Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:06 17.06.24 
Религия и мистика
   >> Съновник
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Странен сън с дявол!!!!нови  
Автор pstoichev (непознат )
Публикувано30.07.08 22:13



Здравейте.Може ли някой да разтълкува моя странен сън.Сънувам ,че се прибирам в апартамента си но подминавам етажа в следващия момент си казвам леле защо го подминах върнах се и влязох.Влизам аз в едната стая и гледам дявола.Облечен с черна мантия и пръстите му бяха сухи и дълги.Не се уплаших втурнах се към него и взех да го късам на парчета и да хвърлям парчетата в камината.След малко камината се възпламени и се чу глас аз пак ще се върна.Отивам в другата стая и гледам 2ма мъже и 1 дете полегнали на дивана.Казвам им „Няма ли някой да дойде да ми помогне в другата стая е дявола“ и единия ми казва аз ще дойда да ти помогна.Отидохме в другата стая и той взе да рови в някаква лавица да търси дявола.Някъкъв глас ми каза че човека който рови в лавицата е дявола.Взех един много остър и тънък нож и му го опрях в врата. Той се обърна погледна ме жално но аз взех да натискам силно и лицето му взе да се мени ту неговото ту някакво дяволско.Точно в този момент се сабуждам от спирачки на кола.Станах от леглото погледнах през прозореца някакво такси беше примазало котка.Целия се люляех от нерви.След това не можах да заспя до сутринта.На сутринта отидох там където беше блъсната котката но нямаше следа от животно.Дали е някъкво съвпадение на саня с реалното,не знам но доста се поуплаших от съвпадението.Ако някой знае какво означава съня ми ще му бъда благодарен да ми отговори.Лека вечер на всички.Благодаря предварително.



Тема Re: Странен сън с дявол!!!!нови [re: pstoichev]  
Авторmoos (Нерегистриран)
Публикувано31.07.08 15:56



mnogo qk syn, za6to i az ne sanuvam takiva..





Тема Re: Странен сън с дявол!!!!нови [re: pstoichev]  
Автор Kacaндpa ((изпитана))
Публикувано01.08.08 13:38



Ще си имаш работа с дявола, това е сигурно. Избягвай ако можеш всякакви прояви на насилие. Може да извършиш убийство, не знам при какви обстоятелства.
Мен ако питаш, 40 дена на пост и молитва няма да ти се отразят зле.
Ако не си кръстен, може да идеш да се кръстиш.
Ако пак сънуваш нещо странно, дори да няма връзка на пръв поглед с това,пусни ми го в бележка.

Никой не е станал пророк в собственото си село


Тема Re: Странен сън с дявол!!!!нови [re: pstoichev]  
Автор Kacaндpa ((изпитана))
Публикувано01.08.08 13:40



Внимавай с обкръжението си/мъжете главно/. Внимавай какво с кого започваш.

Никой не е станал пророк в собственото си село


Тема Re: Странен сън с дявол!!!!нови [re: Kacaндpa]  
Автормapин дpинoв (Нерегистриран)
Публикувано04.08.08 00:35



ПФФФФФФФФФФ

Дявола не съществува.



Тема Re: Странен сън с дявол!!!!нови [re: мapин дpинoв]  
Автор Last Roman (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано04.08.08 06:48



най-големият номер на дявола бе да убеди човечеството, че не съществува.





Тема Re: Странен сън с дявол!!!! [re: moos]  
Автор pstoichev (непознат )
Публикувано04.08.08 12:53



То добре ти се иска да сънуваш такива сънища.Но ако някога сънуваш такива сънища ще видим дали втори път ще ти се иска да ги сънуваш.



Тема Re: Странен сън с дявол!!!!нови [re: Last Roman]  
Автор Kaлoмaин (сестра Каинова)
Публикувано14.08.08 11:19



Според мен по-големият номер беше, когато го убеди, че е страшен, зъл и че той измъчва хората, а не хората сами - себе си. Защото кой нормален човек би се изкушил от страшен и зъл дявол. Изкушенията винаги са привлекателни, а такъв вид на дявола кой знае защо не се котира.





Тема Re: Странен сън с дявол!!!!нови [re: pstoichev]  
Автор _europa_ (<*)))))><)
Публикувано14.08.08 17:50



Много филми и телевизия гледаш та затуй и сънищата такива...



Тема Re: Странен сън с дявол!!!!нови [re: pstoichev]  
Автор lea (neovladjana)
Публикувано21.08.08 03:32



"лицето му взе да се мени ту неговото ту някакво дяволско."-и в мой сън беше точно така и на другия ден да не ти казвам какви странни неща станаха






Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.