Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:50 29.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: brusna si kura....нови [re: penda]  
Автор 11 (Awesome)
Публикувано29.07.01 16:48



Az ot mnogo mnogo vreme se brusna i na dvete mesta zashtoto lichno se chustvam po-dobre i po-chist. Otdelno neshto e, che jenite im e po-priatno i chisto.
Naskoro imah sluchka s edna jena, koiato ne se brusneshe otdolu i i kazah "ciao" zashtoto mi stana gadno - tova e elementarna higiena. Daje ne me interesuvashe dali sum ja obidil, tia ako ne si e napravila izvodite znachi e nespasiaema.
Niakoi moje da se vkliuchi, kazvaiki " da , ama nikoi ne e dlujen, da, ama tova e estestveno, da , ama vashte ne sa se brusnali " i tnt, no tova ne me interesuva. S vremeto higienata triabva da se podobriava, a ne da se vloshava:)

1. GVN (KI)


Тема 11нови [re: penda]  
Автор Ebalina_69 (Sex oTka4a/\kA)
Публикувано30.07.01 02:59



Az podarjam mnenieto za tva, i si prav mnoo e nechistoplytno da ne se brysnesh.
Obache da ti kaja ot lichen opit che sa maklo myjete kato teb.

Povecheto ne se brysnat kadeto i da e bilo (brdata) a ti mi govorish za kura,
radvam se che ti si mejdu tezi myje, ama q mi kaji ti dobre si isfishkal onaq madama, ami nie jenite kakvo da kajem kato vseki 2-ri ot vas ne se brusne.
Dano myjete kato tebe da stanat po chesti


Samo poza 69


Тема Добре бе,....нови [re: Ebalina_69]  
Автор KPETEH. (разсеян)
Публикувано30.07.01 03:41



....ама то веднъж почнеш ли, не трябва да спираш, защото стават гори тилилейски. Не е ли така. Бръсненето е гадно. Ако има някой друг безболезнен метод - о.к. Ама кажете, 'щото аз не знам. Иначе съм 100% ЗА...

Айде!


Тема Re: Добре бе,....нови [re: KPETEH.]  
Автор Ebalina_69 (Sex oTka4a/\kA)
Публикувано30.07.01 03:57



Mi ima krem "Depilatoar" ako si chival za nego.
I az ne se brusna a nego izpolzvam, veche ima daje mnoo gotin koito ne merishe losho, ot nego kosmite ne stavat debeli i nqma topliiki


Samo poza 69


Тема Re: 11нови [re: Ebalina_69]  
Автор 11 (Awesome)
Публикувано30.07.01 11:56



Da be, predstaviam si kakvo vi e na vas:)))

Az vse oshte popadam na ragovori ot tipa ma" Da vzemem da si brusnem kura kakto bilo moderno sega sred ebachite":))) Ta az sedia i si hihikam kolko zabludeni tipove ima:))) A sum siguren, che sa mnogo. Mezhdu drugoto i na zapad e taka, malko se brusnat, neshto javno sum malcinstvo.

Po princip sportistite se brusnat navsiakade, ako iskash da si sigurna si hvani niakoi begach na 100 metra, atletite osven, che imat nai nai -hubavite tela ot vsichki sportisti , se brusnat postoianno. V BG obache, ima 1-2 ma prilichni takiva (na vunshen vid de):))) Povecheto sa super glupavi i grozni hora, poznavam gi:))

1. GVN (KI)


Тема Да, известно ми е...нови [re: Ebalina_69]  
Автор KPETEH. (разсеян)
Публикувано30.07.01 13:25



...Но не се ли сгъстява козината и от него

Айде!


Тема Re: Да, известно ми е...нови [re: KPETEH.]  
Автор Vse_eDno_1™ (ЕгОиСт™)
Публикувано30.07.01 13:27



Ако винаги е 0 номер няма да разбереш

Vse_eDno_1™ Lifetime: No Expire


Тема Хехе, добре, че ми каза...нови [re: Vse_eDno_1™]  
Автор KPETEH. (разсеян)
Публикувано30.07.01 13:32



...мене ме интересува след това как е, защото няма вечно да ми 0 номер. Щото като си го бръснех ми беше ок, ама сега...

Айде!


Тема Re: Хехе, добре, че ми каза...нови [re: KPETEH.]  
Автор Vse_eDno_1™ (ЕгОиСт™)
Публикувано30.07.01 13:37



Нали трябваше от някаде да започна
Наистина се сгъстява и косъма се удебелява
Това си е нож с две остриета
Ама ще ги държиш съвсем леко поникнали
и не е толкова страшно
Но все пак зависи от човека
Може да имаш супер гъстота и много здрав косъм и тогава вече не знам

Vse_eDno_1™ Lifetime: No Expire


Тема Re: Хехе, добре, че ми каза...нови [re: Vse_eDno_1™]  
Автор PHman (непознат )
Публикувано30.07.01 20:01



Не е вярно това. Броят на космите си остава един същ и няма откъде да нараства. Ако ги оставиш да израстат отново, те си израстват точно такива каквито са били.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.