Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:16 24.09.24 
Религия и мистика
   >> Съновник
*Кратък преглед

Тема Изтърканата тема за умиранетонови  
Автор Hoeл ()
Публикувано20.09.12 20:40



Сънувах за тази година два ярки съня , как умирам. Но и в двата имаше повтарящи се елементи : видях си трупа и след това бях дух.

Първият приличаше на фентъзи , в него има интересен елемент , който се чудя дали не е предсказващ.Дано да не е!Но сънувах , че след тежка болест съм се споминал и съм поръчал последно да ми направят погребение , не в гроб , а в лодка , която да бъде пусната в морето и да изгори.За целта обаче труповете ги обработвали в специална машина , пускали течност , която да гарантира успешното изгаряне на трупа , неговото пречистване и т.н.Видях как става цялата работа , машината приличаше на огромен цилиндър ,около нея се суетяха няколко лаборантки(беше морга). Но старшата лаборантка беше особена - можеше да вижда и да говори с умрелите.Беше общо взето млада жена , около 45 години , руса и слаба.И по едно време остана сама , та започна да си говори с мен(би било кофти да си говориш сам или поне с някого , когото другите не виждат).Докато говорихме , започнах да усещам Отвъдното , беше една такава светлина , в която нямаше нищо , освен едно сладко разтваряне , все едно си на някой прекрасен плаж , стоиш си , безделничиш и нищо не правиш , защото няма и какво да се случи.Едно тихо блаженство , безметежно до забрава.


Тази лаборантка , заедно с още две -три възрастни жени имаха тази странна дарба да говорят с духове.И дарбата им беше официално призната , бяха приети от научната общност и дори стана традиция в погребалната церемония те да идват и да призоват духа на починалия за последно - както у нас така и в други страни.

Но това не беше среща , изпълнена със сълзливи обяснения.Духът на починалия идваше , за да даде наставления и съвети на живите. Той можеше да види всичко (до момента на церемонията събираше информацията). И да види кой от близките му към какво се стреми най-много.Ако някой е болен , даваше рецепта за лекарство или казваше кой може да помогне.Ако някой имаше мечта , да постигне нещо в живота , а нямаше средствата , духът подсказваше къде има заровено имане или съкровище. Ако те мъчи някакъв проблем друг , винаги имаше решение. Мъртвият подсказваше на живите как да се предвижи по-напред в развитието си.И де факто , поради това , че ти осмисляше живота , продължаваше да присъства тук , в този свят.Поради това дори се беше развил нещо като култ към предците , както го е имало в древни времена.Тези жени бяха призовавани на погребения не само в България а и по други места по света.Получаваха пари , но те даваха всичко за благотворителност , нищо не искаха да имат за себе си.Сякаш великата загадка на смъртта беше разрешена , мистерията беше разбулена и хората мислиха за по-големи неща.

Е , дойде и моят ред да дам своите наставления , когато дойде моят ред да бъда призован за последно. Настъпи момента за въпросният ритуал и започнах да давам наставленията си. В един момент обаче , някой ме помоли да видя бъдещето на България какво ще е.И тогава видях , че на власт ще дойде човек , който ще съсипе много животи , вкл и тези на повечето близки.Защото ще е сляп фанатик , невиждащ по-далеч от носа си , непризнаващ никакви други идеи или принципи освен своите(а повечето от тях бяха безумни!) , които брани единствено с насилие , репресия...Звучи познато , нали.И като виждах какви ги върши , бях изпълнен хем с бяс , хем с огорчение . Посъветвах ги или да бягат от страната или да направят всичко възможно , това , което видях (в съня си) да не се случи.Казах си : "как е възможно мъртвият да види всичко друго , но не и лечение за човешката идиотия , глупост и фанатизъм"?

И се събудих ...с топка в стомаха и горчилка в гърлото.Емоцията от съня беше изключително силна.Дали това не е знак ,че ще се случи всичко това?

