Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:26 23.06.24 
Религия и мистика
   >> Съновник
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Цигари  
Автор filmfest (temperament)
Публикувано18.04.14 22:33



Често сънувам, че искам да си купя цигари, но или не ми дават да си купя или няма вече цигари или не мога да открия магазинче от където да си ги набавя. Това го сънувам толкова често, че през последната една, две години само това ми се повтаря, като сън. И така и не мога да си обясня, какво означава той. Ще ми бъде интересно да ми кажете на какво може да се дължи това да не ми разрешават да си имам цигари.



Тема Re: Цигаринови [re: filmfest]  
Автор the_giver_and_the_taker-1 (Истински.)
Публикувано20.04.14 12:43



Зависи по какъв начин възприемаш цигарите наяве. Като нещо хубаво и приятно, като някакъв ужасен, вреден порок, или като нещо, което се опитваш да спреш, но ти е трудно?

------------------------------------------



Тема Re: Цигаринови [re: the_giver_and_the_ta]  
Автор filmfest (temperament)
Публикувано21.04.14 09:59



Цигарите за мен са единствения кеф, който имам на този етап и за това много държа на тях-така ги възприемам.



Тема Re: Цигаринови [re: filmfest]  
Автор the_giver_and_the_taker-1 (Истински.)
Публикувано21.04.14 19:36



Ясно. Нещата са много прости. Сънят отразява реалността, която в твоя случай е, че имаш желание да постигнеш нещо, което ще ти достави кеф. Имаш желание и полагаш усилия, но въпреки това все не става.

Ти си знаеш кое е това нещо. Помисли и то ще ти светне. Сънищата са като огледало, отразяват реалността много прецизно, но не буквално, а със символи.

------------------------------------------




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.