Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:25 02.07.24 
Религия и мистика
   >> Съновник
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема тъкуване на съннови  
Автор foenyx ()
Публикувано04.09.99 23:02



може ли някои да ми разтълкува следния сън сунувах, че компютрите и интернет са изчезнали какво би трябвало да означава това освен че оставам без работа де ;-)))

Тема Отговор..нови [re: foenyx]  
Автор Hyena ()
Публикувано04.09.99 23:33



Май си намерил отговора на твоя сън. Ако си се занимавал с компютри на твоята работа или нещо свързано с тях... отговорът е на лице. АКО ли не... то трябжа да разкажеш целия сън, за да се анализира!

Тема Отговор.. [re: Hyena]  
Автор foenyx ()
Публикувано05.09.99 02:47



какво има да се анализира не може ли човек да си помечтае малко

Тема :o)нови [re: foenyx]  
Автор *Пчеличка* ()
Публикувано07.09.99 14:13



Zdravei :o) mnogo malko neshta s pisal za synq, no shte se opitam da go analiziram. Predpolagam, che si zapochnal da se zanimavash s neshto koeto ti e mnogo interesno i moje bi ochakvash bydeshte v tova ili nqkakyv razvoi. Mislq, che synq ti e pokazal, da ne se vglybqvash i da ostavish neshtata tami da se razvivat, nasilvash li gi, te shte "izcheznat" kakto sam si opisal. Edin syvet, ne si misli, che shte ostanesh bez rabota, tova nqma da stane. Uspeh *Пчеличка*

Тема тъкуване на съннови [re: foenyx]  
Автор The Dolphin ()
Публикувано10.09.99 23:04



ne se bezpokoi! v 90% ot sluchaite, saniat ne se sbadva!!!!!!!!!

Тема тъкуване на съннови [re: foenyx]  
Автор Maira ()
Публикувано15.10.99 21:15



Ozna4ava 4e si komp maniak

Тема тъкуване на съннови [re: foenyx]  
Автор edna jena ()
Публикувано29.10.99 09:17



Може ли някой да ми каже какво е да те гони една змия. Успях да я склещя в една стая.


Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.