Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:33 30.04.24 
Компютри и Интернет
   >> Електронни таблици
*Кратък преглед

Тема Проблем с ексел  
Автор lubo_ch ()
Публикувано08.05.06 13:00



Много ви моля, ако някой има идея, да ми помогне да разреша един проблем. Използвам програма за счетоводни СИС (сметки за изплатени суми) на ексел. Смених си обаче компютъра. Старият беше с Windows 98, а новия е с Windows ХР. Преточих цялата информация от стария на новия компютър. Тези СИС също се пренесоха и с тях може да се работи, докато не се наложи тяхното разпечатване. При разпечатването някои редове излизат, други - не. Мисля си, че файловете са повредени. При това положение програмата става неизползваема, а е много полезна.
Ако някой знае в какво се състои проблема, моля да ми помогне.
Благодаря предварително.



Тема Re: Проблем с екселнови [re: lubo_ch]  
Автор f(x)dx ()
Публикувано08.05.06 13:24



дай малко повече подробности. какво излиза, какво не излиза. видял ли си настройките за печат, опциите на принтера и други такива

По българите при Дойран са изстреляни 350 000 снаряда. Даваме 9 убити и 40 ранени.


Тема Re: Проблем с екселнови [re: f(x)dx]  
Автор lubo_ch ()
Публикувано08.05.06 13:35



Мисля, че настройките за печат и опциите на принтера са добре. Пробвал съм всички възможни варианти. В този екселски файл има два листа за разпечатване - СИС и Служебна бележка. Служебната бележка се разпечатва нормално. Проблемът е само в СИС. Съвсем произволни редове не се разпечатват.



Тема Re: Проблем с екселнови [re: lubo_ch]  
Автор alexoff ( (_)] .)
Публикувано08.05.06 15:33



Свържи се с Неждет (ако ползваш неговата таблица). Мисля че той може да ти помогне най добре, защото си познава таблицата.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.