Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:06 01.06.24 
Религия и мистика
   >> Съновник
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Сън с починал човекнови  
АвторXaпka (Нерегистриран)
Публикувано29.01.05 17:30



Сънувах баба ми (която почина преди 2 години) в нощта срещу Задушница. Тя винаги успява да "влезе" в съня ми без да ме изплаши, направо е майсторка Говорихме за доста неща. Питах я как е там. Тя каза:
- Същото като тук, само дето не се грижиш за сметките И тук има интриги...
Не изглеждаше особено щастлива и ми стана много мъчно, защото приживе беше много позитивен човек. Имаше страхотно чувство за хумор и винаги беше усмихната. Чудя се какво значи, че има интриги
Вие как мислите?



Тема Re: Сън с починал човекнови [re: Xaпka]  
АвторVili (Нерегистриран)
Публикувано29.01.05 21:04



A za kakvo drugo si govorihte,kakvo drugo kaza-tova vse pak si e razgovor s pokoinik i mi e interesno za kakvo bi govoril izob6to,kakvo go vulnuva??



Тема Re: Сън с починал човекнови [re: Xaпka]  
Автор FarScape (Hear The Light)
Публикувано30.01.05 04:42



Ами там е като тук в известен смисъл и има интриги, въпреки, че не е нужно да се приеме казаното буквално. В повечето случаи нещата носят известни символи. Казаното има директно отношение към тебе.

... in a place faraway... neverwhere...you see, time is turning into space here...


Тема Re: Сън с починал човекнови [re: Vili]  
Автор Xaпka (бирена)
Публикувано31.01.05 00:02



След като ми отговори, я попитах с какво се занимава там. Каза, че строи сгради чрез мисълта си. Някакси ги видях, докато ми говореше. Видях и мястото в което живееше. Беше нещо като обла сграда със стаи. Стените бяха сивкави, имаше малко мебели - червени и зелени. Нищо излишно. Имаше и легла. Попитах я като умре човек спи ли. Тя отговори, че можеш да лежиш ако много си свикнал с ритъма на Земята и ти липсва, но не можеш да сънуваш, защото си там, в съня. Попитах я дали сме в една духовна група. Тя каза:
- Група по интереси ли?
Казах "духовна група". Тя каза "Да де, да!" Така и не разбрах отговора. Каза ми, че не съм разбрала една точка в една тънка книжка (беше написана от жена с жълто-зелени корици). Отвори книгата, точката беше уголемена и по-осветена от текста. През цялото време с нея беше вторият й мъж (който не ми е истински дядо). Той общуваше с "горе" чрез някакво кръгло, малко, жълто нещо и непрекъснато я информираше кой къде е, кой се е върнал и т.н. Имаше и някои лични неща. Общо взето това беше съня. Тя отговаряше, но сякаш беше концентрирана в друго нещо.

Дидини


Тема Re: Сън с починал човекнови [re: FarScape]  
Автор Xaпka (бирена)
Публикувано31.01.05 00:05



Не мога да разбера какъв символ може да носи "интриги". Тя определено беше много директен човек (както и аз) и това, че се възмущава не ме учудва. Учудва ме това, че може би и там има такива неща. Винаги съм смятала, че там хората имат по-важна работа.

Дидини


Тема Re: Сън с починал човекнови [re: Xaпka]  
Автор FarScape (Hear The Light)
Публикувано31.01.05 00:47



Интриги в снисъл неистини. А Истината е една от основите на живота. Нали е казано: Истината ще ви направи свободни. Хубаво, че поописа съня си по-подробно, всичко е така, както го казваш. Ако искаш да разбереш повече в тази насока, книгите на Емануел Сведенборг (голям шведски учен и изследовател) ги има преведени на български в отличен превод. Много интересен "сън".

... in a place faraway... neverwhere...you see, time is turning into space here...


Тема Re: Сън с починал човекнови [re: Xaпka]  
АвторReni (Нерегистриран)
Публикувано31.01.05 00:58



Ama ima li takakva knijka u vas ili e izmislena ot sunq ti??A kakvo e tova"ne6to",deto dqdo ti e ob6tuval 4rez nego??Nqma li analog naqve??Dqdo ti jiv li e i toi kude be6e v sunq??



Тема Re: Сън с починал човекнови [re: Reni]  
Автор Xaпka (бирена)
Публикувано31.01.05 01:06



Тази книжка все още не съм я срещала наяве. Нещото приличаше на...нещо като пейджър, но жълто. Той не ми е кръвен дядо, а и е втори мъж и приживе не бяха особено близки, въпреки че живяха заедно около 20 години и бяха женени. Той беше малко "темерут", но добър човек. Почина поне 5 години преди нея. Не знам защо почти винаги ги сънувам заедно. Понякога и нея, но никога нея и майка й и баща й, които също много обичам. Веднъж сънувах, че майка й ми е ангел-хранител.

Дидини


Тема Re: Сън с починал човекнови [re: FarScape]  
Автор Xaпka (бирена)
Публикувано31.01.05 01:09



Много ти благодаря! Не съм срещала този автор, но ще попълня пропуска си!
Това е само един от сънищата ми с нея, но разказвам него, защото много ме заболя от това, че не изглеждаше щастлива.
Благодаря!

Дидини


Тема Re: Сън с починал човекнови [re: Xaпka]  
АвторReni (Нерегистриран)
Публикувано31.01.05 01:41



Suni6tata s tazi tvoq bab naistina sa mnogo interesni igi 4eta sus zataen duh,kato prikazka sa,....Te zaedno,v smisul edin do drug li sa pogrebani s vtoriq ti dqdo??A kakvo e stanalo s purviq ti dqdo,istinskiq?A kak razbra,4e neinata maika ti e angel-hranitel?Tq li ti go kaza ??Znam,4e sum nahalna ve4e,ama mi e interesno,...i az imah baba i dqdo,ve4e pokoinici,ama nito vednuj ne sum gi sunuvala...




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.