Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:37 26.09.24 
Религия и мистика
   >> Съновник
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Нападна ме кобра от дим, ПОМОЩ за тълкувание  
Автор jeny86 ()
Публикувано12.09.13 20:10



Сънувах, че се намирам в галерия и наблюдавах 4-ри картини. Докато ги наблюдавах забелязох, че се променят- цветове, образи. Видя ми се странно и до мен имаше момче на около 20 години с червена тениска, което ми сподели, че също е забелязало като се изменят. Отново погледнах към картините и като се обърнах към момчето беше със същата розова рокличка, с която бях облечена в момента от същия плат и т.н.. То се ужаси и побягна като се видя. Всичко това ми се видя странно и зловещо и потърсих нещо като управител да се оплача от случващото се. В този момент в помещението от нищото се появи много гъст и много черен дим, който се носеше плавно и видях, че приближава майка ми и я избутах да не се докосне до нея - тогава димът се придоби форма на кобра с големи зъби и се спускаше да ме ухапе.

Аз някакси я отблъснах и това нещо падна на пода на нащо като ескалатор и се превърна в мишле и понеже много крещях, случайни хора започнаха да я налагат, тогава това нещо се превърна в малко сладко бяло кученце, явно за да се прикрие зад невинния образ и да мине безпроблемно.Аз го оставих там и побягнах навън- в съня знаех , че трябва да отида в храм и да ми се четат Василиеви молитви. Отидох в храма и се събудих. Моля за тълкувание, изключително неприятен сън, ще съм благодарна и на мнение от Farscape и на всички останали.




Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.