Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:10 11.06.24 
Религия и мистика
   >> Съновник
*Кратък преглед

Тема Млкао ми е тъпичко..нови  
АвторTooMany (Нерегистриран)
Публикувано27.03.06 13:24



ама..
от около 3 месеца постоянно сънувам, че приятелят ми ме напуска и се връща при жена си. Или се прибирам и тя е там и заедно ми стягат багажа. Постоянно разни такива неща. Стряскам се посред нощ. Няколко пъти се разплаках на сън.
Малко помощ? Аз ли не съм наред? Какво могат да означават тези ти ми сънища?



Тема Re: Млкао ми е тъпичко..нови [re: TooMany]  
АвторTooMany (Нерегистриран)
Публикувано27.03.06 13:25



МАЛКО:) си обърках заглавието:))



Тема Re: Малко ми е тъпичко..нови [re: TooMany]  
Автор FarScape (Hear The Light)
Публикувано27.03.06 18:00



"Дано да живееш в интересни времена", казва една китайска поговорка. Не е за препоръчване.

А и българската: "Не дай си старо огнище да се разбуни..."
Нещо май подмолни енергийки са се разшавали и интуицията ти не е за пренепрегване.

"A game is a foot...", т. е. "нещо се пече..."

... in a place faraway... neverwhere...you see, time is turning into space here...


Тема Re: Малко ми е тъпичко.. [re: FarScape]  
Автор scissors (Edward)
Публикувано28.03.06 10:09



Е сега още повече ме шашна.. поговорки разни:(((

Ако вярваш в любовта от пръв поглед, не затваряй очи.


Тема Re: Млкао ми е тъпичко..нови [re: TooMany]  
Авторani (Нерегистриран)
Публикувано30.03.06 10:42



moje bi se srahuva6 4e priqtelqti 6te te napysne a moje bi podsusnatelno ima za6to da se pretesnqva6



Тема Re: Млкао ми е тъпичко..нови [re: TooMany]  
Авторлия (Нерегистриран)
Публикувано03.04.06 13:11



аз съм сънувала подобно нещо като ходех с бившия ми приятел.Забелязвам че като сънувам няколко пъти един и същи сън ,накрая ми се сбъдва.Моите сънища бяха все с приятеля ми и братовчедка ми,как нещо научавам за тях,как изпитвам голяма ревност и болка и все такива неща.
След няколко месеца той ми призна че братовчедка ми се е опитала да се сваля с него(аз тогава не бях в БГ)и той за малко е щял да го направи.Много гадно се почувствах.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.