Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:14 20.06.24 
Религия и мистика
   >> Съновник
*Кратък преглед

Тема kakwo e towa?нови  
Авторanon_anon (Нерегистриран)
Публикувано10.01.01 19:04



synuwah ..ili pyk malko predi da zaspq usetih, che neshto me izbutwa na niakyde. otnachalo ne uspq, zashtoto az se protiwopostawih, no posle me izkara ot tqloto mi, naprawihme edno krygche iz staqata (pri koeto se noseh wyw wyzduha) i sled towa me zawede pri nqkakwi hora. togawa razbrah, che towa deto me dowede e edin ot tqh. predi towa ne mojeh da go widq. te bqha nqkakwi magiosnici ili neshto takowa... abe dosta interesni neshta znaeha i razgowarqhme, no kogato se sybudih zabrawih wsichko, koeto si goworihme. syshto taka zabrawih i licata im. znam, che ne gi poznawam w realniq jiwot. ...samo pomnq liceto na edinq ot tqh. a, tam imashe i edno dete.
towa e. nqkoi da znae kakwo e towa?



Тема Отг: kakwo e towa?нови [re: anon_anon]  
АвторPR КВАДРАТ_anon (Нерегистриран)
Публикувано12.01.01 14:44



НАЙ-ВЕРОЯТНО СА ЗЛИ ДУХОВЕ /ДЯВОЛИТЕ/



Тема Значи казваш , избутва те на някъде... [re: anon_anon]  
Автор Гълъбицa (пристрастен)
Публикувано16.01.01 15:49



интереснооо,и си се дърпааал, да...
Магьосници казваш имало...
Според мене не е трябвало изобщо да се събуждаш , И събета ми е да спреш с фентъзито (т.е. т.нар. раздел на фантастиката)поне за малко:)))))

:-)
Да сте живи и здрави!



*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.