Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:03 26.05.24 
Взаимопомощ
   >> Правопис
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Великите нови римляни!нови [re: naki]  
Автор KиpoАдминистратор ( )
Публикувано15.12.10 13:13



:)))

Днес Бог дава много чудеса и прави смешна науката, за да прибере СВОИТЕ при Себе си


Тема Re: Великите нови римляни!нови [re: Kиpo]  
Автор Eдин тип ()
Публикувано15.12.10 19:16



На

им писах както имат "чиний", да сложат "порцеланий", "контактий" и "стъкларий", за да отговаря на психическото и образователното им равнище, но досега ни дума, ни вопъл, ни стон от тях, а да не говорим за оправяне на грешката. Щеше ми се да си купя някой чиний от тях, ама щом не ми обръщат внимание...



Тема Re: Великите нови римляни!нови [re: Бeзcъннa]  
Автор naki (Company PC Guy)
Публикувано15.12.10 23:19



Хаха! Хубавейки си го съчинейки! Станейки ми приятнейки като го четейки...






Тема Куул!)))нови [re: Eдин тип]  
Автор KиpoАдминистратор ( )
Публикувано16.12.10 08:57




Малко са поиталианчили и профанизирали хубавия класически латински, обаче... Би трябвало да е Циний или Киний, знам ли...

Днес Бог дава много чудеса и прави смешна науката, за да прибере СВОИТЕ при Себе си

Редактирано от Kиpo на 16.12.10 23:01.



Тема Re: Великите нови римляни!нови [re: Цap Изpoд]  
Автор naki (Company PC Guy)
Публикувано16.12.10 20:05



В Интернет намерих това: кракадил, кракажу и буду кракадить.






Тема Re: Куул!)))нови [re: Kиpo]  
Автор Eдин тип ()
Публикувано16.12.10 20:35



Е, тук вече сгреши при членуването.



Тема Re: Куул!)))нови [re: Eдин тип]  
Автор KиpoАдминистратор ( )
Публикувано16.12.10 23:00




Сега, ако кажа: " Ти па кво се заяждаш, да не си ми даскал!!!", няма да прозвуча естествено, нали?)))

Днес Бог дава много чудеса и прави смешна науката, за да прибере СВОИТЕ при Себе си

Тема Re: Великите нови римляни!нови [re: Eдин тип]  
Автор Бeзcъннa (fog)
Публикувано25.12.10 11:23



Ха, ти си същият, на когото се хилих сега в другата тема!

Дойдох специално да видя къде някой беше писал за чинийте, за да спомена, че от някакъв сайт ми спамят пощите напоследък и им натаралянках едно хуууубаво писмо - преди да просят внимание, да вземат да си оправят чудовищно неграмотната страница.

Не цитирам, за да не ги рекламирам излишно, минах само да кажа, че последвах светлия пример за правене на забележки.



Тема Re: Великите нови римляни!нови [re: Kиpo]  
Автор дeдo_Aндpo (познат бе!)
Публикувано27.12.10 23:53



Ето още двама:

Смехорий и Лакърдий.

Първият трябва да се е смял доста и през това време да е рил с крак заемята под себе си, а вторият сигурно си е лакирал ноктите или косата по къра. Меки китки, демек.



На дядо сладурът.

Тема Re: Великите нови римляни!нови [re: дeдo_Aндpo]  
Автор npubem (:-)
Публикувано28.12.10 12:14



а вторият сигурно си е лакирал ноктите или косата по къра..

Според мен се е лакирал на къра, хем качен на магарето (дий!)

Не бързай да подозираш лош умисъл - може да е обикновена глупост!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.