Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:19 10.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Извънбрачният секс - отмора или нещо другонови  
Автор cvetan (humane)
Публикувано02.05.01 17:59



За мен извънбрачния секс е нещо, с което постигам две основни неща:

1. Премахвам напрежението, което според мен изпитват всички, имащи брачен партньор. От това печели брака ми.

2. Задоволявам свои първични нужди, които смятам, че ако не ги задоволявам ще ме депресират и нещата ще станат лоши, както за мен, така и за моето семейство.





Тема Re: Извънбрачният секс - отмора или нещо другонови [re: cvetan]  
Автор Well__ (Гал. Стопаджия)
Публикувано02.05.01 18:08



Хъм. Че жена ти само за "красота" ли я имаш ?!?
Я се разведи по-добре...
Мислил ли си че и тя изпълнава такива функции, като твоята любовница ?
Как ще се чувстваш тогава ?



Тема trypkaнови [re: cvetan]  
Автор eternity (експериментатор)
Публикувано02.05.01 18:11



nezavisimo + ili -, spored razvoq na situaciqta i izhoda ot neq

@ целува всички в клуба и им желае щастие


Тема Re: Извънбрачният секс - отмора или нещо другонови [re: Well__]  
Автор cvetan (humane)
Публикувано02.05.01 18:18



Лесно е да се каже- разведи се. Лесно е и да се направи. А защо трябва да го правя. Какви ще са последствията и дали си заслужава. Съгласен съм, че и жена ми може да го прави. И какво от това, щом аз го мога правя, защо и тя да не може?!?
А ти женен ли си? По въпросите ти, мисля, че не си.





Тема Re: trypkaнови [re: eternity]  
Автор cvetan (humane)
Публикувано02.05.01 18:22



Съгласен съм с теб. Засега го приемам само като освобождаване на напрежението. Е не го правя с всяка срещната и не толкова често, че да не си изпълнявам и семейните ангажименти. Като гледам така да устроя нещата, че да няма ощетени. Засега го постигам, пък за по-нататък....





Тема gledai samo.....нови [re: cvetan]  
Автор eternity (експериментатор)
Публикувано02.05.01 18:28



da ne si padnesh po ljubovnicata ili pyk tq po teb
che togava losho veche.......

@ целува всички в клуба и им желае щастие


Тема Имам питаненови [re: cvetan]  
Автор Psyhea (пристрастен)
Публикувано02.05.01 18:56



1. Защо пък се натрупва толкова напрежение?
2. А защо навън задоволяваш тези си нужди?
Или аз нещо съвсем не разбирам........



Тема Re: Имам питане [re: Psyhea]  
АвторKoj da e (Нерегистриран)
Публикувано02.05.01 19:40



Vseki si e bashka lud. Edin smqta che e normalno da ne mami partniora si, drug puk smqta che "kvo puk tolkova e stanalo"



Тема Защо ли, наистина.......нови [re: Psyhea]  
Автор Яceн (дърво)
Публикувано02.05.01 19:56



1. Напрежение се натрупва и така както си седиш - а за брачни партньори, обвързани освен с бегла и поизтощена сексуалност и със общи проблеми, гласни и негласни договори, задължения и работа - напрежение да искаш. Даже ако са много добри един към друг. И даже повече тогава.
2. Виж 1 - ти, като си била малка (забравяме за момент секса) задоволявала ли си си изцяло и напълно нуждата от обич и приятни емоции вътре в семейството си? Мама и тате си имат (пак виж 1) куп други грижи и различия с теб, затова - навън е цял град момчета и момичета в твоето положение, а после защо ли се прибираш късно и защо ли ти се сърдят.....? (не са прави, но както не са прави и болезнено ревнивите съпрузи)

...пазете дърветата, не са ваши...


Тема Re: Защо ли, наистина.......нови [re: Яceн]  
Автор Psyhea (пристрастен)
Публикувано03.05.01 10:32



Е да де, ама нали идеята е да всяко следващо поколение да е по-добро от предишното. Много е лесно да се следва вече познатия модел, който сме виждали от нашите родители, ползвайки оправданието "Е, не бяха идеално семейство, но аз пак станах човек." Не знам, но все си мисля, че е крайно време да се осмисли точно това, че не е нужно да се търси разнообразие навън, а да се мисли как да си го направим вкъщи и то именно заради ежедневните грижи и натрупано напрежение. Добре де, помисли, това напрежение се трупа и върху съпругата ти. Означава ли това, че и тя трябва да търси освобождаване навън? И ако да, то... тогава защо сте заедно? Заради децата?! И какво ще видят те? Определено смятам, че ако и двамата партньори си припомнят времето, когато са се харесвали, ако се опитат да бъдат "млади" не само навън, но и в къщи, нещата могат да бъдат много по-приятни и за двамата.
Може би нямам право да коментирам тази тема, ще призая, че не съм семейна и може би много ще кажат, че при това положение гледам прекалено идеалистично. Но пък познавам семейства, които дори след 15-годишен брак успяват перманентно да се влюбват един в друг, да флиртуват, да си доставят удоволствие в секса, именно заради опасността от оттегчение. Това не премахва ежедневните грижи, но спестява допълнителните като необходимостта от лъжа, криене, страха да не се разбере...
Искрено се надявам да има все повече такива семейства, колкото и да е трудно. А то май наистина е доста трудно и... сигурно затова и аз още не съм се престрашила






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.