Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:12 23.04.24 
Религия и мистика
   >> Съновник
*Кратък преглед

Тема Аз, Вампирът!!!нови  
Автор Marpaт (Selene)
Публикувано02.08.04 11:52



Сънувах че аз и четерима мои приятели сме вампири day walkers. И петтимата учехме в специално училище (като това на Хари Потър, само че за вампири (!?)). Трябваше да ходим на някакво важно събитие.
Слязахме от някакъв черен джип и влязахме в някаква странна сграда цялата от стъкло. Беше привечер и валеше ужасно. След това влязохме в някаква кръгла зала облицована с дървена ламперия, без прозорци. Там имаше много като нас. “Даскалите” ни накараха да седнем. След малко от едната врата влязоха групичка от странно облечени мъже и жени. В тоя момент залата утихна, сякаш е празна, и всички станахме на крака и се поклонихме. Тия ще да са били главните. Те се качиха на подиума в средата и казаха нещо. Поклониха се и седнаха на някакви огромни кресла в единия край на залата. Тогава “даскалите” започняха да излизат на подиума и да говорят. Понякога задаваха въпроси и нашите “съученици” отговаряха. По едно време излезе нашата даскалка и започна да задава тъпи въпроси на мен и на едната ми приятелка, която седеше от ляво. Само че аз нищо не можах да й отговоря и тя само ни гледаше злорадо. Като свърши аз се оплаках на приятелката си че даскалката ме е питала нарочно за да ме злепостави, понеже е знаела, че последните няколко седмици не съм била на “училище”, защото съм била болна.
Накрая главните станаха, казаха нещо, поклониха се и тръгнаха да си излизат. Тогави всички се изправихме, поклонихме им се и също си тръгнахме.
Навън продължаваше да вали като из ведро и още беше привечер (а може да е било рано сутринта на разсъмване). Тръгнахме към нашия джип и в него се качихме само трите момичета, двете момчета дето бяха с нас се качиха в друг джип. Като потеглихме от носа ми започна да тече кръв.
(Най-интересното беше, че като се събудих установих, че от носа ми наистина е текло кръв)

Благодарение на добър ритник можеш да получиш криле.


Тема Re: Аз, Вампирът!!!нови [re: Marpaт]  
Автор lea (neovladjana)
Публикувано06.08.04 01:02



На разсъмване е било-то е ясно!

Споко!На всичко ще се научиш с времето!

Ако вс.път така се притесняваш и ти потича кръв от носа,ще тр.да те изключим от училище по здравословни причини!!!



Тема Re: Аз, Вампирът!!!нови [re: lea]  
Автор Selene (Death Dealer)
Публикувано06.08.04 19:11



Въобще не бях се притеснила! Може да съм прегладняла! Е, то цяла нощ да седиш гладен докато ти задават идиотски въпроси не е работа това!

I am a Death Dealer! I'll come for you some night!


Тема Re: Аз, Вампирът!!! [re: Marpaт]  
Автор Krozondo ()
Публикувано09.08.04 23:25



Изглежда е била голяма забава... Съня ти ми напомниа на един филм който гледах наскоро, казваше се "Ночной Дозор"

---------------------------------
Не съм против, аз съм за,
пиенето на бозааааааа!


Тема Re: Аз, Вампирът!!!нови [re: Krozondo]  
Автор Selene (Death Dealer)
Публикувано19.08.04 00:03



При мене всичко е възжожно!

I am a Death Dealer! I'll come for you some night!



*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.