Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:37 26.09.24 
Религия и мистика
   >> Съновник
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема демонинови  
АвторyжacT (Нерегистриран)
Публикувано28.12.06 09:31



Моля ви да ми помогнете с тълкуването на моя сън....
Сънувах, че у дома имам дух и с майка ми, една приятелка и още една жена се опитваме да го изгоним. Демонът беше в кухнята, аз така и не го видях, но чувах как ни псува като го пръскаха със светена вода. Имаше и икони. После някой каза на майка ми, че същинското зло е на входа на вратата. Тя ми призна , че там е имало черно петно и тя вече е стъпала там. Събудих се ужасена.
Гледах в съновника, видях значението на това да сънуваш духове и демони, но ако има да добавите нещо от вас ще ви бъда благодарна..........



Тема Re: демонинови [re: yжacT]  
Автор gothic_barbygirl (непознат )
Публикувано28.12.06 16:10



v kakuv smisul istinstinkoto zlo be6e pred vratata??

osven 4erno petno drugo nqmalo li e....i za6to 6te vliza demon v ku6tata ti??
opi6i s malko pove4e podrobnosti za da se opitam pone da ti pomogna


Редактирано от gothic_barbygirl на 28.12.06 16:13.



Тема Re: демонинови [re: gothic_barbygirl]  
АвторyжacT (Нерегистриран)
Публикувано28.12.06 16:30



ами аз така и не видях нищо- нито демонът, който беше в кухнята нито пък това "същинско зло". Но този човек, който каза че е на входа ни имаше предвид че това е сатаната или луцифер или незнам още как да го кажа точно.........но така го изтълкувах в съня. След това майка ми призна, че е видяла черно петно пред врата и е стъпала на него. Друго нямаше в съня.........но беше много гадно



Тема Re: демони [re: yжacT]  
Автор lilithy (непознат)
Публикувано29.12.06 16:02



Заинтригува ме съня ти и искам да ти помогна!!!!


Сигурна ли си,че в някъде в дома ти няма някаква дрънкулка или вещ свързана със Сатаната!!!!!????????Наистина ли в последните 2 седмици не е влизал
у вас човек,който да е оставил такава зла енергия след себе си,че чак и да
сънуваш демон!!!?????Питам те съвсем сериозно!!!



Тема Re: демонинови [re: lilithy]  
АвторujasT (Нерегистриран)
Публикувано29.12.06 16:51



същата вечер е починал комшията с който бяхме в страхотна вражда...........................


странно.........




Тема Re: демонинови [re: ujasT]  
АвторyжacT (Нерегистриран)
Публикувано29.12.06 16:58



а иначе никой не е идвал скоро и нямам такива вещи, които да са свързани със сатаната.......но досега така уплашена не съм била. изпитах същински ужас с този сън. демонът ни псуваше с много гаден глас, дебел и дрезгав и беше много ядосан. ако сте гледали филми, в които става въпрос за някой, който е обладан от дух знаете с какъв глас говори.............



Тема Re: демонинови [re: yжacT]  
Авторlilithy (Нерегистриран)
Публикувано29.12.06 22:19



Спомняш ли си от какво е починал комшията ти!!???Важно е!!


А ти гледай да избягваш усамотени и тъмни места ,поне за сега,моля те историята ти започва да ме плаши, защото наскоро се сблъскахме с подобен проблем и.....
повярвай ми за твое добро е да не ти го разказвам.....



Тема Re: демонинови [re: lilithy]  
АвторujasT (Нерегистриран)
Публикувано30.12.06 19:04



от инфаркт......


моля те разкажи ми



Тема Re: демонинови [re: ujasT]  
Авторlilithy (Нерегистриран)
Публикувано30.12.06 22:33



Разказвам ти това, само защото ти искаш,и си сигурна че искаш да го чуеш!!!
Преди време ,не беше много отдавна една моя приятелка имаше подобен проблем.....

Също беше сънувала че гони демон!Съня й в доста отношения наподобяваше твоя....Плаша се за теб и те съветвам да не оставаш често усамотена тоест сама със себе си!!!Не знам какво точно си видяла в съня си но приятелката ми за която ти разказвам твърдеше че кошмарът й започнал да се сбъдва...не знам как да ти го обясня дори тя самата не знаеше точно!!!! Причината беше може би в един амулет който родителите й бяха намерили на тавана на къщата йм и за който тя твърдеше че го е намерила на тавана Той изобразяваше знака на сатаната или нещо такова!!!Разбрах че са го изхвърлили но това не попречи Дияна да продължи да халюцинира и да ''вижда разни работи''Добре че бяха лекарите да й помогнат иначе да сме я забравили досега!!Твърдеше че когато остава сама й се привиждали разни ''неща''!!!Не знам дали вярваш на тази история но факт е че аз видях собствената си приятелка едва ли не като обект на екзорсизъм По сериозна от всякога съм!!!!Именно затова те попитах СИГУРНА ЛИ СИ че ''НЯКЪДЕ'' у вас няма злобна дрънкулка или нещо от тоя сорт!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Тема Re: демонинови [re: lilithy]  
АвторujasT (Нерегистриран)
Публикувано31.12.06 09:34



ами ако има някъде такова нещо то ще е сложено доста отдавна, а преди такива сънища не съм имала...........ще внимавам и ако сънувам нещо подобно пак ще пиша......






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.