А втория сън не беше така "възвисяващ" като първия(въпреки грозния край; имам предвид онова с Последната Церемония).Сънувах пак че съм умрял и ме погребват.Погребението се извършваше от...масонска ложа.Доколкото съм запознат , те нямат подобна церемония по погребване , каквато видях в съня си.Не искам да я споделя , защото е леко страшничка.Запознатите обаче с египетската митология може да се сетят за Озирис. Важното е ,че те не правят подобни - има доста масонски погребални церемонии , обявени и в нет-а и медиите. И отново видях , как станах дух и летя над тялото си.В един момент обаче усетих , че тук имам нещо несвършено. Успях да намеря сили да се материализирам , макар че това беше за малко.И тогава се събудих...отново с някакво чувство на тревога.

Смърт...развъплътено състояние...виждаш си трупа...спиритически феномени-какво значи всичко това? Ще се радвам много , ако запознатите могат да ме светнат.И предварително много благодаря.

Редактирано от Hoeл на 20.09.12 20:41.



Тема Re: Mnogo interesni synishtaнови [re: Hoeл]  
Автор Casandra ((изпитана))
Публикувано01.10.12 23:32



Tezi synishta mi prili4at na drugo, na obshtuvane s(moje bi na astralno nivo) s nqkakvi vishi syshtestva, koito veroyatno prisystvat na planetata , za da pomagat na horata. Te se grijat za tlennoto (trupa) , t.e. materialnoto, no prizvanieto im e da pomagat na duha,
Veroyatno (daje e po4ti sigurno) 4e i ti nqkoj den shte umresh, no ne tova e zna4enieto na synq ti. Prosto si bil po *gornite* etaji i si obshtuval s tezi jeni.
Toya diktator v Bylgaria shte se qvi sled 35 godini.
Izvinqvaj za latinicata.

Никой не е станал пророк в собственото си село


Тема Re: Изтърканата тема за умиранетонови [re: Hoeл]  
Автор Amelia Pond ()
Публикувано04.10.12 11:12



Самият сън е отделяне на духа от тялото в астрала.
Иначе наистина е имало такива практики, както и ти знаеш, на оплакване и на задаване на въпроси към мъртвите какво ще бъде... изобщо ти си сънувал неща, които са факт в историята на човечеството. Доста е достоверно в общите положения.



My words fly up, my thoughts remain below
Words without thoughts never to heaven go

Редактирано от Amelia Pond на 04.10.12 11:13.



Тема Re: Mnogo interesni synishtaнови [re: Casandra]  
Автор Amelia Pond ()
Публикувано04.10.12 11:14



Да, интересени са и това, което ти пишеш е интересно. Можеш ли нещо повече да разкажеш за това? Тези същества, горните етажи..... диктатор след 35 г.? Откъде идва тази информация?





My words fly up, my thoughts remain below
Words without thoughts never to heaven go

Редактирано от Amelia Pond на 04.10.12 11:15.



Тема Re: Mnogo interesni synishta [re: Casandra]  
Автор Hoeл ()
Публикувано14.10.12 11:00



Много благодаря за тълкуването.Дано наистина този човек не дойде сега или въобще да не се появи.Може би като си предупреден , ще можеш и да направиш нещо по темата?Още веднъж благодаря.



Тема Re: Изтърканата тема за умиранетонови [re: Amelia Pond]  
Автор Hoeл ()
Публикувано14.10.12 11:05



Зная , това е типична шаманска практика.Но принципно съм сънувал и друг път сънища , които са така "живописни" и след време разбирам , че за някои неща са казали факти(дори научни , които няма как да знам) , за други - просто истината за нещата както са.Благодаря много за разяснението.



Тема Re: Изтърканата тема за умиранетонови [re: Hoeл]  
Автор emi1947 (непознат)
Публикувано02.11.12 16:56



Не съм специалист по сънищата , но ще напиша какво съм чела.Ние често пътуваме астрално , отиваме от Другата страна и по някой път влизаме в Библиотеката , там за всеки човек има записи на всичките му прераждания.Ние можем да прочетем нещо за нас , за близките си или някой друг и то е самата истина. Ако са цветни и последователни , тези сънища са пророчески...




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.