Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:23 14.06.24 
Взаимопомощ
   >> Правопис
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: Попадения от виртуала:нови [re: Naki]  
Автор UnicaDonna (Заядница)
Публикувано15.05.14 20:28



Ще посмея да ти дам един съвет. Според мен не би трябвало да слагаш в този списък думи, които погрешно се изписват с "А" вместо с "Ъ", защото това значи да изпонапишеш почти всички думи в българския език, които имат "Ъ"...по вина на писането на шльокавица народът масово взе да замества "ъ" с "а", но това според мен НЕ Е типична грешка...Не знам дали успяваш да разбереш какво ти казвам. Да, ГРЕШКА е, но такива са милиони...точно поради горепосочената от мен причина

Да, СЪДИСТ е грешка - човекът явно си мисли, че произлиза от "съдя".."садържание" също е грешка - защото има вътре едно Ъ, което сигнализира, че това не е ОНАЗИ грешка, човекът е знаел къде да сложи Ъ на едното място, но другото го е сбъркал.. ..но "савет, саздавам, сащество, садба" - попадат под онзи знаменател...да, ще бъдат отчетени като грешка, естествено, но някакво усещане имам, че мястото им не е в този списък.

Други "прекрасни" грешки, които си отбелязал, са: "самосъжеление, свадба, свещенно, сешуар, сушоар, сушуар, синвол, скилитка, словестен, смръдлив, сретство"...лигите ми потекоха, като ги прочетох!



За СЕТЕН път ще ви кажа - НИКАКВА матура по литература не трябва да има. Просто трябва зрелостниците да се "зашлевят" с една диктовка, тъпкана с такива думи...ти да видиш тогава какви ще са резултатите!!

(Ама и на депутатите трябва да им се правят такива диктовки!!



Тема Re: Попадения от виртуала:нови [re: UnicaDonna]  
Автор Kostaki88 (непознат )
Публикувано18.05.14 19:36



ами "свера на влиание "?
Момчето поне се е опита да води разговор на високо ниво





Тема Re: Попадения от виртуала:нови [re: UnicaDonna]  
Автор cyrus-93580Администратор ( )
Публикувано21.05.14 12:56



Не ме интересуват никакви обяснения ЗАЩО и КАК е неграмотен. Неграмотен е, точка.
Да се ограмоти. За изпита по правопис съм напълно съгласен.

игоцлавя либя ирак циря ъкраина китаи цте одари по мацата


Тема Re: Попадения от виртуала:нови [re: Киро]  
Автор cyrus-93580Администратор ( )
Публикувано31.07.14 15:34



ВЪН НА МИСИОМАНИТЕ ОТ БЪЛГАРИЯ!



Тема Re: Попадения от виртуала:нови [re: Киро]  
Автор cyrus9358OАдминистратор ( )
Публикувано07.11.14 15:20



целия народ е ожасен от това нищожество винетка която излага цяла балгария в ефира. хфърча тук таме каца върху наи различни цветове дет я упрашваха и сега изка 500000 долари защото и казали изтината в очити...а евгений минчев трябва да я да де пот съд когато те фърляше храчки и сополи когато той беши в бик брадар. не че той е стока ама поне си казва всичко не се крие .... очудени сме само защо тя го мрази толкос



Тема Re: Попадения от виртуала:нови [re: Киро]  
Автор cyrus9358OАдминистратор ( )
Публикувано31.01.15 17:11



защо плюйте бесрамно по момичето, какво ви е направила, да не е преластила плешивите ви миризливи потни мъже с овиснали шкембета? когато стане дума за буреносни сексове и беспирни оргазми имам чуството че всички незадоволени одартяващи ДАЛБОКОМОРАЛНИ грозотий всякаш ги удря ток и започват да бълват змий гущери червей и жаби срещу оравновесените млади хора които не се срамуват от сопствените си телесни сокове и желания относно сексовете, Вие които сте на сексоални пости още от първата ви брачна нощ нямате право да мятате отровни храчки по това мило създание Корбилкина която е посветила живота и младоста си да ви ограмотява сексоално и еротически. .... Курбиликина на тебе ти пожелаваме много оспехи и дано да помогаш на всички испаднали в беда и немощ бедни души. лондо0н те зове



Тема Re: Попадения от виртуала:нови [re: cyrus9358O]  
Автор UnicaDonna (Заядница)
Публикувано01.02.15 01:48



Е това, последното, вече ще го дам на сина си като подготовка за матура по български! Да поправя грешки!







Тема Re: Попадения от виртуала:нови [re: UnicaDonna]  
Автор Naki (Company PC Guy)
Публикувано25.03.15 15:37



Имаме нов римлянин!

--> Грозотий




Тема Re: Попадения от виртуала:нови [re: Naki]  
Автор Aulus Vitellius Celsus (semper spamens)
Публикувано30.03.15 16:56



сърцераздирателен писък от фейсгрупата ‎'Да подкрепим кърменето на обществени места':
Е ЗА КАКВО ЙИВЕЕМ ,АКО НЕ ЗА ТИЯ ДЕЦА,Я КАЙЕТЕ?



Тема Re: Попадения от виртуала:нови [re: Aulus Vitellius Cels]  
Автор cyrus9358OАдминистратор ( )
Публикувано31.03.15 09:32



Луйец и лагез си ти, Романе.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.