Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:32 28.04.24 
Религия и мистика
   >> Съновник
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема да питамнови  
Автор !!Фakличka!! (огън)
Публикувано04.01.09 15:01



напоследък често сънувам че ям,и то не сега по празниците,не е асоциация от това...та както и да е,снощи сънувам че съм на едно място,което сънувам ве4е няколко пъти(нямам никакви преживявания там че да го сънувам толкова пъти),та...намирам се в заведение и трябва да помогна на майка ми(???) да приберем някакви маси от някакъв банкет,на масата имаше много хляб,по точно питки,едни големи хубави,имаше салати и някакви шишета с ракия.Та прибирам си аз но тоя хляб направо ме изкушава и почвам да ям,в това време вече говорех по телефона с една приятелка от чужбина,и вече като приключвах разговора всъщност се оказа че говоря с приятелче комшийче...после продължих да прибирам масата когато някакъв мъж дойде да вземе ракията от масата и аз му казах че не може и много му се ядосах че идва така да си взима без да пита,и после усетих страшен глад от който чак се събудих,само дет кат станах не бях гладна...странен и объркан,някои неща мога да си ги разтълкувам но други не,и толкова объркан сън...незнам,ако може някой да даде някакво мнение ще съм благодарна



ПП. и за още един сън да питам,наскоро сънувах баща ми(почина преди 10 години) който лежеше с майка ми в едно легло и бяха голи,аз влязох и ги видях,а майка ми ме помоли да и подам един чаршаф(бял) да се загърнели..дадох го,но после изведнъж се озовах с майка ми в друга стая а баща ми незнам къде изчезна...

Усмихвай се дори когато ти е тъжно,някой може да се влюби в усмивката ти

Тема Re: да питамнови [re: !!Фakличka!!]  
Автор Last Roman (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано04.01.09 17:11



баси, аз исках само да си пийна малко от ракията, не беше нужно да ме гониш ей така от съня си.



Queen's only


Тема Re: да питамнови [re: Last Roman]  
Автор !!Фakличka!! (огън)
Публикувано04.01.09 17:48



ти ли беше бе лелееееей


мани ма верно сЪ ядосах така да идва и да си взима

Усмихвай се дори когато ти е тъжно,някой може да се влюби в усмивката ти

Тема Re: да питамнови [re: !!Фakличka!!]  
Автор Last Roman (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано04.01.09 23:04



ми глей с'а, изтрезнях на сън и понеже не ми се ставаше, реших да мина през най-близкото заведение и да си пооплакна гърлото. А там: 'въй недей', ракията не била за мене... Така се стресирах, че се събудих.



Queen's only


Тема Re: да питам [re: Last Roman]  
Автор !!Фakличka!! (огън)
Публикувано04.01.09 23:15



марш не ми спами в темата,питам си сериозно аз,ако искаш да си спамим някъде давай но в друг клуб



Усмихвай се дори когато ти е тъжно,някой може да се влюби в усмивката ти

Тема Re: да питамнови [re: !!Фakличka!!]  
Автор Last Roman (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано04.01.09 23:36



пак ли ме гониш, бре, зла жено, поне пусни сто грама на изпроводяк...



Queen's only


Тема Re: да питамнови [re: Last Roman]  
Автор !!Фakличka!! (огън)
Публикувано04.01.09 23:53



къш

Усмихвай се дори когато ти е тъжно,някой може да се влюби в усмивката ти

Тема Re: да питамнови [re: !!Фakличka!!]  
Автор huanji ()
Публикувано07.01.09 00:06



Дай му, не го мъчи.





Тема Re: да питамнови [re: !!Фakличka!!]  
Автор Last Roman (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано07.01.09 00:18



дай си сърцето на който искаш ти,
водката с мезето - за мене остави...
Нощите са дълги, но аз не тъжа,
бира ще си купя и пак ще продължаааа....



Queen's only


Тема Re: да питамнови [re: Last Roman]  
Автор huanji ()
Публикувано07.01.09 00:33








Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.