Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:58 19.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Татуировки и обеци и др. по гениталиите..  
АвторГPИФИH (Нерегистриран)
Публикувано21.04.01 18:58



Кажете нещо по този въпрос ? Лесно ли се правят? Възбужда ли ви? Има ли
някой такива неща на кура си или на путката. Какво е усещането? Споделете
нещо?



Тема Re: Татуировки и обеци и др. по гениталиите..нови [re: ГPИФИH]  
Автор Mишa (голямо дете)
Публикувано21.04.01 21:06



Не ми се е случвало да попадна на мъж с подобни аксесоари по себе си, друго ще кажа по таз тема.
Най ми е кеф да гледаме заедно с мъжа ми XXL каналът. Имаме си и предпочитания, но това е отделен въпрос. Крайно ме отвращава обаче, да видя готина мацка, стегнато тяло и привлекателни форми и като извади оня ти ми палав език да прави свирки, да видя неква халкичка на езика и. Сега, ти говориш за полови органи - гениталии, ама все тя за мен... езика и той участва в секса. А халките по срамните устни, а разните му там сачми по пишките на мачовците дето неуморно чукат...ами отвратително си е/за мен/!

За татуитовките мога да кажа, че ми се е случвало да се ентусиазирам от подобна картинка, или гледка, но за мацка, на чийто готин задник има някаква семпла татуировчица....същото се отнася и за корема, ниско долу.

А, да и халките по зърната на гърдите, било то мъжки или женски. Нямам представата, че ще ми е неописуем кеф, да засмуча зърно на гърда/без значение пола/. А и като се замисля, това са аксесоари, които имат дейна роля в тоз вид секс, който не на всеки би донесъл удоволствие. И за мен това е повече за самия кириз, отколкото да направят секса по-хубав.
За каквато щеш ме обявявай - твое право. Нямам особени задръжки по отношение на секса, но някои неща не бих допуснала...явно докато сама не ги възприема. И все пак сега е така.

Но пък на който му харесва, нека го прави...просто мен не ме кефи!

До скоро!



Тема Re: Татуировки и обеци и др. по гениталиите..нови [re: Mишa]  
Авторчиkи (Нерегистриран)
Публикувано21.04.01 21:33



на мен пък ми действа възбуждащо иска ми се да еба путка с халки на устните и
клитора ама не познавам такава ине съм попадал на такава некой ако е ебал
такава да каже апък ако има такава путка тука да каже как е



Тема Re: Татуировки и обеци и др. по гениталиите..нови [re: ГPИФИH]  
АвторГPИФИH (Нерегистриран)
Публикувано22.04.01 10:20



Май не ви е интересна тази тема ама на мен пък ми е така че ще я изкарам пак
на преден план.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.