Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:45 30.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Относно "първия път"нови  
АвторGaby (Нерегистриран)
Публикувано13.04.01 21:13



Може би трябва да отправя въпроса си предимно към жените.

Аз съм на 21 години и все още съм девствена. Смятам че е крайно време да започна да водя полов живот, а имам и приятел, който прояви доста търпение относно този проблем. Бих искала да знам обаче как е "първия път"? Наистина ли боли толкова /както съм чувала/ и какви предпазни средства могат да се използват освен презерватив?
Ще бъда много благодарна, ако ми дадете каквато и да е информация. Може би тя ще бъде полезна и на много други, които посетят вашия клуб.



Тема Вярвай на приятеля си...нови [re: Gaby]  
АвторMark (Нерегистриран)
Публикувано13.04.01 21:24



Ако е вярно, че приятелят ти е проявил това търпение за което говориш, то тогава спокойно можеш да му се довериш... Той заслужава, бъди сигурна!
За това никой не може да ти "дава акъл". Приеми нещата такива, каквито са и просто се остави на естествения ход на събитията. Всяка жена е минала през този момент, от който ти се притесняваш... Проблемът е, че не всяка жена се радва на това разбиране и търпение, което има при теб...
Просто му се отдай и... това е...
Не бих казал, че боли чак толкова... Е, естествено че мен не ме е боляло, но знам със сигурност, че когато става с любов, а не по принуда, тази болка за която говориш, е така наречената "сладка болка"...:))
Пробвай...:))



Тема Re: Относно "първия път"нови [re: Gaby]  
Автор TEDDA (femalka)
Публикувано13.04.01 21:27



Наистина може би ти е време....аз специално не съм с лоши спомен оттогава,макар,4е беше много отдавна....това,което ще намали болката е на първо място да се отпуснеш,тоест да нямаш нагласата,4е ще изпиташ болка..на второ място възбуда-трябва да я има,ина4е неминуемо пове4е ще те боли....има нещо много подходящо за твоя слу4аи ако не искаш да ползваш презерватив.Това е един крем,казва се ДЕЛФЕН и се вкарва във влагалището преди акта.коли4еството което се вкарва е достатъ4но за едно обилно смазване,което ще ти помогне при първите пъти.Всъщност крема е антиспермицид,тоест зелта му е да предпазва от бременносттъй като е локален,в него няма никакви нито хормони нито други вредни неща...страхотен е.Но тъй като се вкарва във влагалището с апликатор,вероятно ще трябва първия път без него,пък после ве4е ща можеш да си го сложиш без проблеми.....това е засега

ако имаш други въпроси,питаи
успех
ТЕДА



Тема Re: Относно "първия път"нови [re: TEDDA]  
Авторtoo_aggressive_for_you (Нерегистриран)
Публикувано14.04.01 06:34



Nqma da moga da skriq iznenadata si,zatova shte bada direkten-EBASI MAMATA,za takiva raboti daje ne bqh chuval-21 defstvenitsa(tova i v prikazkite go nqma).Neiskam da obidq avtorkata(a i spored men nqma nishto obidno).
Taka az sam na.........abe mlad sam(taka da go postavim),no moje da se kaje che sam vidql dosta(i sam napravil dosta)neshta.Za malkoto godini praktika sam minal prez razlichni virgins(ili da sme tochni te sa minali prez men) i edinstvennoto neplokatimo mnenie koeto sam si sazdal e slednoto-1)Kolkoto po-rano,tolkova po-dobre(inache se zapochvat edni razpitvaniq"Abe kak e?","Boli li?",koito vodqt samo do chustvo na strah)2)abe ne sam jena i nikoga nqma da bada,ama i na men mie bilo kofti(ne drugo,ama kato ti kresnat2-3 pati"boli"i nali se seshtate),zatova e preporachitelno da ima efektna obstanovka+primesena s alcohol(malko)i "doverie"(tuka vednaga zabelejka-pichovete koeito imat "the gift of the gab"nqmat problemi,ama tiq koito kato trqbva da "oveshtavat jena"vdigat temperatura da podhodqt s tarpenie i razbirane(kakto v sluchaq e podhodil hubavetsa na avtorkata))
I kakto e kazal madretsa-Mnogo moje da se govori,no ako nqma diskusiq e bezmisleno-zatova prekratqvam s "savetite"



Тема Re: Относно "първия път"нови [re: too_aggressive_for_y]  
Автор Bobby (вилнеещ маниак)
Публикувано14.04.01 17:29



абе като те гледам се пишеш бая полов атлет
но нека ти кажа: при всяка жена възрастта е различна за първия й път
много зависи как тя го чуства... така като те чета ми звучиш като хвърчащ още тийнейджър дето е разпечатал няколко 15-16 годишни и се мисли за бог в леглото
на момичето тук евала трябва да й направим че е съумяла да се въздържи до 21... в днешно време верно си е нечувано
а за въпроса й - тук преди мен доста хора дадоха отговор по темата

Take it to the limit!


Тема Re:za bobbyнови [re: too_aggressive_for_y]  
Автор National Security Agency (Агенция №1)
Публикувано14.04.01 18:25



абе това са глупави спорове бе
и надали на момичето и помагате по някакав начи като се карате
не че ви и през хуя и на двамата като гледам

а на мадамата - давай смело винаги има първи път тъй че няма да се разминеш с него:)

One Team, One Mission


Тема Re: Относно "първия път"нови [re: TEDDA]  
АвторGaby (Нерегистриран)
Публикувано14.04.01 18:39



Благодаря много за съветите. Проблемът е че ме е страх най-вече да не забременея...на няколко мои приятелки им се случи подобно нещо. Разбира се смятам да ползваме презерватив, но и те не са много сигурни/чувала съм че се късат/. Има ли някакви противозачатъчни хапчета, които се пият след полов акт, ако се случи нещо непредвидено? И още нещо-страхувам се да не се получи кравоизлив при скъсването на химена, защото съм чувала и за подобни случай.
Може би прекалявам с въпросите, но за съжаление няма откъде да науча за тези неща освен от по-опитните.



Тема Re: Относно "първия път"нови [re: Gaby]  
Автор Djiki (непознат)
Публикувано14.04.01 19:02



Abe ti v koi vek jiveesh??
Inache ne da znaesh che ne boli? Dai mu na choveka ne go machi!!





Тема Re: Относно "първия път" [re: Gaby]  
Автор Bobby (вилнеещ маниак)
Публикувано14.04.01 21:51



незнам, но ми се струва че на толкова въпроси може най-добре да ти отговори чичо доктор гинеколог
нищо срамно няма да отидеш при такъв специалист и да искаш консултация
тези лекари са за това

Take it to the limit!


Тема Re: Относно "първия път"нови [re: Gaby]  
Автор summer_ (ahaaaaaa)
Публикувано14.04.01 23:33



zashto ne otidesh na genekolog...shte te pregleda, izsledvania shte ti napravi i shte ti izpishe podhodiashtite hapcheta za tebe




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.