Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:10 19.05.24 
Религия и мистика
   >> Съновник
*Кратък преглед

Тема Бедствиянови  
Автор golden_lion (непознат)
Публикувано17.06.12 11:07



Може ли да ми разтълкувате 2 последователни сънища,които сънувах?Мисля,че имат някаква връзка,затова ще ги разкажа и 2та.
1 сън:Бях във входа на един блок,където беше пламнал пожар на един от горните етажи.Тръгнах да бягам надолу по стъпалата,като междувременно звънях по вратите на хората и виках:"Пожар!"Стигнах до първия етаж,където имаше детска градина,но там изчаках докато ми отворят вратата,защото знаех,че има хора.Отвори ми едно детенце,което искаше да си играем,но аз бързах да говоря с някой възрастен и да евакуираме децата.Но докато това стане започна да гори вратата и единствения изход беше през балкона.Започнах да звъня на пожарната да ни донесат стълба.

2 сън:Разхождах се по брега на морето с група хора,но нямаше плаж,а брега беше много малък със скали.По едно време излезе буря и започнаха да ни заливат големи вълни.Нямаше на къде да бягаме.Вълните отнесоха хората,с които бях,а аз се захванах на един стълб и не се пусках от него,а вълните идваха една след друга и ме омаломощаваха.





Тема Re: Бедствия [re: golden_lion]  
Автор Casandra ((изпитана))
Публикувано20.06.12 13:01



Ако са сънувани в една нощ, имала си треска.ТВОЯТ организъм ти дава такива асоциации - пожар - огън, вода - по,т мятане на тялото - буря-.Ипи лросто ти е било горещо.Ако не са сънувани в една нощ, нямат връзка - първият е треска или жега,а вторият предулреждение - ще попаднеш в трудна ситуацияи, a хора, на които разчиташ, няма да могат да ти помогнат - ще пострадат много ... sorry



Никой не е станал пророк в собственото си село

Тема Re: Бедствиянови [re: golden_lion]  
Автор Casandra ((изпитана))
Публикувано20.06.12 13:08



Ot druga strana, vij synovnika сънуваш ли пожар, предстоят ти финансови проблеми. Aко предизвикваш пожар, бързо ще забогатееш, но после отново бързо ще обеднееш. Aко гасиш пожар, ще успокояваш враждуващи страни. Пожар в далечината е знак за радост, а близо до лицето ти - за срам и притеснения. ...
Бурна вода в съня е знак за бурни проблеми наяве. дълбока вода в съня ти издава съществуването на сериозни опасности за тебе.

Никой не е станал пророк в собственото си село


Тема Re: Бедствиянови [re: Casandra]  
Автор golden_lion (непознат)
Публикувано20.06.12 16:31



Точно от това се опасявах,но дано да ми се размине.В различни нощи ги сънувах,но и това за треската е вярно.Благодаря ти за отговора,Касандра!



Тема Re: Бедствиянови [re: Casandra]  
Автор golden_lion (непознат)
Публикувано21.06.12 11:21



Тази нощ пък сънувах,че посред лято заваля сняг,който се превърна в лед и ледените късове ставаха все по-големи и по-големи блокове,които падаха като снаряди по земята.





Тема Re: Бедствиянови [re: golden_lion]  
Автор Casandra ((изпитана))
Публикувано21.06.12 15:55



Виж, определено ти предстоiaт трудни моменти. Но няма да са фsтални, ако се подготвш за тях Пpовери си всички дркумети, задели средства, Ако си в България извади си международен паспорт. Изобщо стегни се. Не разчитай на никого освен на себе си. Кураж!



Никой не е станал пророк в собственото си село

Тема Re: Бедствиянови [re: Casandra]  
Автор golden_lion (непознат)
Публикувано24.06.12 10:20



Не знам от това накъде по-зле

Благодаря за предупрежденията.



Тема Re: Бедствиянови [re: golden_lion]  
Автор Casandra ((изпитана))
Публикувано25.06.12 02:25



нали знаеш песимистът е казал От това по-зле няма накде... а оптимистът го успокоил- Има, има...

От друга страна, това все пак са само сънища, може да се отнасят до друга твоя проекция в пронстранствено. времевия континиум...
Никой не е станал пророк в собственото си село

Редактирано от Casandra на 25.06.12 02:26.



Тема Re: Бедствиянови [re: Casandra]  
Автор Doctor Who (позитрон)
Публикувано27.06.12 23:44



Според мен сънищата разкриват не бъдещето, а настоящето състояние на човек, страховете му и т.н. Притеснителните са сънищата й не за друго, а защото са картина на това как би описало ситуацията несъзнаваното й. Според мен се чувства притисната от обстоятелствата.

..rude & not ginger...



Тема Re: Бедствиянови [re: Doctor Who]  
Автор golden_lion (непознат)
Публикувано28.06.12 17:14



Прави сте и двамата.В момента чувствам,че наистина няма на кого да разчитам,освен на себе си.






*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.