Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:54 29.06.24 
Религия и мистика
   >> Съновник
*Кратък преглед

Тема Един и същи човекнови  
Автор Venera34 (непознат )
Публикувано25.08.09 12:58



Здравейте на всички!
Сънувам често и често сънищата ми са пророчески, което в повечето случаи разгадавам след като по един или друг начин се е случило нещо във връзка с тях.
Не мога да разтълкувам обаче следното. Вече повече от година откато напуснах работа при едни приятели. Мъж и жена. При тях работих три години. Известно време след като напуснах те много се озлобиха към мен и започнаха да плюят и пръскат отрова по мен. Има много неща за които съм им благодарна, пък и не ми се пада на нивото им и си пасувам. Напоследък при срещите си с членове на моето семейство припадат от радост, което твърде възможно е да е лицемерие. Не това ме вълнува. Но пусто сънувам ги почти всяка вечер. Вече година не сме се срещали макар и в един град. Не се караме на сън, кротки и тихи са. Но защо ги сънувам и как да се отърся и престана да ги сънувам. Благодаря на всички за мненията и съветите.

Редактирано от Venera34 на 25.08.09 12:59.



Тема Re: Един и същи човекнови [re: Venera34]  
Автор L.L. (химера)
Публикувано25.08.09 13:13



ИзчистИ отношенията си с тях. Ако трябва, говори спокойно и откровено с тях и ги питай за тяхната гледна точка. Може да се отворят и да си кажат болката.



Тема Re: Един и същи човекнови [re: Venera34]  
Автор ratna (недостъпна)
Публикувано25.08.09 14:46



Прецени внимателно кой от двамата излъчва по-голям негативизъм и е плюл повече по теб , когато сте имали обща дейност.И двамата нямат добро отношение към теб , но разбери в кого е по-голямото озлобление.
След като разбереш това , му/и направи подарък (нещо което ще е страхотна изненада , в смисъл хубаво) и го подари по повод(рожден ден , имен ден или голям празник).
Успееш ли да я/го изненадаш приятно , бъди сигурна , че ще изчезне от сънищата и мислите завинаги.

Няма начин да няма начин


Тема Re: Един и същи човекнови [re: ratna]  
Автор Venera34 (непознат )
Публикувано26.08.09 10:42



Идеята ти ми хареса. Почвам да се замислям, още повече че мога да пратя подаръка без да се налага да се срещаме и говорим, тъй като наистина не ми се ще да ги виждам.
Искам да попитам откъде почерпи идеята, и пробвала ли си.
Благодаря



Тема Re: Един и същи човекнови [re: Venera34]  
Автор ratna (недостъпна)
Публикувано26.08.09 13:55



Бях в същата ситуация .След като напуснах от бившите си работодатели направо бях засипвана с какви ли не обиди и безоснователни обвинения.Лошото при мен беше , че трябваше да се виждам с тях от време на време.
И в сънищата ми присъстваха тези хора.Открих , че в случая генератора на омразата беше в жената и когато успях да я накарам да ми благодари искренно , изчезнаха и двамата от мисли и сънища.
Трудното е да намериш начин да стигнеш до човека.Но имайки впредвид , че повечето хора са обърнати изцяло към материалния свят именно с материален жест можеш да предизвикаш благодарност у подобен род хора.

Няма начин да няма начин


Тема Re: Един и същи човек [re: Venera34]  
Автор жpв (капка в морето)
Публикувано26.08.09 16:27



Какво правят в съня ти? и какво чувство имаш в съня, помниш ли?

Редактирано от жpв на 26.08.09 16:27.



Тема Re: Един и същи човекнови [re: жpв]  
Автор Venera34 (непознат )
Публикувано26.08.09 22:37



Ами като че съжаляват, кротки са. Но за мен си е напрежение. А понякога им помагам в съня си въпреки всичко. Каквото и да е тягостно ми е - не желая да ги сънувам.



Тема Re: Един и същи човекнови [re: Venera34]  
Автор жpв (капка в морето)
Публикувано28.08.09 13:58



разбирам... в реалността говорили ли сте за това как сте се разделили, какви очаквания са имали те към теб и какви - ти към тях? ако не сте доизяснили това, може би наистина е добре просто да си напрвиш среща с тях. идеята за подаръка може и да е добра, но нейното послание е 'аз се чувствам виновна и желая да изкупя вината си'. просто имай това предвид. може да се разтълкува като манипулация, което не изчиства отношенията. така че, дали с подарък или без, направи си среща-разговор с тях в неутрална обстановка, която да е приятна и за двете страни (обичано от двете страни ресторант или кафе например), където спокойно да можете да говорите за това какво се е случило - може би ти си им благодарна за нещо, а те не го знаят и гледат на теб като на неблагодарница. може би те очакват да си им дължна навеки, което не е реалистично - един разговор слага яснота и граници в очакванията и фантазиите

успех!



Тема Re: Един и същи човекнови [re: Venera34]  
Автор Път-ниk (ще се върна)
Публикувано28.08.09 21:25



Аз пък мисля, че ти кроят нещо лошо, но можеш да ползваш горните съвети за да изгладиш отношенията ви.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.