Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:51 11.06.24 
Взаимопомощ
   >> Правопис
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: Турцизмите!нови [re: walkman™]  
Автор УниKaлнaтa (Заядница)
Публикувано15.06.12 23:50



Дълъг пост написа. Само не ми написа в светлината на твърденията ти КЪДЕ СЕ НАМИРАТ Ботев и Левски според теб? Охарактеризирай ги - тях и действията им! Да ти чуя тръна в задника ЛИЧНО какво мисли за тези хора.

Редактирано от УниKaлнaтa на 16.06.12 00:03.



Тема Re: ОФФФ!!нови [re: УниKaлнaтa]  
Автор здpaвeц ()
Публикувано16.06.12 01:25



Не съм толкова компетентна, колкото си мислиш. Компетентна съм донякъде по отношение на волейбола и футбола... Не следя изявите на министър Нейков, но и аз не съм чула да е направил нещо в областта на спората. Възможно е да действа в сянка.



Не съм се интересувала дали има "пръст" в построяването на зала "Арена Армеец", но беше на откриването.

А кой стои зад гърба му..., ами предполагам Румяна Нейкова.



Тема Re: Турцизмите!нови [re: УниKaлнaтa]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано16.06.12 07:01



Аз като малка бърках гише и кьоше, ама едното е френч, мисля.





Тема Re: ОФФФ!!нови [re: УниKaлнaтa]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано16.06.12 07:11



Свилен Нейков беше успял треньор. Жена му е Румяна Нейкова, той и беше треньор. На мен ми е симпатичен, може и да става за администратор (за целта май няма нужда да е личен), обичам и спорта, обаче използвам случая да кажа - тая дивотия с разширяването на броя министерства не я разбирам. Министерството на спорта е съвсем излишно, и не само то. Хубаво са го били измислили преди 100+ години - 6 министерства, определени в конституцията. Айде, десет да са, ама чак пък всеки началник - министър...



Тема Re: Турцизмите!нови [re: walkman™]  
Автор дeдoAндpo (познат бе!)
Публикувано16.06.12 08:03



10+!

Избягвайки деепричастията, ще подобрите стила на речта си.

Марти Ларни.

Тема Re: Турцизмите!нови [re: УниKaлнaтa]  
Автор Kossoman ()
Публикувано16.06.12 11:06



Като начало Ботев и Левски са твърде различни, за да се поставят един до друг. Те са в различни измерения.



Тема Re: ОФФФ!!нови [re: УниKaлнaтa]  
Автор Kossoman ()
Публикувано16.06.12 11:15



За българския спорт - или добро, или нищо. За съжаление доброто и настоящето трудно се съчетават. А иначе министърът е отличен треньор.





Тема Re: Турцизмите!нови [re: Kossoman]  
Автор УниKaлнaтa (Заядница)
Публикувано16.06.12 12:27



Като начало Ботев и Левски са твърде различни, за да се поставят един до друг. Те са в различни измерения.

Това е точно така. Обаче наистина е САМО НАЧАЛОТО. И е просто детайл.

Левски и Ботев са дали животите си и са работили (всеки по различен начин) с всичките си сили за едно и също нещо. И като казвам "Левски и Ботев" - за мен те символизират всички онези по-знайни и по-незнайни българи, които са правили същото. И са загинали за същото.

Хич не ми се вярва да са го правили от добро.



Тема Re: Турцизмите!нови [re: здpaвeц]  
Автор пpивeт (:-)
Публикувано16.06.12 13:35



герчек ашкъмсън беним
Това беше първото, което ми показа гугъла, когато го попитах за "герчек".

Би ли направил едно изречение с "герчек".
Баба ми употребяваше "герчек" като самостоятелно изречение,
понякога с някое възаклицание:
- Бабо, нещо изкипя на котлона?
- Ууу, герчек! (Да бе, вярно! бел.пр.) Бях турила да варя мляко!

Съкращавайте фразите до размера на мисъл. М.Вайсберг


Тема Re: ОФФФ!!нови [re: Kossoman]  
Автор здpaвeц ()
Публикувано16.06.12 14:21



А иначе министърът е отличен треньор.

В момента треньор ли е?...



Аз разбрах, че Уни пита какво е направил Свилен Нейков откакто е министър, а не като треньор. Треньорските му постижения знае всеки, който поне малко се интересува от спорт. Любопитно ми е с какъв отбор по гребане ще замине България за Лондон и ще успеем ли да спечелим медал, а защо не и медали. Не съм се интересувала съзнателно, защото не искам да имам никакви очаквания. Много трудно преживявам разочарованията.

П.П. Ако с общи усилия успеят да върнат Матей Казийски в националния отбор, не би ме занимавал въпросът чия е заслугата.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.