Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:58 09.05.24 
Религия и мистика
   >> Съновник
*Кратък преглед

Тема Основен принцип при тълкуването на сънищанови  
Автор Abraksas ()
Публикувано20.11.09 01:08



Символиката на съня е същата като в ежедневието.

Ако черна котка ти мине път през деня, тогава как ще го изтълкуваш?

Въобще, както би изтълкувал знаците през деня, така се тълкуват и сънищата.

А освен това символите са много индивидуални, има и всеобщи естествено, ама предимно индивидуални са...


Не сте ли съгласни?



Тема Re: Основен принцип при тълкуването на сънищанови [re: Abraksas]  
Автор D.A.R.A. (of Amber)
Публикувано23.11.09 15:48



остави с кво сме съгласни ние! я кажи девойката съгласна ли е след онова излияние в Либоф



Символиката на съня е същата като в ежедневието. - Не винаги и не задължително- Дон Пишлементе беше споделил в КК че на сън е коренно различен от т.н. си будна активност - и ако сънуваш от позицията на куче хора и кучета кое се вързва с ежедневната символика, в която примерно възприемаш света от позицията на плЕшив /знам че името е гологлав ама тая думичка ме кефи/ северноамерикански орел / уф тоя клуб ме рзконцентрира за малко да напиша петел вместо орел/

Въобще, както би изтълкувал знаците през деня, така се тълкуват и сънищата.
Бе снощи ми бяха до6ли на гости едни карибски пирати на лунна светлина и покрай тях има6е бая друга тарапана, за която заслугата си е единствено моя ;-) но това което е важно в случая е че по непонятни за мен причини/мигам недоумяващо с миглички/ бяха ре6или да ми вадят предните зъбки, при което им обЯсних че когато на мен ми вадят зъбки на сън, тея същите зъбки падат в реалността от нечия друга уста и те кандисаха ;
Ти как би го изтълкувал - аз реших, че са ме взели по погрешка за поредната змия от фермата за змийска отрова ама много непрофесионално подходиха/почти съм възмУтена/ - за малко да си затрият бизнеса! - ако изтръгнат отровните зъби на змията първия път от къде че точат ценна суровина за лекарства след това

Ако черна котка ти мине път през деня, тогава как ще го изтълкуваш? зависи дали остави с кво сме съгласни ние! я кажи девойката съгласна ли е след онова излияние в Либоф

.Reborn as fortune's child to judge another's crimes

Тема Re: Основен принцип при тълкуването на сънища [re: Abraksas]  
Автор Път-ниk (ще се върна)
Публикувано26.11.09 14:53



Според тибетците, по време на сън, астралното ни тяло напуска физическото и се шматка из астралния свят.
Информацията която приема от там се предава на мозъка, а мозъка си я изменя за да стане достъпна за него според това което може да възприеме от реалността (абе, не знам дали се изразявам точно и правилно, но сега не ми се рови из книгите да търся къде го четох).
Значи, сънят е видяното от астралното ни тяло в астралния свят и закодирано от мозъка!
За да разгадаем какво сме видели в астрала, трябва да декодираме съня...



"По-лесно е да простиш на този който е сгрешил, отколкото на този който е бил прав!"


*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.