нови [re: jamie]  
Автор kontesa (непознат)
Публикувано17.05.01 21:04




I da ti kaja - niama da doidesh!!
Puk i e opasno...Veche ti kazah za parfuma...



Тема Re: какво като разберенови [re: изпpocтял c вac]  
Автор kontesa (непознат)
Публикувано17.05.01 21:07



taka li go priemash ,ako na jena ti i...go.."topvat" drugi,pak bilo i sprezervativ..
Prosto iskam da znaia kak mislish??



Тема Re: Kakvo shte napraviteнови [re: Megi]  
Автор kontesa (непознат)
Публикувано17.05.01 21:26



Prava si .Sigurna sum che edna nova vrazka - bilo to za muja ili jenata e mnogo po interesna i ...moje da donese mnogo naslada..
No tova doniakade zavisi i ot horata..Ako ne si go pravil(a) i iskash da go napravish zamo za da opitash kak e..Moje i da ne se pochuvstvash koi znae kolko ..hubavo..i moje da zapochne da te grize suvesta i t.n..i da sujaliavash..i da se samoobviniavash i taka..natatak...
Kaji mi vse pak,ako celenasocheno ili pak sluchaino razberesh che toi ima druga vrazka..i tistradash ot tova - vse oshte li shte se opitvash da go zadarjish???



Тема Re: по твоя въпрос!! (-_-)нови [re: kontesa]  
Автор (-: Спец! :-)
Публикувано17.05.01 21:33



Нали сме женички :-))) И нали мъжете са едни и същи.... Опппаааааа! Ей сега ще ме линчуват тука... Споко, господа, не сте едни и същи. Като гледам тука има много от вас, които звучат съвсем прилично, моите уважения!



Тема Re: Kakvo shte napraviteнови [re: kontesa]  
АвторHeceмeйнa (Нерегистриран)
Публикувано17.05.01 21:47



Странен въпрос. Все си мисля, че никой не прави нещо с намерението да нарани някого. И целеполагане в тая работа май няма. Хората понякога си позволяват да правят неща, които искат. И мъжете, и жените. И семейните, и несемейните. А усещането за гузност идва от партньора и от общественото мнение. Бракът за мен е нещо измислено, имуществена категория, която създава илюзия за сигурност у децата. Не приемам и формулата на "свободния брак", защото често тя е имитация, свързана с пълен контрол върху душата на другия за сметка на свободата на извънбрачен секс. Звучи ми фалшиво като възпитаното обаждане по телефона преди да се прибереш вкъщи след командировка.

Нямам никакво намерение да крия нищо от партньора си, ако той иска да знае всичко и нямам какво да крия, ако ми е партньор. Не желая и той да крие или да не крие неща за себе си от чувство за отговорност. Ако това, че не иска да ми каже неща, които са лично негови го кара да се чувства добре - чудесно. Та нали хората живеят заедно не по задължение, а защото се разбират и подпомагат и емоционално, и всякак. Ако все пак се прибира при мен, без правила и ограничения, това ми стига. Ако нещата се променЯт - ами нещата се промЕнят. Не желая да имам до себе си затворник или свой дубликат. Няма да е този, когото съм обичала, значи няма да го има. Тогава защо да не бъде поне той щастлив?

Най-неморалното нещо в една връзка според мен е да притискаш човека до себе си, да му налагаш правила на поведение и ограничения в името на имуществената институция брак или заради обещание, което някога ти е дал. Още по-неморално е да позволиш общественото мнение да нахлуе във връзката ви и да я формира по своите правила. Зависи от случая, естествено, някои хора се чувстват сигурно и комфортно с правила, наложени им от други. Но аз не съм имала досега такива партньори.

Човекът е роден, за да бъде свободен. Никой няма право да го кара да се чувства гузен заради това, че е човек. Освен ако той сам не го поиска. Не отричам, има и такива връзки, но не вярвам, че са много.



Тема Re: по принцип в тоя клуб не сенови [re: kontesa]  
Авторизпpocтял c вac (Нерегистриран)
Публикувано17.05.01 21:50



вземам насериозно но ще се опитам да ти обясня моята гледна точка
на първо място поддържам тезата за пълна равнопоставеност на двата пола
във всяко отношение т.е. най малко не мога да обвинявам и съдя когото ида е
било за това което аз си позволявам........не съм изневерявал за 8 години
семеен живот дали са ми изневерявали поне не знам но рано или късно
може би ще ми се случи едното или другото опитвам да подготвя съзнанието си
от сега като разглеждам въпроса от друга гледна точка.....да приемам това
някой да го сложи на жена ми като чисто физически акт......все едно се е
изчукала с вибратора си при положение че използва и презервативдори няма
и пряк контакт ако всичко се свежда до самото чукане........ако има и нещо
друго нещата отиват в друго измерение което е неуправляемо от моя страна
и не си струва да влагам излишни емоции.......решенията тогава са нейни.....
по принцип мисля че една жена трябва да бъде обичана всеки ден и ако един
мъж и дава всичко от себеси/еба ти клишето/ и най вече цялата си любов и внимание/материално и интелектуално/ малко са жените които ще го зарежат заради едната гола чужда пишка но дори и това да стане утехата за него ече
тази жена не го е заслужавала и добре е станало че всичко свършва.......а за
това че отишла да начеше сливата много важно.......според фройд всичко
в живота ни е инспирирано от сексуалното влечение но според мен малко
са нещата в живота които се управляват директно от самия секс в чистия му вид
леле как мразя да пиша толкова много

напечатано със съкращения
из собствените умозаключения за живота
на изпростял с вас..........





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.