Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:33 13.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Haresva li vi oral in the a**?  
АвторJOJO (Нерегистриран)
Публикувано18.04.01 01:18



Nikoga ne sym mislil che moga da napravya takova neshto, no go napravih i strashno mi haresa - dokato byahme na 69 s gadjeto neusetno se prehvyrlih v zadniya i dvor i pyhnah ezika si tam.Tya svyrshi vednaga, a za men tova beshe super.Kak mislite normalen e edin takyv vid seks?



Тема Re: Haresva li vi oral in the a**?нови [re: JOJO]  
Автор Mишa (:-))
Публикувано18.04.01 09:14



Е защо пък да е ненормално, приискало ти се - направил си го. Щом приятелката ти е свършила, на теб ти е било приятно, какво се чудиш? Аз да те попитам тогава:-)
Ненормално ли е да и доставиш удоволствие на партньорката си в секса, без значение начина? /Не искам отговор, смятам че ме разбра/
Не забравяй че както и да е постигнато, то няма как да е ненормално, не за друго, а просто има желан резултат - носи удоволствие и на двамата..споделено е!

Това е от мен.



Тема Хахаха !нови [re: JOJO]  
Автор jamie (подминаващ)
Публикувано18.04.01 10:40



Ами почакай тя да го направи на теб ! Едва ли ще питаш после дали е нормално :-))) Супер е даже !



don't waste my time - waste yours !

Тема Re: Haresva li vi oral in the a**?нови [re: JOJO]  
Автор Milichyk (непознат )
Публикувано18.04.01 10:47



Niama nishto losho w towa, koeto si naprawil. Bih kazal, che i dosta drugi sa go probwali. Wajnoto e da dostawish udowolstwie na partniorkata, stiga i tia da e syglasna s metodite ti. A niama po-goliamo udowolstwie za myja ot towa da dostawi wyrhowno udowolstwie na jenata do sebe si. Togawa i seksa mejdu dwamata shte e naslada, a ne sport.



Тема Re: Haresva li vi oral in the a**?нови [re: JOJO]  
Авторllx (Нерегистриран)
Публикувано18.04.01 21:16





Losho niama...



Тема Re: Haresva li vi oral in the a**?нови [re: JOJO]  
Автор Skeletor (АналЛизатор)
Публикувано18.04.01 22:46



Na men mnogo mi e kef ,trjaa da kaja 4e 4esto mi se e slu4valo da popadam na grubi partniori ,no ......UDOVOLSTVIETO si e ..........na 1-vo miasto !!!

...но с Овцете съм Зает


Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.